Jeżeli interesuję Cię rejestracja spółki Kraków lub Rzeszów to dobry wybór. Oferujemy także wirtualne biuro, księgowość, pomoc w zakładaniu firm i zakup gotowych spółek.

Zapraszamy do naszych Oddziałów. 


Oddział w Krakowie

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 299 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.

Oddział w Rzeszowie

Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Wirtualne biuro dla wielobranżowca

Działalność przedsiębiorcy w kilku branżach 

Przedsiębiorcy działają zazwyczaj tylko w jednej wyspecjalizowanej branży. Czasami jednak niektóre podmioty gospodarcze działają w wielu branżach co przejawia się w bardzo rozbudowanym kodzie PKD. Działalność taka jest jak najbardziej dowolna i legalna nie mniej jednak stwarza też pewne trudności. Przede wszystkim przedsiębiorca nie może się skupić na jednym wyspecjalizowanym rodzaju świadczonych usług. Ponadto bardzo często powstają także problemy z nazewnictwem firmy. W firmie mogą znaleźć się wskazania dotyczące przedmiotu prowadzonej działalności gospodarczej, dlatego w przypadku gdy przedsiębiorca świadczy usługi w ramach kilku branż powinien używać określenia jak najbardziej ogólnego, które opisywałoby precyzyjnie całokształt jego działalności. W przypadku takich przedsiębiorstw bardzo popularnym przedrostkiem w nazwie firmy jest określenie Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe. Podmioty gospodarcze często używają w tym zakresie skrótu P. H. U., a następnie znajduje się nazwa własna służąca odróżnieniu przedsiębiorcy od innych podmiotów gospodarczych. W nazwie firmy musi się również znaleźć Imię i Nazwisko przedsiębiorcy jeżeli działalność gospodarczą prowadzić ma osoba fizyczna, a nie spółka prawa handlowego.

Oferta wirtualnego biura

Przedsiębiorca którego działalność gospodarcza obejmuje wiele dziedzin może także korzystać z usług wirtualnego biura. Ze względu na szerokie spectrum działalności oraz niejednokrotnie epizodyczny jej charakter w przypadku takiego przedsiębiorcy to właśnie wirtualne biuro w Rzeszowie zapewnia najbardziej adekwatny do potrzeb firmy zakres usług. Dodatkowo naszym atutem jest również to, że zajmujemy się reklamą dzięki czemu możemy pomóc przedsiębiorcy w starcie na rynku świadczonych usług. Dążymy do tego, aby działalność naszego kontrahenta odniosła sukces, dlatego, że w takim przypadku z pewnością nasza współpraca będzie trwało długi okres.

Nasze ciekawe publikacje 

Wirtualne biuro w Rzeszowie to dokonała oferta zarówno dla nowo powstałych firm jak i tych już istniejących. Jeżeli przedmiot działalności gospodarczej na etapie jej zakładania nie jest jeszcze wystarczająco sprecyzowany najkorzystniej będzie wybrać ofertę wirtualnego biura zamiast wynajmu tradycyjnego lokalu. Więcej informacji możesz uzyskać na naszej stronie internetowej. Zapraszamy także do lektury innych artykułów znajdujących się na naszym blogu. Nasze publikację dotyczą zarówno zagadnień związanych z wirtualnymi biurami jak i informacji na temat prowadzenia księgowości, obsługi kadrowo-płacowej, reklamy, a także szeroko pojętej działalności gospodarczej lub zawodowej. Zapraszamy do kontaktu w Rzeszowie, Jarosławiu lub Przeworsku. W trakcje spotkania możemy umówić szczegóły współpracy.

Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Znajdź Nas