Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 450 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.


Wirtualne biuro dla producenta asortymentu łazienkowego

Specjalizacja na rynku budowlanym 

 W dzisiejszych czasach branża produkcyjna opiera się na szeroko rozwiniętej specjalizacji. Takie rozwiązanie zapewnia największy poziom wydajności w sektorze produkcyjnym oraz korzystanie wpływa na rozwój konkurencji oraz jakość oferowanych produktów. Oczywiście taki stan rzeczy wiąże ze sobą również negatywne zjawiska ekonomiczne, takie jak brak dywersyfikacji ryzyka. W niniejszym artykule zostanie omówiona sytuacja na rynku producentów asortymentu, który znajduje zastosowanie w łazience.

Co należy do asortymentu łazienkowego? 

  Do asortymentu łazienkowego należą przede wszystkim płytki. Płytki takie są oferowane w różnych kolorach. W przypadku łazienki najlepiej jednak unikać płytek koloru białego, gdyż na takim podłożu bardzo dobrze widać wszelkie zanieczyszczenia co negatywnie wpływa na estetykę całego pomieszczenia. Bardzo istotny jest również montaż płytek. Dawniej płytki były układane na cemencie. Materiał ten nie cechuje się dobrą przyczepnością, dlatego też w takim przypadku bardzo często zdarzało się, że płytki odlatywały. W dzisiejszych czasach do montażu płytek stosuje się specjalny klej który stanowi pewną formę zaprawy. Użycie takiego materiału powoduje, że płytki są zamontowane na stałe i można je użytkować przez wiele długich lat. Bardzo ważnym asortymentem w łazience jest także wanna oraz kabina prysznicowa. Materiały te mogą być wykonane z plastiku lub metalu. W tym przypadku jednak plastik jest materiałem, który znacznie lepiej się sprawdza. Blaszane wanny są bardzo podatne na wszelkiego rodzaju uszkodzenia. Na rynku można znaleźć bardzo tanią zabudowę łazienkową, jak i tą z górnej półki. Najczęściej jednak nawet te tańsze materiały cechują się stosunkową wysoką jakością, jednak są znacznie mniej funkcjonalne.

Gdzie kupić wyposażenie łazienki? 

  Zazwyczaj asortyment łazienkowy można zakupić w sklepach budowlanych. Ostatnio jednak bardzo popularnym trendem stało się powstawanie sklepów budowlanych, które specjalizują się wyłącznie w sprzedaży materiałów potrzebnych do wykończenia i wyposażenia łazienki. W takich sklepach zazwyczaj jest bardzo bogaty wybór towarów, dlatego dobrym rozwiązaniem jest zapatrywanie się właśnie u tego rodzaju przedsiębiorców. Zakupy przez Internet odgrywają w tym przypadku marginalna rolę z uwagi na fakt, że materiały budowlane nie mogą być przewożone na duże odległości z oczywistych względów o charakterze ekonomicznych.

Jak możemy Ci doradzić? 

  Wirtualne biuro w Przeworsku, Jarosławiu oraz Rzeszowie świadczy również usługi dla firm budowlanych oraz hurtowni budowlanych. Więcej informacji możesz uzyskać drogą mailową. Zapraszamy również do zapoznania się ze szczegółowymi warunkami oferty, które znajdują się na blogu.


Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Poznaj doktora Adama Orłowskiego – eksperta w branży coworkingowej i współautora naszego Bloga

Doktor Adam Orłowski, pełniący rolę Prezesa Zarządu w Conventia sp. z o.o., jest doświadczonym liderem w sektorze usług coworkingowych. Jego bogata, ośmioletnia praktyka w zarządzaniu podmiotami branżowymi zdobyła uznanie na rynku, czego dowodem są liczne innowacyjne projekty i inicjatywy, które miały miejsce pod jego kierownictwem. 

Przed objęciem roli prezesa spółki  Adam Orłowski zdobywał doświadczenie akademickie, prowadząc zajęcia na Uniwersytecie Rzeszowskim. Jego głębokie zrozumienie teorii zarządzania oraz praktyczne podejście do biznesu przyczyniły się do rozwijania kreatywnych i efektywnych przestrzeni pracy wspólnej, które odpowiadają na potrzeby współczesnych przedsiębiorców i freelancerów.


O Firmie

Conventia Sp. z o.o. to firma działająca w sektorze biurowych usług administracyjnych i księgowych. Spółka została założona 30 lipca 2018 roku i od tego czasu oferuje różnorodne usługi związane z administracyjnym wsparciem biura, przetwarzaniem danych, oraz działalnością wspomagającą ubezpieczenia i fundusze emerytalne (Aleo)​.
Conventia jest wpisana na listę Działalności na rzecz spółek i trustów prowadzoną przez Dyrektora Izby Skarbowej pod numer RDST-243 (slaskie.kas.gov.pl).

Firma wykazała stabilny wzrost przychodów netto ze sprzedaży, który w 2022 roku osiągnął 17,96%, a także znaczący wzrost całkowitych aktywów o 48,87%  (EMISdatalinq). 

Conventia Sp. z o.o. zarządzana jest przez  Adama Orłowskiego. 

Wśród oferowanych przez firmę usług znajduje się też szeroka gama działalności związanych z obsługą biura, które obejmują dostarczanie usług wirtualnego biura, księgowości oraz inne specjalistyczne działania wspomagające prowadzenie biura.

Znajdź Nas