Jeżeli interesuję Cię rejestracja spółki Kraków lub Rzeszów to dobry wybór. Oferujemy także wirtualne biuro, księgowość, pomoc w zakładaniu firm i zakup gotowych spółek.

Zapraszamy do naszych Oddziałów. 


Oddział w Krakowie

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 299 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.

Oddział w Rzeszowie

Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Wirtualne biuro dla producenta produktów mlecznych

Rynek produktów mlecznych

Produkty mleczne są bardzo zdrowe. Z mleka wykonuje się wiele rodzajów artykułów spożywczych. Mleko jest sprzedawane w małych, osiedlowych sklepach spożywczych, a także w dużych supermarketach. Mleko jest produktem wytwarzanych na miejscu, w Polsce. Ze względu na krótką przydatności do spożycia mleko jest rzadko importowane lub eksportowane. Mleko zawiera bardzo dużą ilość witamin, które są bardzo przydatne dla zdrowia organizmu. Mleko zawiera też cukier złożony jakim jest laktoza. Nie każdy trawi tego rodzaju cukier, w związku z czym na rynku funkcjonuje także mleko bez laktozy. Mleko takie nie jest znacznie droższe, jednak znacznie mniej dostępne.

Rodzaje produktów wytwarzanych z mleka

Mleko można pić z butelki, albo wlać szklanki. Można również kupić mleko ze słomką. Na rynku funkcjonuje też bardzo dużo mlek smakowych. Produkty takie są bardzo słodkie. Produkty mleczne również są bardzo zdrowe. Do produktów takich należy, w szczególności ser, jogurty. Produkty takie powinny być przechowywane w lodówce, gdyż w przeciwnym przypadku mogą uleć zepsuciu. Mleko w stanie płynnym zanim trafi na półki sklepowe jest poddawane procesowi pasteryzacji. Proces ten ma spowodować, że mleko będzie przez dłuższy czas przydatne do spożycia.

Produkcja mleka

Mleczarnia to zakład zajmujący się produkcją mleka. Mleczarnia skupuje mleko od hodowców zwierząt. Ceny w skupie są znacznie niższe niż te które obowiązują na pułkach sklepowych. Wynika to z faktu, że pośrednicy w procesie dystrybucji mleka pobierają ogromne prowizje. W mleczarni mleko jest przetwarzane między innymi przez pasteryzacje. Mleko to produkt, na który zawsze będzie zapotrzebowanie. Oczywiście najpopularniejsze jest mleko pochodzące od krów. W polskich sklepach można kupić również mleka pochodzące od innych zwierząt. Klienci bardzo cenią mleko owcze, ze względu na jego walory smakowe. Takiego rodzaju mleko jest sprzedawane w sklepach o podwyższonym standardzie jakości, w których zaopatrują się osoby bogatsze. Mleczarnia musi zatrudniać pracowników do obowiązków tych pracowników należy wykonywanie czynności związanych z prawidłowym funkcjonowaniem mleczarni. Praca mleczarza jest bardzo trudno i wbrew pozorom również odpowiedzialna, gdyż odpowiada za kontrole jakości sprzedawanego mleka. W mleczarni zatrudniani są zarówno pracownicy fizyczni, jak i umysłowi, którzy wykonują czynności o charakterze biurowym.

Oferta wirtualnego biura w Rzeszowie

Nasze wirtualne biura znajdują się w Przeworsku, Jarosławiu oraz Rzeszowie. Nasza oferta jest skierowana do każdego rodzaju działalności. Nie zamykamy się wyłącznie na Klientów zajmujących się branżą usługową. Jeżeli chcesz poznać więcej informacji możesz zadzwonić.

Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Współautorem bloga jest doktor Adam Orłowski - Prezes Zarządu Conventia sp. z o. o., od 8 lat zarządza podmiotami z branży usług coworkingowych, wcześniej prowadził zajęcia na Uniwersytecie Rzeszowskim, posiada tytuł naukowy doktora.  

O Firmie

Conventia Sp. z o.o. to firma działająca w sektorze biurowych usług administracyjnych i księgowych. Spółka została założona 30 lipca 2018 roku i od tego czasu oferuje różnorodne usługi związane z administracyjnym wsparciem biura, przetwarzaniem danych, oraz działalnością wspomagającą ubezpieczenia i fundusze emerytalne (Aleo)​.

Firma wykazała stabilny wzrost przychodów netto ze sprzedaży, który w 2022 roku osiągnął 17,96%, a także znaczący wzrost całkowitych aktywów o 48,87%  (EMISdatalinq). 

Conventia Sp. z o.o. zarządzana jest przez  Adama Orłowskiego. 

Wśród oferowanych przez firmę usług znajduje się też szeroka gama działalności związanych z obsługą biura, które obejmują dostarczanie usług wirtualnego biura, księgowości oraz inne specjalistyczne działania wspomagające prowadzenie biura.

Znajdź Nas