Jeżeli interesuję Cię rejestracja spółki Kraków lub Rzeszów to dobry wybór. Oferujemy także wirtualne biuro, księgowość, pomoc w zakładaniu firm i zakup gotowych spółek.

Zapraszamy do naszych Oddziałów. 


Oddział w Krakowie

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 299 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.

Oddział w Rzeszowie

Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Wirtualne biuro dla radnego

Zasady organizacji biur politycznych 

Prawie każdy polityk swoją karierę zaczyna do pełnienia funkcji w organach przedstawicielskich samorządu terytorialnego. Podstawowym i najniższym szczeblem podziału terytorialnego jest Gmina. W miasteczkach funkcję urzędu Gminy pełni Burmistrz, zaś w większym miastach funkcje tę pełni Prezydent. Swojego Prezydenta ma między innym miasto Rzeszów. Natomiast w takich miastach jak Jarosław i Przeworsk urzęduje Burmistrz. W przypadku gdy dane miasto ma prawa powiatu mogą być także wyodrębnione mniejsze jednostki. Tak jest w Warszawie gdzie oprócz Urzędu Miasta funkcjonują również Urzędy poszczególnych dzielnic, na czele których stoją Burmistrzowie. Radny to osoba, która powinna znajdować się jak najbliżej swoich wyborców i lobbować na ich rzecz. Dobrze jest gdy radny posiada własne biuro, gdzie może przyjmować interesantów zgłaszających mu swoje sprawy, postulaty. Radny powinien dbać zwłaszcza o interesy miasta lub Gminy w okręgu w którym został wybrany.

Wirtualne biuro dla polityka 

Oferta wirtualnego biura pozwalającego na wynajem lokalu w ramach usługi co-workingowej to doskonałe rozwiązanie dla radnych, którym zależy na godnym reprezentowaniu swoich wyborców. W biurze takim radny może umawiać dyżury, w trakcje których spotykać się będzie z wyborcami. Takie rozwiązanie umożliwi pełną instytucjonalizację funkcji radnego oraz zapewnienie stosownego aparatu pomocniczego. Pracownik wirtualnego biura może uzgadniać terminy dyżurów z radnym, a dzięki temu ten pierwszy będzie mógł skupić się pracy zawodowej oraz działalności społecznej na rzecz małej ojczyzny. Jednocześnie spotkania w wirtualnym biurze zapewniają pełen komfort z uwagi na dostęp do wyposażenia cechującego się najwyższą jakością oraz komfortem użytkowania.

Wynagrodzenie radnego

Radny wykonuje swoje zadania zwykle za symboliczne wynagrodzenie w postaci diety dlatego nie stać go na pokryje kosztów wynajmu biura, a jeżeli nawet jest inaczej nie można wymagać, aby przeznaczał on swoje prywatne pieniądze na ten cel. W przypadku natomiast wirtualnego biura w Rzeszowie opłata jest naprawdę niewielka dlatego nie jest dużym obciążeniem dla budżetu radnego. W przeciwieństwie do najmu radny nie musi również w takim biurze zatrudniać pracownika, który będzie się zajmował odbiorem korespondencki i wykonywaniem innych czynności biurowych, gdyż takie zadania leżą w zakresie usług naszej firmy.

Oferta dla radnych

Jeżeli jesteś politykiem samorządowym i zainteresowała Cię nasza oferta zapraszamy do uzgodnienia szczegółowych warunków współpracy. Jesteśmy gotowi, aby pomóc Ci w osiągnięciu sukcesu w wyborach samorządowych.

Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Znajdź Nas