Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 450 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.


Wirtualne biuro dla biura ochrony

Systemy alarmowe i firmy ochroniarskie

Polacy coraz częściej inwestują w systemy alarmowe oraz dostęp do całodobowej ochrony. Co prawda przestępczość w Polsce na przestrzeni lat w istotny sposób się zmniejszyła, jednak nadal zachodzi konieczność ochrony mienia. Ochrona całodobowa nie polega jednak zwykle na fizycznej obecności ochroniarzy na terenie posesji przez całą dobę. Takie rozwiązanie byłoby bardzo kosztowne, gdyż wymagałoby zatrudnienia ochroniarzy na kilka zmian. Znacznie bardziej popularnym rozwiązaniem jest ochrona na zasadzie tzw. dyżuru. W takim przypadku jedna lub kilka ekip ochroniarskich dyżuruje w swojej siedzibie, może to być też wirtualne biuro i przyjeżdża na posesję dopiero gdy jej właściciel zgłosi niebezpieczeństwo lub niebezpieczeństwo takie zostanie zgłoszone samoczynnie przez zaprogramowany do tego system alarmowy. W takiej sytuacji najczęściej wzywana jest również policja. Co do zasady jednak to firma ochroniarska powinna być szybsza i natychmiastowo zainterweniować na miejscu zdarzenia.

Dyżur ekipy ochroniarskiej

Biuro ochrony nie jest jedynie miejscem gdzie jego pracownicy odbywają dyżury. W biurze takim mogą być załatwiane także inne sprawy, jak spotykanie się z nowymi Klientami czy też załatwianie spraw związanych z obsługą księgową. Bardzo istotne jest to, aby biuro takie znajdowało się w centrum miasta, a w związku z tym pracownicy firmy ochroniarskiej mogli bardzo szybko dostać się na miejsce zdarzenia. Chodzi tutaj o zdarzenia,  które mają miejsca w budynkach użyteczności komercyjnej takie jak sklepy, czy magazyny. Takie przedsiębiorstwa najczęściej znajdują się w centrum miasta, a nie na jego obrzeżach. Pewne czynności można również powierzyć pracownikowi wirtualnego biura. Pracownik taki może przyjmować zgłoszenia od Klientów firmy ochroniarskiej o zaistniałym niebezpieczeństwie i informować o tym fakcie tą firmę. Pracownik wirtualnego biura pełni w takim przypadku funkcje dyspozytora.

Odpowiedzialność biura ochrony

Biuro ochrony powinno ponosić pełną odpowiedzialność za strzeżone obiekty. Ochrona powinna być skuteczna. Oczywiście samo umieszczenie na obiekcie informacji o fakcie, iż obiekt ten jest monitorowany, a o bezpieczeństwa obiektu strzeże dana firma ochroniarska może skutecznie zniechęcić potencjalnych włamywaczy, jednak nie zawsze tak się dzieje, czasami zachodzi konieczność podjęcia doraźnej interwencji. Oczywiście w takim przypadku interwencje musza również podjąć państwowe organy ścigania takie jak policja.

Pomoc wirtualnego biura dla firm ochroniarskich

Nasze wirtualne biura znajdują się w południowo-wschodniej Polsce w województwie Podkarpackim. Zapraszamy do wirtualnego biura w Rzeszowie, Jarosławiu oraz Przeworsku firmy zajmujące się ochroną osób i mienia.


Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Poznaj doktora Adama Orłowskiego – eksperta w branży coworkingowej i współautora naszego Bloga

Doktor Adam Orłowski, pełniący rolę Prezesa Zarządu w Conventia sp. z o.o., jest doświadczonym liderem w sektorze usług coworkingowych. Jego bogata, ośmioletnia praktyka w zarządzaniu podmiotami branżowymi zdobyła uznanie na rynku, czego dowodem są liczne innowacyjne projekty i inicjatywy, które miały miejsce pod jego kierownictwem. 

Przed objęciem roli prezesa spółki  Adam Orłowski zdobywał doświadczenie akademickie, prowadząc zajęcia na Uniwersytecie Rzeszowskim. Jego głębokie zrozumienie teorii zarządzania oraz praktyczne podejście do biznesu przyczyniły się do rozwijania kreatywnych i efektywnych przestrzeni pracy wspólnej, które odpowiadają na potrzeby współczesnych przedsiębiorców i freelancerów.


O Firmie

Conventia Sp. z o.o. to firma działająca w sektorze biurowych usług administracyjnych i księgowych. Spółka została założona 30 lipca 2018 roku i od tego czasu oferuje różnorodne usługi związane z administracyjnym wsparciem biura, przetwarzaniem danych, oraz działalnością wspomagającą ubezpieczenia i fundusze emerytalne (Aleo)​.
Conventia jest wpisana na listę Działalności na rzecz spółek i trustów prowadzoną przez Dyrektora Izby Skarbowej pod numer RDST-243 (slaskie.kas.gov.pl).

Firma wykazała stabilny wzrost przychodów netto ze sprzedaży, który w 2022 roku osiągnął 17,96%, a także znaczący wzrost całkowitych aktywów o 48,87%  (EMISdatalinq). 

Conventia Sp. z o.o. zarządzana jest przez  Adama Orłowskiego. 

Wśród oferowanych przez firmę usług znajduje się też szeroka gama działalności związanych z obsługą biura, które obejmują dostarczanie usług wirtualnego biura, księgowości oraz inne specjalistyczne działania wspomagające prowadzenie biura.

Znajdź Nas