Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 450 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.


Wirtualne biuro dla trenera personalnego

Wzrost zapotrzebowania na usługi premium 

Polacy są coraz bardziej zamożni. W związku z tym faktem bardzo dużo obywateli naszego kraju oprócz zaspokajania podstawowych potrzeb życiowych inwestuje w swój rozwój fizyczny. Na rynku funkcjonuje wiele siłowni, ale zapotrzebowanie jest bardzo duże dlatego nie mają one problemu w znalezieniu nowych Klientów. Z usług takich siłowni korzystają zarówno kobiety jak i mężczyźni. Mężczyźni głównie skupiają się na budowie masy mięśniowej oraz spalaniu nadmiarów tłuszczu, a w dalszej kolejności na odpowiednim wymodelowaniu sylwetki przez ćwiczenia. Kobiety podobnie są bywalczyniami siłowni w nadziei na utratę zbędnych kilogramów, a także aby przeprowadzić trening wytrzymałościowy. Z trenerem personalnym  można się skontaktować oraz spotkać również w wirtualnym biurze w Rzeszowie.

Kto powinien korzysta c z siłowni|? 

Taka forma rekreacji jest wskazana zwłaszcza dla osób pracujących przed komputerem. Osoby pracujące fizycznie mają natomiast już w pracy bardzo dużo ruchu dlatego najczęściej spędzają czas odpoczywając przy telewizji lub dobrej książce. Ostatnio popularny stał się zawód trenera personalnego. Osoba taka zwykle jest absolwentem wychowania fizycznego lub dietetyki. Osoba taka jest wynajmowana przez osobę, która chce osiągnąć pewien cel. Celem tym może być redukcja tkanki tłuszczowej lub budowa w szybkim czasie masy mięśniowej. Trener personalny opracowuje dla swojego podopiecznego plan ćwiczeń dostosowany do jego możliwości oraz celu jaki został wyznaczony przez podopiecznego. Zawód ten z równym sukcesem wykonują zarówno kobiety jak i mężczyźni, z tym zastrzeżeniem że jest on znacznie bardziej popularny wśród mężczyzn. Dodatkowym bardzo ważnym zadaniem dla trenera personalnego jest to, aby opracować indywidualny jadłospis oraz plan posiłków dla swojego podopiecznego. Żywienie podczas treningu pełni bardzo ważna rolę, dlatego nie można pomijać tych kwestii. Ta kwestia czasami jest nawet bardziej istotna niż sam trening.

Działalność gospodarcza trenera personalnego 

Co oczywiste w przypadku gdy trener pozyska odpowiednio ilość Klientów wskazane jest aby zalegalizował swoją działalność zakładając firmę. Trener personalny zwykle pozyskuje Klientów z polecenia lub z Internetu dlatego nie ma potrzeby, aby wynajmował on fizyczne biuro. Najczęściej jest tak, że trener personalny ze swoimi Klientami spotyka się w miejscu ich zamieszkania lub na siłowni. Są to argumenty jednoznacznie potwierdzające ze wirtualne biuro w Rzeszowie dla trenera personalnego jest doskonałym rozwiązaniem biznesowym. Jeżeli chcesz poznać więcej szczegółów naszej oferty oraz otrzymać draft umowy o wirtualne biuro na adres mailowy zapraszamy do kontaktu.


Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Poznaj doktora Adama Orłowskiego – eksperta w branży coworkingowej i współautora naszego Bloga

Doktor Adam Orłowski, pełniący rolę Prezesa Zarządu w Conventia sp. z o.o., jest doświadczonym liderem w sektorze usług coworkingowych. Jego bogata, ośmioletnia praktyka w zarządzaniu podmiotami branżowymi zdobyła uznanie na rynku, czego dowodem są liczne innowacyjne projekty i inicjatywy, które miały miejsce pod jego kierownictwem. 

Przed objęciem roli prezesa spółki  Adam Orłowski zdobywał doświadczenie akademickie, prowadząc zajęcia na Uniwersytecie Rzeszowskim. Jego głębokie zrozumienie teorii zarządzania oraz praktyczne podejście do biznesu przyczyniły się do rozwijania kreatywnych i efektywnych przestrzeni pracy wspólnej, które odpowiadają na potrzeby współczesnych przedsiębiorców i freelancerów.


O Firmie

Conventia Sp. z o.o. to firma działająca w sektorze biurowych usług administracyjnych i księgowych. Spółka została założona 30 lipca 2018 roku i od tego czasu oferuje różnorodne usługi związane z administracyjnym wsparciem biura, przetwarzaniem danych, oraz działalnością wspomagającą ubezpieczenia i fundusze emerytalne (Aleo)​.
Conventia jest wpisana na listę Działalności na rzecz spółek i trustów prowadzoną przez Dyrektora Izby Skarbowej pod numer RDST-243 (slaskie.kas.gov.pl).

Firma wykazała stabilny wzrost przychodów netto ze sprzedaży, który w 2022 roku osiągnął 17,96%, a także znaczący wzrost całkowitych aktywów o 48,87%  (EMISdatalinq). 

Conventia Sp. z o.o. zarządzana jest przez  Adama Orłowskiego. 

Wśród oferowanych przez firmę usług znajduje się też szeroka gama działalności związanych z obsługą biura, które obejmują dostarczanie usług wirtualnego biura, księgowości oraz inne specjalistyczne działania wspomagające prowadzenie biura.

Znajdź Nas