Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 450 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.


Wirtualne biuro dla serwisu samochodowego

Rynek serwisów samochodowych 

 W dzisiejszych czasach rynek napraw samochodów jest bardzo rozwinięty, co wynika z dużej ilości aut poruszających się na drogach naszego kraju. W serwisie można wykonać przegląd swojego samochodu oraz wymienić zepsute, bądź zużyte części. Najczęściej warsztaty samochodowe są połączone ze sklepami motoryzacyjnymi, dzięki czemu można od razu zakupić potrzebne części. Zazwyczaj serwisy samochodowe są zlokalizowane niedaleko stacji benzynowych oraz myjni. Niekiedy serwisy takie tworzą bardzo rozwinięte centra motoryzacyjne, gdzie świadczone są kompleksowe usługi w zakresie napraw i przeróbek samochodów. Określone marki samochodów posiadają swoje autoryzowane serwisy. Właśnie w takich miejscach najlepiej dokonywać napraw samochodów. W takim przypadku kierowca, bądź właściciel ma gwarancję, że naprawy zostaną wykonane w sposób należy. Ważne jest również to aby w samochodzie używać tylko oryginalne części, gdyż tylko w stosunku do takich części istnieje gwarancja niezawodności.

Cennik usług 

        Warto również przed skorzystaniem z usług serwisu zapoznać się z cennikiem jego usług. Najlepiej, aby serwisant od samego początku dokonał szczegółowej wyceny świadczonych usług. W innym przypadku możemy być nieprzyjemnie zaskoczeni na samym końcu. Trzeba również liczyć się z tym, że ceny takich usług są stosunkowo wysokie. Koszty te są wysokie zwłaszcza w przypadku autoryzowanych serwisów, gdyż one oferują usługi na najwyższym poziomie. W ramach wirtualnego możemy przyjmować zamówienia na usługi związane z naprawą oraz serwisem samochodów, a także zakupu artykułów motoryzacyjnych. Na aktualną chwilę nie współpracujemy z podmiotami działającymi w tej branży, jednak jesteśmy gotowi podjąć taką współpracę i dysponujemy odpowiednią infrastrukturą w tym kierunku. Co prawda jest to nietypowy rodzaj działalności gospodarczej pod względem korzystania z usług wirtualnego biura.

Infrastruktura 

  Prowadzenie serwisu samochodowego wymaga sporej wiedzy na temat motoryzacji. Konieczny jest również spory wkład finansowy, gdyż warsztat samochodowy korzysta z bardzo skomplikowanej i kosztownej infrastruktury drogowej. Dlatego właśnie ten rodzaj działalności wiąże się z dużym ryzykiem gospodarczym. Przy centrach motoryzacyjnych bardzo często znajdują się również komisy samochodowe, gdzie można nabyć używany samochód. Rzadziej można tam znaleźć salony z nowymi samochodami.

Jak się z Nami skontaktować? 

  Nasze wirtualne biuro znajduje się w Przeworsku, Jarosławiu oraz Rzeszowie. Jeżeli jesteś zainteresowany usługami, które świadczymy serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi placówkami.


Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Poznaj doktora Adama Orłowskiego – eksperta w branży coworkingowej i współautora naszego Bloga

Doktor Adam Orłowski, pełniący rolę Prezesa Zarządu w Conventia sp. z o.o., jest doświadczonym liderem w sektorze usług coworkingowych. Jego bogata, ośmioletnia praktyka w zarządzaniu podmiotami branżowymi zdobyła uznanie na rynku, czego dowodem są liczne innowacyjne projekty i inicjatywy, które miały miejsce pod jego kierownictwem. 

Przed objęciem roli prezesa spółki  Adam Orłowski zdobywał doświadczenie akademickie, prowadząc zajęcia na Uniwersytecie Rzeszowskim. Jego głębokie zrozumienie teorii zarządzania oraz praktyczne podejście do biznesu przyczyniły się do rozwijania kreatywnych i efektywnych przestrzeni pracy wspólnej, które odpowiadają na potrzeby współczesnych przedsiębiorców i freelancerów.


O Firmie

Conventia Sp. z o.o. to firma działająca w sektorze biurowych usług administracyjnych i księgowych. Spółka została założona 30 lipca 2018 roku i od tego czasu oferuje różnorodne usługi związane z administracyjnym wsparciem biura, przetwarzaniem danych, oraz działalnością wspomagającą ubezpieczenia i fundusze emerytalne (Aleo)​.
Conventia jest wpisana na listę Działalności na rzecz spółek i trustów prowadzoną przez Dyrektora Izby Skarbowej pod numer RDST-243 (slaskie.kas.gov.pl).

Firma wykazała stabilny wzrost przychodów netto ze sprzedaży, który w 2022 roku osiągnął 17,96%, a także znaczący wzrost całkowitych aktywów o 48,87%  (EMISdatalinq). 

Conventia Sp. z o.o. zarządzana jest przez  Adama Orłowskiego. 

Wśród oferowanych przez firmę usług znajduje się też szeroka gama działalności związanych z obsługą biura, które obejmują dostarczanie usług wirtualnego biura, księgowości oraz inne specjalistyczne działania wspomagające prowadzenie biura.

Znajdź Nas