Jeżeli interesuję Cię rejestracja spółki Kraków lub Rzeszów to dobry wybór. Oferujemy także wirtualne biuro, księgowość, pomoc w zakładaniu firm i zakup gotowych spółek.

Zapraszamy do naszych Oddziałów. 


Oddział w Krakowie

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 299 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.

Oddział w Rzeszowie

Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Wirtualne biuro dla iluzjonisty

Pokazy iluzjonistyczne jako rozrywka dla ambitnych 

 W dzisiejszych czasach ludzie potrzebują różnego rodzaju rozrywki. Kiedyś bardzo popularne były występy iluzjonistów. Osoby takie są artystami, którzy zajmują się przygotowywaniem występów estradowych w trakcie, których pokazują różnego rodzaju sztuczki. Sztuczki takie polegająca tym, że widz jest w błąd. Iluzjoniści uczą się manipulować ludzkim postrzeganiem rzeczywistości. Najbardziej znani iluzjoniści zarabiają wiele milionów. Oczywiście osoby takie nie powinny wykorzystywać swoich umiejętności do różnego rodzaju nieuczciwej działalności, a jedynie ma ona służyć zapewnieniu widzą rozrywki na najwyższym poziomie.

Jakie cechy powinien posiadać artysta z zakresu iluzji? 

  Artysta iluzjonista powinien być osobą inteligentną i pomysłową. Oczywiście większość sztuczek można się nauczyć ze specjalnych książek jednak w każdym przypadku potrzebna jest również własna inicjatywa. Bardzo istotna jest również praktyka, gdyż przy wykonywaniu tego rodzaju występów ważne jest sprawne i bardzo szybkie wykonywanie czynności. Każdy iluzjonista posiada także własne techniki swojej pracy, które są objęte tajemnicą. Ujawnienie informacji w tym zakresie znacznie zmniejsza atrakcyjność występu. W dzisiejszych czasach iluzjoniści używają przy wykonywaniu sztuczek również osiągnięć współczesnej techniki, takich jak wszelkiego rodzaju hologramy, czy rzutniki.

Praca, czy hobby? 

  Najczęściej ludzie zajmują się tą branżą rozrywki traktując to jako hobby, które wykonują w wolnym czasie. Natomiast dla innych osób jest to wykonywany zawód, który przynosi znacznie przychody. Najbardziej znani iluzjoniści to osoby zamożne, które zgromadziły ogromny majątek. Ludzie tacy najczęściej zajmują się szkoleniem innych iluzjonistów. Niektóre sztuczki mogą być również ryzykowne. Najczęściej jednak chodzi tutaj o wprowadzenie widza w błąd co do tego ryzyka, w sytuacji gdzie cały występ jest odpowiednio zabezpieczony. Bardzo popularne są występy na żywo, gdyż tylko takie wywierają odpowiednie wrażenie. W przypadku przygotowania występu i nagrania go na nośnik cyfrowy jest on znacznie mniej atrakcyjny i nie wywołuje dużych emocji na czym zależy iluzjoniście. Występy na żywo mogą być również transmitowane w telewizji lub za pośrednictwem innych platform, takich jak youtube. W takiej sytuacji w przypadku popełnienia błędu nie ma możliwości ponownego nagrania materiału.

Wirtualne biuro dla nietypowych artystów w Rzeszowie 

  Nasze wirtualne biuro pomaga przedsiębiorcom z różnych, bardzo odległych dziedzin działalności gospodarczej. Nasza oferta jest skierowana również do artystów, którzy coraz częściej rejestrują działalność gospodarczą, aby móc w sposób zgodny z prawem odprowadzać należne podatki oraz opłacać ubezpieczenie społeczne. Nasze biura znajdują się w Przeworsku, Jarosławiu oraz Rzeszowie.

Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Współautorem bloga jest doktor Adam Orłowski - Prezes Zarządu Conventia sp. z o. o., od 8 lat zarządza podmiotami z branży usług coworkingowych, wcześniej prowadził zajęcia na Uniwersytecie Rzeszowskim, posiada tytuł naukowy doktora.  

O Firmie

Conventia Sp. z o.o. to firma działająca w sektorze biurowych usług administracyjnych i księgowych. Spółka została założona 30 lipca 2018 roku i od tego czasu oferuje różnorodne usługi związane z administracyjnym wsparciem biura, przetwarzaniem danych, oraz działalnością wspomagającą ubezpieczenia i fundusze emerytalne (Aleo)​.

Firma wykazała stabilny wzrost przychodów netto ze sprzedaży, który w 2022 roku osiągnął 17,96%, a także znaczący wzrost całkowitych aktywów o 48,87%  (EMISdatalinq). 

Conventia Sp. z o.o. zarządzana jest przez  Adama Orłowskiego. 

Wśród oferowanych przez firmę usług znajduje się też szeroka gama działalności związanych z obsługą biura, które obejmują dostarczanie usług wirtualnego biura, księgowości oraz inne specjalistyczne działania wspomagające prowadzenie biura.

Znajdź Nas