Jeżeli interesuję Cię rejestracja spółki Kraków lub Rzeszów to dobry wybór. Oferujemy także wirtualne biuro, księgowość, pomoc w zakładaniu firm i zakup gotowych spółek.

Zapraszamy do naszych Oddziałów. 


Oddział w Krakowie

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 299 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.

Oddział w Rzeszowie

Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Zmiana czasu

Czy zmiana czasu będzie zlikwidowana? 

 Jak wiadomo od 2018 r. zlikwidowana zostanie zmiana czasu. Od tej pory na terytorium Polski będzie obowiązywać przez cały rok czas letni. Zmianę w tym zakresie należy ocenić pozytywnie, gdyż była ona postulowana przez szerokie grona społeczeństwa. Przesunięcie do tyłu zegarków w okresie zimowych nie jest racjonalnie uzasadnione. Taka operacja powoduje, że już po godzinie 16 robi się ciemno co nie jest korzystnym zjawiskiem. Co prawda wówczas wschód słońca następuje wcześniej, jednak nie przynosi to istotnych skutków. Postuluje się nawet, aby w okresie letnim przesunąć zegar o godzinne do przodu tak, aby dzień trwał dłużej. W okresie letnim wchód słońca i tak następuje wystarczająco wcześniej.

Automatyczna zmiana czasu

  Pomimo wyjątkowych utrudnień warto pamiętać o zmianie czasu zwłaszcza wówczas, gdy prowadzi się działalność gospodarczą, gdyż wtedy organizacja czasu oraz punktualność jest bardzo ważna. W nowoczesnych urządzeniach, takich jak zaawansowane telefony komórkowe, czy też komputery zmiana czasu następuje automatycznie co jest sporym ułatwieniem. W takich sytuacjach z uwagi na fakt, że zmiana czasu następuje w nocy przesuniecie zegara do przodu lub do tyłu następuje całkowicie automatycznie. W niektórych sytuacjach może to powodować błąd po stronie użytkownika, który w przekonaniu, że operacja ta nie została wykonana automatycznie dokona dodatkowej ręcznej zmiany czasu. W wirtualnym biurze w Przeworsku, Jarosławiu oraz Rzeszowie każdego dnia można uzyskać informację na temat aktualnej godziny. Oczywiście w dzisiejszych czasach telefony komórkowe i zegarki są w powszechnym użyciu nie mnie jednak gdy dojdzie do rozładowania baterii w tych urządzeniach elektronicznych sprawdzenie godziny staje się niemożliwe. W wirtualnym biurze można także zweryfikować, czy urządzenia służące do odmierzania czasu działają w sposób dokładny i precyzyjnie wskazują czas.

Koniec ze zmianą czasu 

  Rezygnacja ze zmiany czasu łączy się ze zwiększeniem zużycia energii przez biura, które pracują we wczesnych godzinach porannych. Dotyczy to oczywiście wyłączenie okresu zimowego, kiedy zachód słońca następuje wyjątkowo późno. W okresie letnim natomiast zjawisko to nie ma znaczenia. Należy jednak wskazać, że wzrost wydatków w tym zakresie ma charakter marginalny i nie wpłynie bezpośrednio na stan gospodarki państwa.

Za co Klienci Nas cenią?

  Nasza firma należy do jednym z najpunktualniejszych na rynku. Szanujemy naszych Klientów, dlatego obdarzamy troską ich cenny czas. Dbałość o ten aspekt w relacjach biznesowych świadczy o profesjonalizmie i przestrzeganiu najwyższych standardów w zakresie obsługi Klienta biznesowego. Kontakt z nami jest możliwy drogą telefoniczną lub mailową.

Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Znajdź Nas