Jeżeli interesuję Cię rejestracja spółki Kraków lub Rzeszów to dobry wybór. Oferujemy także wirtualne biuro, księgowość, pomoc w zakładaniu firm i zakup gotowych spółek.

Zapraszamy do naszych Oddziałów. 


Oddział w Krakowie

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 299 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.

Oddział w Rzeszowie

Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Wirtualne biuro dla konsultantki AVON

Praca dla AVON

Wiele kobiet nie pracuje zawodowo. W związku z tym podejmuje pracę w domu. Przykładem takiej działalności jest między innymi współpraca z AVON. Produkty AVON są stosunkowo niedrogie. Towarów tych nie można kupić w tradycyjnym sklepie, gdyż są one dostępne tylko u konsultantek. Konsultantka AVON może prowadzić swoją działalność jako firmę, a wówczas trzeba dopełnić wszystkich niezbędnych formalności. W innym przypadku Konsultantka zawiera z firmą AVON umowę zlecenia za wynagrodzeniem. Wynagrodzenie Konsultantki AVON zawsze jest uzależnione od wyniku jej pracy, tj. od efektów sprzedażowych. Liczy się tutaj głównie wartość sprzedanych towarów, aniżeli ich ilość bowiem wynagrodzenie jest ustalane jako procent wartości sprzedanych produktów. Zazwyczaj Konsultanci AVON rozprowadzają towary wśród swoich znajomych i koleżanek. Zazwyczaj w każdej rodzinie oraz kręgu znajomych jest jakaś konsultantka AVON. Konsultantki najczęściej o wykonywanej działalności informują za pośrednictwem portalów społecznościowych. Należy również wyróżnić lidera Konsultantek AVON. Jest to zwykle osoba, która prowadzi działalność gospodarczą i może wystawiać faktury. Jest to korzystne rozwiązanie, gdyż w takim przypadku istnieje możliwość odliczenia należnego od naliczonego podatku VAT.

Wirtualne biuro dla Konsultantki

Wirtualne biuro dla konsultanci AVON jest optymalnym rozwiązaniem. Dzięki temu konsultantka AVON ma miejsce gdzie może w miłej atmosferze napić się kawy oraz spotykać się ze swoimi Konsultantami jako ich Lider. Ważne jest również to, aby wirtualne biuro dla Konsultantki AVON znajdowało się w centrum miasta, tak aby potencjalnie Klientki mogły je odwiedzić po pracy i uzyskać wszelkie niezbędne informację. W przypadku natomiast gdy Konsultantka będzie miała na tyle Klientek, aby założyć firmę, wirtualne biuro jest doskonałym miejscem na siedzibę. Na rynku konsultantek panuje duża konkurencja dlatego warto jest w jakiś sposób wyróżnić swoją działalność gospodarczą lub zawodową.

Punkt dla Konsultantki AVON 

W wirtualnym biurze w Rzeszowie można otworzyć punktu konsultantki AVON. Nasza firma prowadzi także usługi w zakresie reklamy w ad adwords. Konsultantki AVON mogą również pozyskiwać nowych Klientów oraz Klientki korzystając z tej formy informowania o swojej działalności. Współpracujemy zarówno z Konsultantkami będącymi osobami fizycznymi nieprowadzącymi działalności gospodarczej, jak i z Konsultantkami i Liderami, którzy posiadają własny biznes. Konsultanci AVON rzadko prowadzą działalność w formie spółek. Nie mniej jednak jak najbardziej nawet przy tego rodzaju działalności gospodarczej jakim jest praca Konsultantek AVON taka form prowadzenia firmy jest dopuszczalna.   

Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Znajdź Nas