Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 450 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.


Zmiana czasu

Czy zmiana czasu będzie zlikwidowana? 

 Jak wiadomo od 2018 r. zlikwidowana zostanie zmiana czasu. Od tej pory na terytorium Polski będzie obowiązywać przez cały rok czas letni. Zmianę w tym zakresie należy ocenić pozytywnie, gdyż była ona postulowana przez szerokie grona społeczeństwa. Przesunięcie do tyłu zegarków w okresie zimowych nie jest racjonalnie uzasadnione. Taka operacja powoduje, że już po godzinie 16 robi się ciemno co nie jest korzystnym zjawiskiem. Co prawda wówczas wschód słońca następuje wcześniej, jednak nie przynosi to istotnych skutków. Postuluje się nawet, aby w okresie letnim przesunąć zegar o godzinne do przodu tak, aby dzień trwał dłużej. W okresie letnim wchód słońca i tak następuje wystarczająco wcześniej.

Automatyczna zmiana czasu

  Pomimo wyjątkowych utrudnień warto pamiętać o zmianie czasu zwłaszcza wówczas, gdy prowadzi się działalność gospodarczą, gdyż wtedy organizacja czasu oraz punktualność jest bardzo ważna. W nowoczesnych urządzeniach, takich jak zaawansowane telefony komórkowe, czy też komputery zmiana czasu następuje automatycznie co jest sporym ułatwieniem. W takich sytuacjach z uwagi na fakt, że zmiana czasu następuje w nocy przesuniecie zegara do przodu lub do tyłu następuje całkowicie automatycznie. W niektórych sytuacjach może to powodować błąd po stronie użytkownika, który w przekonaniu, że operacja ta nie została wykonana automatycznie dokona dodatkowej ręcznej zmiany czasu. W wirtualnym biurze w Przeworsku, Jarosławiu oraz Rzeszowie każdego dnia można uzyskać informację na temat aktualnej godziny. Oczywiście w dzisiejszych czasach telefony komórkowe i zegarki są w powszechnym użyciu nie mnie jednak gdy dojdzie do rozładowania baterii w tych urządzeniach elektronicznych sprawdzenie godziny staje się niemożliwe. W wirtualnym biurze można także zweryfikować, czy urządzenia służące do odmierzania czasu działają w sposób dokładny i precyzyjnie wskazują czas.

Koniec ze zmianą czasu 

  Rezygnacja ze zmiany czasu łączy się ze zwiększeniem zużycia energii przez biura, które pracują we wczesnych godzinach porannych. Dotyczy to oczywiście wyłączenie okresu zimowego, kiedy zachód słońca następuje wyjątkowo późno. W okresie letnim natomiast zjawisko to nie ma znaczenia. Należy jednak wskazać, że wzrost wydatków w tym zakresie ma charakter marginalny i nie wpłynie bezpośrednio na stan gospodarki państwa.

Za co Klienci Nas cenią?

  Nasza firma należy do jednym z najpunktualniejszych na rynku. Szanujemy naszych Klientów, dlatego obdarzamy troską ich cenny czas. Dbałość o ten aspekt w relacjach biznesowych świadczy o profesjonalizmie i przestrzeganiu najwyższych standardów w zakresie obsługi Klienta biznesowego. Kontakt z nami jest możliwy drogą telefoniczną lub mailową.


Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Poznaj doktora Adama Orłowskiego – eksperta w branży coworkingowej i współautora naszego Bloga

Doktor Adam Orłowski, pełniący rolę Prezesa Zarządu w Conventia sp. z o.o., jest doświadczonym liderem w sektorze usług coworkingowych. Jego bogata, ośmioletnia praktyka w zarządzaniu podmiotami branżowymi zdobyła uznanie na rynku, czego dowodem są liczne innowacyjne projekty i inicjatywy, które miały miejsce pod jego kierownictwem. 

Przed objęciem roli prezesa spółki  Adam Orłowski zdobywał doświadczenie akademickie, prowadząc zajęcia na Uniwersytecie Rzeszowskim. Jego głębokie zrozumienie teorii zarządzania oraz praktyczne podejście do biznesu przyczyniły się do rozwijania kreatywnych i efektywnych przestrzeni pracy wspólnej, które odpowiadają na potrzeby współczesnych przedsiębiorców i freelancerów.


O Firmie

Conventia Sp. z o.o. to firma działająca w sektorze biurowych usług administracyjnych i księgowych. Spółka została założona 30 lipca 2018 roku i od tego czasu oferuje różnorodne usługi związane z administracyjnym wsparciem biura, przetwarzaniem danych, oraz działalnością wspomagającą ubezpieczenia i fundusze emerytalne (Aleo)​.
Conventia jest wpisana na listę Działalności na rzecz spółek i trustów prowadzoną przez Dyrektora Izby Skarbowej pod numer RDST-243 (slaskie.kas.gov.pl).

Firma wykazała stabilny wzrost przychodów netto ze sprzedaży, który w 2022 roku osiągnął 17,96%, a także znaczący wzrost całkowitych aktywów o 48,87%  (EMISdatalinq). 

Conventia Sp. z o.o. zarządzana jest przez  Adama Orłowskiego. 

Wśród oferowanych przez firmę usług znajduje się też szeroka gama działalności związanych z obsługą biura, które obejmują dostarczanie usług wirtualnego biura, księgowości oraz inne specjalistyczne działania wspomagające prowadzenie biura.

Znajdź Nas