Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 450 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.


Wirtualne biuro dla radnego

Zasady organizacji biur politycznych 

Prawie każdy polityk swoją karierę zaczyna do pełnienia funkcji w organach przedstawicielskich samorządu terytorialnego. Podstawowym i najniższym szczeblem podziału terytorialnego jest Gmina. W miasteczkach funkcję urzędu Gminy pełni Burmistrz, zaś w większym miastach funkcje tę pełni Prezydent. Swojego Prezydenta ma między innym miasto Rzeszów. Natomiast w takich miastach jak Jarosław i Przeworsk urzęduje Burmistrz. W przypadku gdy dane miasto ma prawa powiatu mogą być także wyodrębnione mniejsze jednostki. Tak jest w Warszawie gdzie oprócz Urzędu Miasta funkcjonują również Urzędy poszczególnych dzielnic, na czele których stoją Burmistrzowie. Radny to osoba, która powinna znajdować się jak najbliżej swoich wyborców i lobbować na ich rzecz. Dobrze jest gdy radny posiada własne biuro, gdzie może przyjmować interesantów zgłaszających mu swoje sprawy, postulaty. Radny powinien dbać zwłaszcza o interesy miasta lub Gminy w okręgu w którym został wybrany.

Wirtualne biuro dla polityka 

Oferta wirtualnego biura pozwalającego na wynajem lokalu w ramach usługi co-workingowej to doskonałe rozwiązanie dla radnych, którym zależy na godnym reprezentowaniu swoich wyborców. W biurze takim radny może umawiać dyżury, w trakcje których spotykać się będzie z wyborcami. Takie rozwiązanie umożliwi pełną instytucjonalizację funkcji radnego oraz zapewnienie stosownego aparatu pomocniczego. Pracownik wirtualnego biura może uzgadniać terminy dyżurów z radnym, a dzięki temu ten pierwszy będzie mógł skupić się pracy zawodowej oraz działalności społecznej na rzecz małej ojczyzny. Jednocześnie spotkania w wirtualnym biurze zapewniają pełen komfort z uwagi na dostęp do wyposażenia cechującego się najwyższą jakością oraz komfortem użytkowania.

Wynagrodzenie radnego

Radny wykonuje swoje zadania zwykle za symboliczne wynagrodzenie w postaci diety dlatego nie stać go na pokryje kosztów wynajmu biura, a jeżeli nawet jest inaczej nie można wymagać, aby przeznaczał on swoje prywatne pieniądze na ten cel. W przypadku natomiast wirtualnego biura w Rzeszowie opłata jest naprawdę niewielka dlatego nie jest dużym obciążeniem dla budżetu radnego. W przeciwieństwie do najmu radny nie musi również w takim biurze zatrudniać pracownika, który będzie się zajmował odbiorem korespondencki i wykonywaniem innych czynności biurowych, gdyż takie zadania leżą w zakresie usług naszej firmy.

Oferta dla radnych

Jeżeli jesteś politykiem samorządowym i zainteresowała Cię nasza oferta zapraszamy do uzgodnienia szczegółowych warunków współpracy. Jesteśmy gotowi, aby pomóc Ci w osiągnięciu sukcesu w wyborach samorządowych.


Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Poznaj doktora Adama Orłowskiego – eksperta w branży coworkingowej i współautora naszego Bloga

Doktor Adam Orłowski, pełniący rolę Prezesa Zarządu w Conventia sp. z o.o., jest doświadczonym liderem w sektorze usług coworkingowych. Jego bogata, ośmioletnia praktyka w zarządzaniu podmiotami branżowymi zdobyła uznanie na rynku, czego dowodem są liczne innowacyjne projekty i inicjatywy, które miały miejsce pod jego kierownictwem. 

Przed objęciem roli prezesa spółki  Adam Orłowski zdobywał doświadczenie akademickie, prowadząc zajęcia na Uniwersytecie Rzeszowskim. Jego głębokie zrozumienie teorii zarządzania oraz praktyczne podejście do biznesu przyczyniły się do rozwijania kreatywnych i efektywnych przestrzeni pracy wspólnej, które odpowiadają na potrzeby współczesnych przedsiębiorców i freelancerów.


O Firmie

Conventia Sp. z o.o. to firma działająca w sektorze biurowych usług administracyjnych i księgowych. Spółka została założona 30 lipca 2018 roku i od tego czasu oferuje różnorodne usługi związane z administracyjnym wsparciem biura, przetwarzaniem danych, oraz działalnością wspomagającą ubezpieczenia i fundusze emerytalne (Aleo)​.
Conventia jest wpisana na listę Działalności na rzecz spółek i trustów prowadzoną przez Dyrektora Izby Skarbowej pod numer RDST-243 (slaskie.kas.gov.pl).

Firma wykazała stabilny wzrost przychodów netto ze sprzedaży, który w 2022 roku osiągnął 17,96%, a także znaczący wzrost całkowitych aktywów o 48,87%  (EMISdatalinq). 

Conventia Sp. z o.o. zarządzana jest przez  Adama Orłowskiego. 

Wśród oferowanych przez firmę usług znajduje się też szeroka gama działalności związanych z obsługą biura, które obejmują dostarczanie usług wirtualnego biura, księgowości oraz inne specjalistyczne działania wspomagające prowadzenie biura.

Znajdź Nas