Jeżeli interesuję Cię rejestracja spółki Kraków lub Rzeszów to dobry wybór. Oferujemy także wirtualne biuro, księgowość, pomoc w zakładaniu firm i zakup gotowych spółek.

Zapraszamy do naszych Oddziałów. 


Oddział w Krakowie

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 299 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.

Oddział w Rzeszowie

Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Ubezpieczenie biura

Dlaczego warto się ubezpieczyć na wypadek szkody? 

  W dzisiejszych czasach ubezpieczenie domu jest standardem. Coraz częściej przedsiębiorcy korzystają również z oferty ubezpieczenia swojego biura. Dotyczy to przede wszystkim sytuacji, gdy biuro jest własnością przedsiębiorcy, gdyż w przeciwnym przypadku działanie takie jest bezcelowe. Ubezpieczenie biura dotyczy przede wszystkim następstw nieszczęśliwych wypadków takich jak powódź, czy pożar. Istotne jest również ubezpieczenie wyposażenia. W takim przypadku ochrona ubezpieczeniowa może obejmować ryzyko kradzieży, czy też zalania sprzęty informatycznego. W niektórych biurach są ponadto przechowywane ważne dokumenty. Wartość takich przedmiotów może być nieduża w aspekcie obiektywnym, jednak w subiektywnym aspekcie dla przedsiębiorcy bardzo cenna.

Jak wybrać najlepszą ofertę ubezpieczenia biura? 

  Oferta zakładów ubezpieczeń jest bardzo bogata i w związku z rozwojem gospodarczym ciągle aktualizowana w taki sposób, że każdy może odnaleźć ofertę, która spełni jego wyśrubowane oczekiwania. Pod uwagę należy brać również wysokość składki ubezpieczeniowej, która zwykle jest uzależniona od zakresu ochrony. Kwotę ubezpieczenia można oczywiście zaliczyć do kosztów uzyskania przychody, a tym samym zmniejszyć w sposób zupełnie legalny należny podatek. Jeżeli natomiast zajdzie zdarzenie objęte ochrona ubezpieczeniową korzyści przedsiębiorcy są wymierne. W takiej sytuacji przedsiębiorca jest niejednokrotnie uchroniony przez bankructwem jeżeli szkoda jest wyceniana wysoko. Najczęściej jednak działanie ubezpieczyciela zmierza do uchylenia się od odpowiedzialność w przypadkach które mogą budzić uzasadnione wątpliwości. W takich sprawach warto powierzyć swoja sprawę adwokatowi lub formie odszkodowawczej, która załatwi za nas wszelkie formalności natury prawnej i faktycznej. Zakładu ubezpieczeń również dysponują fachową pomocą w postaci prawników i rzeczoznawców majątkowych. Ubezpieczyciele to podmioty profesjonalne, dla których spory są codziennością. Z uwagi na ten fakt warto wybrać ubezpieczyciela, który na pierwszym planie stawia swój wizerunek, który może zostać nadszarpnięty w sytuacji gdy odmówi wypłaty odszkodowania.

Współpraca z agencjami ubezpieczeniowymi 

  Nasza firma współpracuje z agentami ubezpieczeniowymi w celu świadczenia dla naszych Klientów biznesowych usług na najwyższym poziomie. Wybór współpracowników jest bardzo ważnym zadaniem, od którego niejednokrotnie zależy sukces firmy dlatego też należy wykonywać czynności w tym zakresie w sposób przemyślany tak, aby nie popełnić błędu. Posiadanie odpowiedniego poziomu zaufania jest w stosunkach biznesowych standardem bez którego trudno wyobrazić sobie prowadzenie interesów.

Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Znajdź Nas