Jeżeli interesuję Cię rejestracja spółki Kraków lub Rzeszów to dobry wybór. Oferujemy także wirtualne biuro, księgowość, pomoc w zakładaniu firm i zakup gotowych spółek.

Zapraszamy do naszych Oddziałów. 


Oddział w Krakowie

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 299 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.

Oddział w Rzeszowie

Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Wirtualne biuro dla Prawnika

Wirtualne biuro dla wolnych zawodów 

Wirtualne Biuro to również doskonałe rozwiązanie dla osób wykonujących zawody zaufania publicznego, w szczególności zawód adwokata lub radcy prawnego. Usługi co-workingowe są bardzo popularne w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. Prawnik nie zawsze potrzebuje stałego biura, czasem adwokat czy radca prawny potrzebuje jedynie czasami umówić się na spotkanie z Klientem. Taki Prawnik lub doradca podatkowy może korzystać z wirtualnego biura, które wiąże się ze znaczną oszczędnością zarówno czasu, jak i pieniędzy. Przedsiębiorca taki nie musi bowiem wówczas martwić się o zapłatę faktury za najem czynszu, rachunków za prąd, wodę, a gaz czy Internet, dzięki temu może się skupić na świadczeniu usług prawnych, w szczególności doradzaniu Klientom oraz wizytach w ich imieniu w Sądzie, Prokuraturze, wszelkiego rodzaju Urzędach czy też organach ścigania takich jak policja czy Centralne Biuro Śledcze. W dzisiejszych czasach wynajem biura to wielki wydatek, czasem niepotrzebny.

Redukcja kosztów 

Nie każdego adwokata, zwłaszcza takiego który dopiero zaczyna karierę w branży prawnej stać na wynajem lokalu, a tym bardziej na zatrudnienie sekretarki, która będzie umawiać na spotkania i odbierać telefony, właśnie wtedy najlepiej skorzystać po prostu z wirtualnego biura i mieć to za sobą, nie martwić się o rachunki, a jednocześnie mieć możliwość spotkań z reprezentowanymi przez siebie stronom w komfortowych warunkach w centrum miasta. Klienci oczekują dostępności, wynajem taniego lokalu na obrzeżach miasta nie spełni zatem ich oczekiwań, Klient nie będzie dojeżdżał do Prawnika przez pół miasta, a i też adwokat czy też radca prawny chciałby mieć Kancelarie blisko Sądu, żeby nie tracić czasu na niepotrzebne dojazdy. Ten czas można lepiej spożytkować, np. na podnoszenie kwalifikacji zawodowych, bo adwokat musi się ciągnie uczyć, przepisy się zmieniają.

Wyposażenie wirtualnego biura

W wirtualnym biurze adwokat ma zapewniony Internet, więc może przeglądać najnowsze informacje z serwisów prawnych nowości oraz systemów informacji prawnej, a co najważniejsze nie musi się martwić o transfer danych, gdyż jest on nieograniczony. Najlepiej wynająć wirtualne biuro w Jarosławiu, blisko Sądu Rejonowego w Jarosławiu żeby nie było koniecznym tracenie czasu, aby na czas dostać się na wyznaczoną wokandę. Natomiast jeżeli adwokat praktykuje w centrum Podkarpacia to najlepiej wynająć biuro wirtualne w Rzeszowie, żeby mógł się przygotować do rozprawy w komfortowych warunkach w  wirtualnym biurze w Rzeszowie. Także w mieście Przeworsk są Sądy, a tam gdzie są Sądy pracują także adwokaci i z tego też powodu jest zapotrzebowanie na wirtualne biuro w Przeworsku.

Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Znajdź Nas