Jeżeli interesuję Cię rejestracja spółki Kraków lub Rzeszów to dobry wybór. Oferujemy także wirtualne biuro, księgowość, pomoc w zakładaniu firm i zakup gotowych spółek.

Zapraszamy do naszych Oddziałów. 


Oddział w Krakowie

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 299 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.

Oddział w Rzeszowie

Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Wirtualne biuro dla konserwatora

Na czym polega praca konserwatora? 

W każdym budynku co do zasady zatrudniony jest konserwator. Osoba taka zajmuje się dbaniem o prawidłowe funkcjonowanie budynku. Osoba taka zajmuje się w szczególności naprawą wszelkiego rodzaju sprzętu przynależącego do nieruchomości. Osoba taka może być zatrudniona zarówno na podstawie umowy zlecenie jak i umowy o pracę. W niektórych przypadkach jest również tak, że konserwator prowadzi działalność gospodarczą, a w takim przypadku może skorzystać z usług wirtualnego biura w Rzeszowie. Konserwator może również pełnić funkcję zarządcy budynku. Konserwator budynku jest zwykle fachowcem z zakresu określonej dziedziny techniki, albo kilku dziedzin. Osoba taka najczęściej jest mężczyzną w starszym wieku, który przebywa już na emeryturze, a tylko dorabia sobie jako konserwator.

Kto zatrudnia konserwatorów? 

Osoby takie zajmują się konserwacją jednego budynku, w niektórych jednak przypadkach zwłaszcza gdy wielkość budynku jest niewielka konserwator obsługuje kilka budynków. Konserwator dba zwykle wyłącznie o stan budynku na zewnątrz oraz w środku. Konserwator nie zajmuje się natomiast zwykle obsługą urządzeń i infrastruktury znajdującej się wewnątrz lokali. Czasami taka obsługa wiążę się to z dodatkowymi opłatami dla użytkowników konkretnego lokalu. Konserwatorzy są zatrudniani zwłaszcza w budynkach które mają charakter zabytków kulturalnych w związku z tym, że ich architektura jest specyficzna i wymaga szczególnego rodzaju dbałości o stan infrastruktury.

Co daje konserwatorowi wirtualne biuro? 

Konserwator może w wirtualnym biurze przechowywać wszelkiego rodzaju narzędzia do pracy. W wirtualnym biurze pracownik administracyjny może także przyjmować zlecenia dla konserwatora. Takie rozwiązanie pozwala konserwatorowi na swobodne wykonywanie czynności w terenie. Warto także pamiętać, że konserwator nawet jeżeli jest na emeryturze, a ciągle prowadzi działalności gospodarczą jest zobowiązany do rejestracji działalności gospodarczej i odprowadzania stosownych składek. Oczywiście wiele osób wykonuje taką działalność w szarej strefie jednak jest to niezgodne z prawem, dlatego nie jest pozytywnym rozwiązaniem. W takim przypadku przedsiębiorca naraża się na różnego rodzaju sankcje zarówno administracyjne jak i karne.

Oferta naszej firmy

Nasze wirtualne biuro jest otwarte zarówno dla dużych przedsiębiorców, jak i małych rzemieślników. Korzystanie z wirtualnego biura jest również korzystne w przypadku naprawdę nietypowych działalności gospodarczych. Nasze biura znajdują się w Przeworsku, Jarosławiu oraz Rzeszowie. Serdecznie zapraszamy do kontaktu, w celu bardziej szczegółowego omówienia warunków współpracy.

Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Znajdź Nas