Jeżeli interesuję Cię rejestracja spółki Kraków lub Rzeszów to dobry wybór. Oferujemy także wirtualne biuro, księgowość, pomoc w zakładaniu firm i zakup gotowych spółek.

Zapraszamy do naszych Oddziałów. 


Oddział w Krakowie

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 299 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.

Oddział w Rzeszowie

Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Kilka wirtualnych biur

Komu może być potrzebne kilka wirtualnych biur? 

 Niektórzy przedsiębiorcy posiadają wirtualne biura w kilku miastach. W tym celu można skorzystać z oferty jednej firmy oferującej wirtualne biuro w kilku miastach lub też skorzystać z oferty różnych firm. To pierwsze rozwiązanie jest najkorzystniejsze z punktu widzenia Klienta, gdyż pozwala na właściwą koordynację współpracy. W takim przypadku istnieje możliwość uzyskania stosowanego rabatu oraz szybkiego i sprawnego obiegu dokumentów. Nasze wirtualne biuro również oferuje podobne usługi. Bardzo często też tak wirtualne biura współpracują pomiędzy sobą. W takim przypadku wirtualne biuro może wynająć dla swojego klienta adres u innej firmy zajmującej się wirtualnym biurem. W takim przypadku nasza firma jest pośrednikiem w zakresie dostarczania usług związanych z wirtualnym biurem.

Korzyści z posiadania kilku adresów firmy

  Posiadanie kilka adresów firmy bez wątpienia budzi zaufanie wobec Klientów i wskazuje na to, że firma prowadzi działalność gospodarczą na większą skalę. Ważne jest również to, aby rzeczywiście prowadzić w tych biurach działalności gospodarczą. Prowadzenie firmy w różnych miejscach Polski pozwala na zwiększenie liczby Klientów. Oczywiście utrudnia to skupienie się na danym rejonie, jednak w dzisiejszych czasach lepiej nie być zamknięty tylko na jeden obszar działalności. W takiej sytuacji przedsiębiorcy w mniejszym stopniu grozi ryzyko związane z wahaniami na rynkach lokalnych. W fachowym języku nazywamy do dywersyfikacją geograficzną ryzyka prowadzonej działalności gospodarczej.

Opłaty związane z korzystaniem z kilku adresów 

  Oczywiście korzystanie z kilku wirtualnych biur wiąże się z większymi opłatami, jednak są one niższe niż wynikałoby to z arytmetycznego zsumowania tych opłat za każde biuro. Dodatkowo w takim przypadku istnieje możliwość przenoszenia adresu do rejestracji firmy z różnych biur. Oczywiście najlepiej jest korzystać z wirtualnych biur zlokalizowanych w różnych województwach. Nie mniej jednak bardzo mało firm oferuje takie rozwiązanie. Wynika to z faktu, że bardzo trudno zarządzać wirtualnymi biurami, które są tak bardzo oddalone od siebie. W takim przypadku istnieje konieczność zatrudnienia wielu pracowników, którzy będą odbywali dyżury w poszczególnych wirtualnych biurach. Z uwagi na ten fakt wirtualne biuro ponosi duże wydatki.

Kontakt z Nami 

  Nasze biura znajdują się na terenie województwa podkarpackiego w takich miastach jak w Przeworsk, Jarosław oraz Rzeszowie. Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą wystarczy zadzwonić do naszej firmy, a uprawniona osoba udzieli wszelkich niezbędnych informacji.

Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Znajdź Nas