Jeżeli interesuję Cię rejestracja spółki Kraków lub Rzeszów to dobry wybór. Oferujemy także wirtualne biuro, księgowość, pomoc w zakładaniu firm i zakup gotowych spółek.

Zapraszamy do naszych Oddziałów. 


Oddział w Krakowie

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 299 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.

Oddział w Rzeszowie

Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Wirtualne biuro dla sprzedawcy pralek

Rynek pralek automatycznych 

 Aktualnie ludzie bardzo dobrze dbają o czystość swojego ubrania, dlatego zmieniają je codziennie. W dawnych czasach konieczne było wykonywanie ręcznego prania co było bardzo czasochłonne i uciążliwe, a ze względu na zużycie dużej ilości wody również kosztowne. Przy wykonywaniu takiego praniu przydatne były narzędzia mechaniczne takie jak tarko. W takich przypadkach jako środek piorący służyło przede wszystkim mydło. Następnie weszły do użytku pralki półautomatyczne. Działanie takich pralek polegało na tym, że urządzenia te samodzielnie wykonywały pranie, jednak samo płukanie ubrania po zakończeniu prania musiało zostać wykonane ręcznie.

Zalety pralki automatycznej

  W dzisiejszych czasach praktycznie w każdym gospodarstwie domowym używana jest pralka automatyczna. Urządzenie takie wykonuje sam proces prania, a dzięki odpowiednim obrotom również płukania i usuwania nadmiaru wody. Ubrania wyciągnięte z takiej pralki są prawie suche dlatego ich osuszenie nie zajmuje dłuższego czasu. Na rynku można nabyć również pralki wyposażone w elektroniczne suszarki. W takim przypadku po zakończeniu prania, płukania oraz wirowania urządzenie przystępuje do suszenia ubrań. Oczywiście taki proces trwa nieco dłużej niż w przypadku samego prania, ale ubrania wyciągnięte z pralki są gotowe do użytku, ewentualnie prasowania.

Jak wybrać najlepsze urządzenia? 

  Na rynku funkcjonuje wielu sprzedawców pralek oraz automatycznych suszarek. Przy wyborze takiego urządzenia powinniśmy się kierować niezawodnością. Pralki bardzo często wyposażone są w zaawansowany system sterujący, który może ulec awarii. Wymiana takiego elementu pralki jest bardzo kosztowna, a najczęściej nie jest możliwa jego naprawa. Jeżeli producent udzielił gwarancji na sprzedawaną pralkę w przypadku jej uszkodzenia zobowiązany jest do usunięcia wad. Ze względu na rozmiary pralki i trudności w zakresie jej przewożenia w takim przypadku bardzo utrudnione jest dostarczenie pralki do serwisu dlatego zasadą jest, że serwisant przyjeżdża do klienta. W tej sytuacji nie jest praktykowane udostępnianie Klientowi urządzenia zastępczego, a zepsuta pralka powinna być naprawiona na miejscu. Zakup pralki wiąże się ze stosunkowo dużym wydatkiem, dlatego też instytucje pożyczkowe oferują zakup tego sprzętu na raty. W takim jednak przypadku będą naliczane odsetki za korzystania z kapitału, a w przypadku zwłoki również odsetki ustawowe za opóźnienie.

Nasza pomoc dla sprzedawców AGD 

  Nasze wirtualne biuro znajduje się w Przeworsku Jarosławiu oraz Rzeszowie. Jeżeli chcesz uzyskać poradę w zakresie prowadzonej firmy zapraszamy do umówienia terminu konsultacji. Pomagamy przedsiębiorcom z wielu branż.

Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Znajdź Nas