Jeżeli interesuję Cię rejestracja spółki Kraków lub Rzeszów to dobry wybór. Oferujemy także wirtualne biuro, księgowość, pomoc w zakładaniu firm i zakup gotowych spółek.

Zapraszamy do naszych Oddziałów. 


Oddział w Krakowie

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 299 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.

Oddział w Rzeszowie

Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Wirtualne biuro dla serwisu samochodowego

Rynek serwisów samochodowych 

 W dzisiejszych czasach rynek napraw samochodów jest bardzo rozwinięty, co wynika z dużej ilości aut poruszających się na drogach naszego kraju. W serwisie można wykonać przegląd swojego samochodu oraz wymienić zepsute, bądź zużyte części. Najczęściej warsztaty samochodowe są połączone ze sklepami motoryzacyjnymi, dzięki czemu można od razu zakupić potrzebne części. Zazwyczaj serwisy samochodowe są zlokalizowane niedaleko stacji benzynowych oraz myjni. Niekiedy serwisy takie tworzą bardzo rozwinięte centra motoryzacyjne, gdzie świadczone są kompleksowe usługi w zakresie napraw i przeróbek samochodów. Określone marki samochodów posiadają swoje autoryzowane serwisy. Właśnie w takich miejscach najlepiej dokonywać napraw samochodów. W takim przypadku kierowca, bądź właściciel ma gwarancję, że naprawy zostaną wykonane w sposób należy. Ważne jest również to aby w samochodzie używać tylko oryginalne części, gdyż tylko w stosunku do takich części istnieje gwarancja niezawodności.

Cennik usług 

        Warto również przed skorzystaniem z usług serwisu zapoznać się z cennikiem jego usług. Najlepiej, aby serwisant od samego początku dokonał szczegółowej wyceny świadczonych usług. W innym przypadku możemy być nieprzyjemnie zaskoczeni na samym końcu. Trzeba również liczyć się z tym, że ceny takich usług są stosunkowo wysokie. Koszty te są wysokie zwłaszcza w przypadku autoryzowanych serwisów, gdyż one oferują usługi na najwyższym poziomie. W ramach wirtualnego możemy przyjmować zamówienia na usługi związane z naprawą oraz serwisem samochodów, a także zakupu artykułów motoryzacyjnych. Na aktualną chwilę nie współpracujemy z podmiotami działającymi w tej branży, jednak jesteśmy gotowi podjąć taką współpracę i dysponujemy odpowiednią infrastrukturą w tym kierunku. Co prawda jest to nietypowy rodzaj działalności gospodarczej pod względem korzystania z usług wirtualnego biura.

Infrastruktura 

  Prowadzenie serwisu samochodowego wymaga sporej wiedzy na temat motoryzacji. Konieczny jest również spory wkład finansowy, gdyż warsztat samochodowy korzysta z bardzo skomplikowanej i kosztownej infrastruktury drogowej. Dlatego właśnie ten rodzaj działalności wiąże się z dużym ryzykiem gospodarczym. Przy centrach motoryzacyjnych bardzo często znajdują się również komisy samochodowe, gdzie można nabyć używany samochód. Rzadziej można tam znaleźć salony z nowymi samochodami.

Jak się z Nami skontaktować? 

  Nasze wirtualne biuro znajduje się w Przeworsku, Jarosławiu oraz Rzeszowie. Jeżeli jesteś zainteresowany usługami, które świadczymy serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi placówkami.

Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Znajdź Nas