Jeżeli interesuję Cię rejestracja spółki Kraków lub Rzeszów to dobry wybór. Oferujemy także wirtualne biuro, księgowość, pomoc w zakładaniu firm i zakup gotowych spółek.

Zapraszamy do naszych Oddziałów. 


Oddział w Krakowie

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 299 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.

Oddział w Rzeszowie

Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Wirtualne biuro dla skupu złomu

Rynek skupu metali i złomu 

 Metale są bardzo cennym surowcem. Ilość tych metali w środowisku naturalnym jest ograniczona dlatego w tym przypadku bardzo ważny jest recykling. Złomowiska zajmują się skupowaniem różnego rodzaju sprzętu wykonanego z metalu i przetapianie go w celu ponownego użycia surowca, z którego jest wykonany. Taka działalność może być opłacalna, gdyż ceny starych metalowych przedmiotów kształtują się na niskim poziomie, natomiast czysty metal po przetopieniu jest stosunkowo drogi. Z uwagi na ten fakt na rynku tym panuje duża konkurencja. Oczywiście w każdym skupie ceny są zróżnicowane, jednak różnice w tym zakresie są niewielkie. Przy sprzedaży większej ilości złomu można również negocjować cenę jego kupna. Przy wyborze skupu złomu brana jest także pod uwagę odległość od sprzedawcy. W przypadku mniejszych ilości złom należy przywieźć samodzielnie własnym środkiem transportu. Inaczej jest w przypadku, gdy zamierzamy sprzedać dużą ilość surowca, bo wówczas złomowiska najczęściej oferują zapewnienie własnego środka transportu. Oczywiście koszty transportu są potem odliczane od sumy do zapłaty, jednak nie są to duże sumy. Chodzi tutaj bardziej o zwrócenie rzeczywistych kosztów zużytego paliwa.

Rozwój technologii na złomowiskach 

  Złomowiska w dzisiejszych czasach są bardzo nowoczesne z uwagi na rozwój nowych technologii w tej dziedzinie. W takich zakładach większość pracy jest wykonywanych przez maszyny. Na terenie tych zakładów działają przede wszystkim zgniatarki metali oraz piece. Z uwagi na użycie tego rodzaju urządzeń praca na złomowisku jest bardzo niebezpieczna i szkodliwa dla zdrowia. Dlatego właśnie pracownicy takich firm powinni używać odpowiedniej odzieży ochronnej, która zabezpieczy ich przynajmniej w pewnym zakresie od skutków groźnych wypadków. W szczególności do tego rodzaju odzieży ochronnej należą ognioodporne rękawice oraz kask. W polskich realiach jednak pracodawcy nadal bardzo często bagatelizują obowiązki związane z zapewnieniem bezpieczeństwa i higieny pracy. Głównym powodem takiego stanu rzeczy jest lekkomyślność, brak wystarczającej wiedzy o zagrożeniach w pracy, a także względy natury ekonomicznej. Bezpieczeństwo i higiena pracy powinna być priorytetem również z punktu widzenia gospodarczego z uwagi na fakt, że za ewentualne następstwa nieszczęśliwych wypadków pracodawca ponosi odpowiedzialność odszkodowawczą. Warto zapobiegać, aniżeli zwalczać negatywne następstwa niebezpieczeństw w pracy.

Nasza oferta 

  Wirtualne biuro znajduje się w Przeworsku, Jarosławiu oraz Rzeszowie. Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą naszej firmy w zakresie wynajmu wirtualnych biur oraz świadczenia obsługi administracyjnej serdecznie zapraszamy do kontaktu. Zaproponujemy ofertę, która spełni twoje oczekiwania.

Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Znajdź Nas