Jeżeli interesuję Cię rejestracja spółki Kraków lub Rzeszów to dobry wybór. Oferujemy także wirtualne biuro, księgowość, pomoc w zakładaniu firm i zakup gotowych spółek.

Zapraszamy do naszych Oddziałów. 


Oddział w Krakowie

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 299 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.

Oddział w Rzeszowie

Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Wirtualne biuro dla biura ochrony

Systemy alarmowe i firmy ochroniarskie

Polacy coraz częściej inwestują w systemy alarmowe oraz dostęp do całodobowej ochrony. Co prawda przestępczość w Polsce na przestrzeni lat w istotny sposób się zmniejszyła, jednak nadal zachodzi konieczność ochrony mienia. Ochrona całodobowa nie polega jednak zwykle na fizycznej obecności ochroniarzy na terenie posesji przez całą dobę. Takie rozwiązanie byłoby bardzo kosztowne, gdyż wymagałoby zatrudnienia ochroniarzy na kilka zmian. Znacznie bardziej popularnym rozwiązaniem jest ochrona na zasadzie tzw. dyżuru. W takim przypadku jedna lub kilka ekip ochroniarskich dyżuruje w swojej siedzibie, może to być też wirtualne biuro i przyjeżdża na posesję dopiero gdy jej właściciel zgłosi niebezpieczeństwo lub niebezpieczeństwo takie zostanie zgłoszone samoczynnie przez zaprogramowany do tego system alarmowy. W takiej sytuacji najczęściej wzywana jest również policja. Co do zasady jednak to firma ochroniarska powinna być szybsza i natychmiastowo zainterweniować na miejscu zdarzenia.

Dyżur ekipy ochroniarskiej

Biuro ochrony nie jest jedynie miejscem gdzie jego pracownicy odbywają dyżury. W biurze takim mogą być załatwiane także inne sprawy, jak spotykanie się z nowymi Klientami czy też załatwianie spraw związanych z obsługą księgową. Bardzo istotne jest to, aby biuro takie znajdowało się w centrum miasta, a w związku z tym pracownicy firmy ochroniarskiej mogli bardzo szybko dostać się na miejsce zdarzenia. Chodzi tutaj o zdarzenia,  które mają miejsca w budynkach użyteczności komercyjnej takie jak sklepy, czy magazyny. Takie przedsiębiorstwa najczęściej znajdują się w centrum miasta, a nie na jego obrzeżach. Pewne czynności można również powierzyć pracownikowi wirtualnego biura. Pracownik taki może przyjmować zgłoszenia od Klientów firmy ochroniarskiej o zaistniałym niebezpieczeństwie i informować o tym fakcie tą firmę. Pracownik wirtualnego biura pełni w takim przypadku funkcje dyspozytora.

Odpowiedzialność biura ochrony

Biuro ochrony powinno ponosić pełną odpowiedzialność za strzeżone obiekty. Ochrona powinna być skuteczna. Oczywiście samo umieszczenie na obiekcie informacji o fakcie, iż obiekt ten jest monitorowany, a o bezpieczeństwa obiektu strzeże dana firma ochroniarska może skutecznie zniechęcić potencjalnych włamywaczy, jednak nie zawsze tak się dzieje, czasami zachodzi konieczność podjęcia doraźnej interwencji. Oczywiście w takim przypadku interwencje musza również podjąć państwowe organy ścigania takie jak policja.

Pomoc wirtualnego biura dla firm ochroniarskich

Nasze wirtualne biura znajdują się w południowo-wschodniej Polsce w województwie Podkarpackim. Zapraszamy do wirtualnego biura w Rzeszowie, Jarosławiu oraz Przeworsku firmy zajmujące się ochroną osób i mienia.

Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Znajdź Nas