Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 450 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.


Wirtualne biuro dla programisty aplikacji

Programiści 

 Rynek programowania podlega dynamicznemu rozwojowi. Aktualnie powstaje zwłaszcza coraz więcej aplikacji mobilnych. Aplikacje te służą usprawnieniu życia lub też rozrywce. Do aplikacji służących rozrywce służą przede wszystkim gry. Warto jednak zauważyć, że długotrwałe korzystanie z telefonów komórkowych niekorzystnie wpływa na wzrok. W dzisiejszych czasach powstają specjalne programy do projektowania aplikacji mobilnych. Dzięki korzystania z takiego oprogramowania możliwe jest, aby aplikację mobilną stworzył prawie każdy. Aplikację mobilne zwykle posiadają również swój odpowiednik komputerowy. Programy przeznaczone na PC charakteryzują się swoja specyfiką, gdyż w tym przypadku zwykle nie znajduje w interfejsie zastosowania ekran dotykowy. W przypadku komputera podstawowym wskaźnik interfejsu jest mysz optyczna. Zaletą takiego wskaźnika jest możliwość jego wymiany. W przypadku ekranu dotykowego sprawa jest jednak znacznie trudniejsza.

Aplikację na urządzenia mobilne 

  Najwięcej aplikacji mobilnych projektowanych jest na system operacyjny android, gdyż jest to najpopularniejszy system operacyjny wśród urządzeń mobilnych. Fakt dostępności dużej ilości oprogramowania prowadzi do jeszcze większego rozwoju tego systemu. Aplikacje na urządzenia mobilne są zwykle dostępne bezpłatnie, a ich osoby które zajmują się ich dystrybucją zarabiają na reklamach umieszczanych w aplikacji. Niektóre aplikację są płatne, jednak takie sytuację należą do rzadkości. Wynika to z faktu, ze użytkownicy są zainteresowani wyłącznie bezpłatnym oprogramowaniem. Dodatkowo niektóre aplikację otrzymują dofinansowanie ze środków przeznaczonych na rozwój nowych technologii pozostających w dyspozycji Unii europejskiej oraz państwa.

Wirtualne biuro dla dewelopera aplikacji 

  Projektowanie aplikacji mobilnych to doskonały sposób na zarobek. Jeżeli działalność taka będzie przynosić zadowalające efekty można zarejestrować działalność gospodarczą. Istnieje także możliwość projektowania aplikacji mobilnych w oparciu o umowę o dzieło. bez wątpienia aplikację mobilną można uznać za rezultat materialny dlatego, też zakład ubezpieczeń społecznych nie będzie kwestionować takiej umowy. Nie mniej jednak posiadanie własnej firmy świadczy o prestiżu, gdyż pozytywnie wpływa na wizerunek osoby zajmującej się programowaniem.

Współpraca z wirtualnym biurem 

  Wirtualne biuro w Przeworsku oraz Jarosławiu, a także w Rzeszowie zajmuje się wsparciem administracyjnym przedsiębiorców działających w branży programowania. Nasze biura są doskonale wyposażone. Jeżeli chcesz poznać więcej informacji serdecznie zapraszamy do kontaktu w dowolnej formie.


Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Poznaj doktora Adama Orłowskiego – eksperta w branży coworkingowej i współautora naszego Bloga

Doktor Adam Orłowski, pełniący rolę Prezesa Zarządu w Conventia sp. z o.o., jest doświadczonym liderem w sektorze usług coworkingowych. Jego bogata, ośmioletnia praktyka w zarządzaniu podmiotami branżowymi zdobyła uznanie na rynku, czego dowodem są liczne innowacyjne projekty i inicjatywy, które miały miejsce pod jego kierownictwem. 

Przed objęciem roli prezesa spółki  Adam Orłowski zdobywał doświadczenie akademickie, prowadząc zajęcia na Uniwersytecie Rzeszowskim. Jego głębokie zrozumienie teorii zarządzania oraz praktyczne podejście do biznesu przyczyniły się do rozwijania kreatywnych i efektywnych przestrzeni pracy wspólnej, które odpowiadają na potrzeby współczesnych przedsiębiorców i freelancerów.


O Firmie

Conventia Sp. z o.o. to firma działająca w sektorze biurowych usług administracyjnych i księgowych. Spółka została założona 30 lipca 2018 roku i od tego czasu oferuje różnorodne usługi związane z administracyjnym wsparciem biura, przetwarzaniem danych, oraz działalnością wspomagającą ubezpieczenia i fundusze emerytalne (Aleo)​.
Conventia jest wpisana na listę Działalności na rzecz spółek i trustów prowadzoną przez Dyrektora Izby Skarbowej pod numer RDST-243 (slaskie.kas.gov.pl).

Firma wykazała stabilny wzrost przychodów netto ze sprzedaży, który w 2022 roku osiągnął 17,96%, a także znaczący wzrost całkowitych aktywów o 48,87%  (EMISdatalinq). 

Conventia Sp. z o.o. zarządzana jest przez  Adama Orłowskiego. 

Wśród oferowanych przez firmę usług znajduje się też szeroka gama działalności związanych z obsługą biura, które obejmują dostarczanie usług wirtualnego biura, księgowości oraz inne specjalistyczne działania wspomagające prowadzenie biura.

Znajdź Nas