Jeżeli interesuję Cię rejestracja spółki Kraków lub Rzeszów to dobry wybór. Oferujemy także wirtualne biuro, księgowość, pomoc w zakładaniu firm i zakup gotowych spółek.

Zapraszamy do naszych Oddziałów. 


Oddział w Krakowie

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 299 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.

Oddział w Rzeszowie

Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Wirtualne biuro dla Kuriera

Polski rynek firm kurierskich

Firmy kurierskie na polskim rynku doskonale się rozwijają. Kiedyś tylko Poczta Polska zajmowała się doręczaniem przesyłek. Kilkanaście lat temu stan taki uległ zmianie, bo powstało wiele firm kurierskich. Firmy takie zajmują się dostarczaniem różnych przesyłek, z tego też powodu potrzebują pojemnych magazynów, natomiast zwykle mniejsze z nich nie wynajmują biura dla pracowników zajmujących się logistyką. Jeżeli firma kurierska powierza usługę prawną adwokatom, czy radcą prawnym, tak samo może powierzyć obsługę administracyjną. Obsługa prawna firmy przez Prawnika jest bardzo podobna do usługi wirtualnego biura, bowiem obie należą do tak zwanych usług powierzonych, a angielskiego outsourcing.

Oferta dla firm kurierskich 

Firmy kurierskie i spedycyjne mogą skorzystać z wirtualnego biura, w szczególności w Jarosławiu, Rzeszowie, a także Przeworsku. Takie rozwiązanie jest bardzo wygodne, a jednocześnie tanie. Zazwyczaj za wygodę się płaci, w tym przypadku jest inaczej, wygoda prawie nic nie kosztuje, co więcej pozwala zaoszczędzić i to nie mało pieniędzy, za które można kupić sobie jakiś mały prezent lub sprawić taki prezent rodzinie i dostarczyć go za pośrednictwem firmy kurierskiej. Zwłaszcza wirtualne biuro w Rzeszowie to dobre rozwiązanie, bo gdzie stolica Podkarpacia, tam wielki prestiż i uznanie. Jeżeli firma kurierska ma tam siedzibę, to znaczy że ta działalność jest wiarygodna. Nie jest wskazane również zakładanie spółki we własnym mieszkaniu, nawet jeżeli się mieszka w fajnym mieście takim jak Jarosław, lepiej założyć spółkę w wirtualnym biurze w Jarosławiu, dzięki temu Klienci zobaczą, że firma jest poważana i opłaca się z nią robić interesy, a usługi przez nią świadczone cechuje najwyższy poziom profesjonalizmu.

Koszty prowadzenia działalności w postaci firmy kurierskiej

Dużym argumentem jest też cena, początkująca firma kurierska ma zwykle bardzo mało zleceń, a w konsekwencji nie może pozwolić sobie na generowanie dużych kosztów, tylko dzięki wirtualnemu biurowi może uniknąć tych wszystkich kosztów i skupić się na dostarczaniu listów, prezentów oraz innych przesyłek, których tak bardzo oczekujemy czy to w święta, czy to 6 grudnia gdy mamy dzień świętego Mikołaja. Warto pamiętać, że święty Mikołaj też jest kurierem prezentów w pewnym sensie, ale on zapewne nie korzysta z usług wirtualnego biura. Dygresja ta została wtrącona tytułem żartu, ale jedno jest pewne wirtualne biuro, czy to w Przeworsku, Jarosławiu, czy Rzeszowie jest szansą dla kurierów, którzy chcą rozwinąć własny biznes dostawczy, a każdą szansę należy wykorzystać. Przeważnie firmy oferujące wirtualne biura zajmują się również rejestracją takich firm kurierskich co jest dodatkowym plusem, na który na pewno warto zwrócić uwagę.

Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Znajdź Nas