Jeżeli interesuję Cię rejestracja spółki Kraków lub Rzeszów to dobry wybór. Oferujemy także wirtualne biuro, księgowość, pomoc w zakładaniu firm i zakup gotowych spółek.

Zapraszamy do naszych Oddziałów. 


Oddział w Krakowie

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 299 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.

Oddział w Rzeszowie

Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Wirtualne biuro dla mechanika

Popularność samochodów w Polsce

W dzisiejszych czasach prawie każdy posiada własny samochód. Na rynku polskim najwięcej najczęściej Konsumenci kupujący samochody używane. Wynika to za faktu, że nasze społeczeństwo nie jest jeszcze wystarczająco zamożne. Samochodu używane zwykle są sprowadzane z krajów europy zachodniej głównie Niemiec. Auta takie są znacznie tańsze niż nowe modele, ale także okres ich bezawaryjności jest znacznie dłuższy. Na rynku działa wielu pośredników zajmujących się sprowadzaniem pojazdów na zlecenie oraz rachunek swoich Klientów. Istnieją także komisy samochodowe, które sprowadzają pojazdy przeznaczone na sprzedaż w kraju. W przypadku skorzystania z tej drugiej opcji zwykle kupujący uzyskuje na swój pojazd stosownej gwarancji co daje mu prawo do zgłaszania roszczeń wobec sprzedawcy w sytuacji gdy zostaną ujawnione usterki.

Zapotrzebowanie na warsztaty

W związku z faktem upowszechnienia na rynku samochodów ciągle wzrasta na rynku zapotrzebowanie na mechaników. Tendencja ta jest widoczna zwłaszcza dlatego, że na krajowym rynku sprzedawane są głównie samochody używane, które ze względu na duże zużycie często się psują. Najczęściej nie brakuje jednak części do używanych samochodów, w związku z faktem, że bardzo dużo z nich znajduje się w stanie umożliwiającym wyłącznie sprzedaż wymontowanych części.

Zawód mechanika samochodowego 

Mechanik samochodowy najczęściej posiada warsztat, w którym naprawia samochody oraz przechowują cały swój sprzęt oraz części do samochodów. Bardzo często jednak mechanicy, zwłaszcza Ci prowadzący małe działalności gospodarcze na własny rachunek swoją pracę wykonują w terenie dojeżdżając do Klientów. Sytuacje te dotyczą zwłaszcza  zepsutych samochodów ciężarowych, które nie tak łatwo sprowadzić do warsztatu. Oczywiście bardziej skomplikowane naprawy muszą zostać wykonane w warsztacie bowiem wymagają skorzystania z bardziej zaawansowanego sprzętu. Nie mniej jednak mechanicy których nie stać na stworzenie własnego warsztatu mogą dokonywać drobnych napraw na miejscu. Jeżeli jednak działalność taka ma charakter ciągły konieczne jest w tym przypadku jej zarejestrowanie ze wskazaniem siedziby.

Pomoc wirtualnego biura

Nasze wirtualne biuro w Rzeszowie pomaga przedsiębiorcom z szerokiego spectrum branż. Nie zamykamy się na klasyczne działalności usługowe, które tradycyjnie korzystają z oferty wirtualnego biura. Odbiór korespondencji, księgowość oraz załatwianie innych ważnych spraw formalnych znacznie obciążają biznes, a dzięki komfortowej obsłudze administracyjnej formalności nie zawracają głowy przedsiębiorcy. Posiadamy także biura w mniejszych miastach takich jak Przeworsk oraz Jarosław.

Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Znajdź Nas