Jeżeli interesuję Cię rejestracja spółki Kraków lub Rzeszów to dobry wybór. Oferujemy także wirtualne biuro, księgowość, pomoc w zakładaniu firm i zakup gotowych spółek.

Zapraszamy do naszych Oddziałów. 


Oddział w Krakowie

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 299 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.

Oddział w Rzeszowie

Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Wirtualne biuro dla Dziennikarza

Na czym polega praca niezależnego dziennikarza? 

Niezależny dziennikach nie pracuje w redakcji dlatego nie ma dostępu do biura. Taki freelancer również zwykle nie posiada stałego źródła dochodu. Taki dziennikarz jest jak adwokat lub radca prawny, którego dochody są zróżnicowane ze względu na to ilu Klientów ma w danym miesiącu, chyba że prowadzi stałą obsługę prawną firmy, a wówczas otrzymuje stałe wynagrodzenie ryczałtowe. Dziennikarz niezależny zwykle nie rejestruje działalności gospodarczej, tylko jest zatrudniony jednorazowo  na podstawie umowy o dzieło do napisania konkretnego artykułu. Czasami jednak taka osoba chce lub musi się spotkać ze źródłem informacji lub potencjalnym zamawiającym, czyli np. kierownikiem redakcji. Wówczas przyda mu się wirtualne biuro.

Rynek dziennikarzy w Jarosławiu

W Jarosławiu jest wielu dziennikarzy niezależnych, podobnie jest w Rzeszowie oraz Przeworsku. Oferta wirtualnego biura jest skierowana właśnie do nich, usługi: Wirtualne Biuro Przeworsk, Wirtualne Biuro Rzeszów oraz Wirtualne Biuro Jarosław są jak najbardziej dostępne. Dziennikarz niezależny będzie musiał zapłacić tylko jedną fakturę, a nie osobna fakturę na wynajem, osobną za prąd i inne media. To dużo papierkowej roboty, a dziennikarz musi się skupić, aby jego artykułu podnosiły świadomość społeczeństwa Przeworska, Jarosławia, czy też Rzeszowa. Ważne aby mieć siedzibę poza miejscem swojego zamieszkania, dom to powinna być ostoja spokoju i odpoczynku dlatego nie warto pracować w domu. Najlepszym rozwiązaniem jest aby wykonywać swoje obowiązki w zakładzie pracy, a do domu wracać wolnym i spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi. Wtedy również nasz biznes czy wolny zawód się lepiej rozwija bo jesteśmy wypoczęci.

Oferta wirtualnego biura 

Jeżeli potrzebujesz wirtualnego biura, a nie chcesz przepłacać po prostu zadzwoń lub napisz wiadomość e-mail. Pomożemy Ci zminimalizować koszty wynajmu, a jednocześnie będziemy pracować na Twój sukces. Nasi Klienci z różnych branż są bardzo zadowoleni bowiem traktujemy ich z wielkim szacunkiem i udzielamy wszystkich niezbędnych informacji. Wystarczy zadzwonić, a prześlemy wzór umowy. Umowa ta jest standardowa, nie zawiera gwiazdek i ukrytych opłat, stawiamy na zaufanie i oczekujemy również uczciwości od naszych Kontrahentów, dzięki czemu współpraca jest realizowana z obopólna korzyścią. Z całego serca pragniemy, aby Twoja firma się rozwijała dlatego pomożemy Ci załatwić wszelkie formalności związane z rejestracją spółki lub też indywidualnej działalności gospodarczej. Te wszystkie formalności możemy załatwić my, a dodatkowo zaoszczędzisz na wynajmie biura, a z zamian otrzymasz coś lepszego czyli Wirtualne Biuro z prestiżowym adresem dla Twojej firmy.

Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Znajdź Nas