Jeżeli interesuję Cię rejestracja spółki Kraków lub Rzeszów to dobry wybór. Oferujemy także wirtualne biuro, księgowość, pomoc w zakładaniu firm i zakup gotowych spółek.

Zapraszamy do naszych Oddziałów. 


Oddział w Krakowie

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 299 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.

Oddział w Rzeszowie

Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Wirtualne biuro dla producenta oprogramowania

Rola oprogramowania w funkcjonowaniu firmy

Oprogramowanie to bardzo ważny w dzisiejszych czasach produkt. Oprogramowanie takie może być produkowane masowo i wówczas nie jest przystosowane do indywidualnych preferencji użytkownika, albo też być przystosowane stricte do potrzeb danej firmy. To drugie rozwiązanie jest znacznie bardziej kosztowne, jednak w większości przypadków konieczne. Oczywiście niektóre programy komputerowe znajdą zastosowanie w każdej firmie. Dotyczy to programów biurowych, które są użytkowane w prawie każdym podmiocie gospodarczym. Oczywiście programy takie są najczęściej odpłatne, jednak istnieje także możliwość skorzystania z bezpłatnych wersji takich programów. Takiej wersję programów są jednak znacznie ograniczone pod względem funkcjonalności. Jest to zrozumiałe, gdyż w interesie producentów oprogramowania jest to, aby użytkownicy opłacali płatne licencje.

Taktyka producentów oprogramowania 

W niektórych jednak przypadkach w początkowej fazie działania opłacalne jest oferowanie bezpłatnych licencji oprogramowania. Takie działania mogą doprowadzić do kolosalnego rozpowszechnienia danego programu. W takiej sytuacji istnieje również możliwość zarabiania na reklamach wyświetlanych w toku użytkowania oprogramowania. Płatne licencje są pozbawione tej uciążliwości, która bardzo często bardzo utrudnia używanie programu. Bezpłatne wersje to zwykle oprogramowania testowe, których funkcjonalności jest czasowo ograniczona. Oznacza to, że po upływie określonego terminu użytkownik musi usunąć program z komputera lub program ten sam przestanie działać do momentu wprowadzenia stosownego klucza licencyjnego. Oczywiście zdarzają się przypadki, że użytkownicy omijają takie zasady. Takie działania należy uznać za niezgodne z prawem. Posiadanie legalnego oprogramowania powinno być standardem w każdej firmie, tym bardziej, że w dzisiejszych czasach koszty takiego oprogramowania nie są wysokie. W wirtualnym biurze istnieje możliwość skorzystania z programów biurowych z zakupioną licencją, co gwarantuje bezpieczeństwo danych oraz najwyższy standard wygody w korzystaniu z komputera stacjonarnego lub laptopa.

Pomoc dla programistów

Producenci oprogramowania systemowego to zwykle bardzo duże firmy działające na całym świecie. Mali przedsiębiorcy działający w tej branży skupiają się natomiast na przygotowywaniu rozwiązań informatycznych dopasowanych do potrzeb wyspecjalizowanych gałęzi gospodarki. Wirtualne biuro w Przeworsku, Jarosławiu oraz Rzeszowie pomaga podmiotom działającym w branży informatycznej. Korzystanie z wirtualnego adresu jest korzystniejsza z punktu widzenia ekonomicznego alternatywą dla wynajmu tradycyjnego lokalu.  

Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Znajdź Nas