Jeżeli interesuję Cię rejestracja spółki Kraków lub Rzeszów to dobry wybór. Oferujemy także wirtualne biuro, księgowość, pomoc w zakładaniu firm i zakup gotowych spółek.

Zapraszamy do naszych Oddziałów. 


Oddział w Krakowie

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 299 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.

Oddział w Rzeszowie

Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Wirtualne biuro dla castingu

Produkcja filmowa 

 W przypadku realizacji produkcji filmowej konieczne jest zaangażowanie określonej liczby aktorów, którzy posiadają charakterystyczne, potrzebne do filmu cechy. W sprawie zatrudnienia aktorów na planie zwykle kontaktują się ich agencji. Dotyczy to jednak wyłącznie aktorów, którzy mają już wyrobioną markę i co do zasady mogą wybierać w jakim filmie zagrają. Ci mniej znani artyści muszą ubiegać się o rolę w trakcie castingu. Casting ma na celu sprawdzenie predyspozycji danego aktora do określonej roli filmowej lub telewizyjnej. W toku takiego castingu aktor musi najczęściej wypowiedzieć określoną kwestię lub też odegrać pokazową scenkę. Bardzo często to właśnie casting odgrywa decydującą rolę przy wyborze aktora do filmu. Z uwagi na ten fakt aktor powinien w trakcie tego wydarzenia zrobić jak najlepsze wrażenie na komisji kastingowej.

Komisja castingowa

  Komisja kartingowa składa się najczęściej z reżyserów i producentów filmu. Warto zauważyć, że przy dużej produkcji konieczne jest współdziałanie kilku reżyserów, gdyż jeden nie byłby w stanie wykonać wszelkich czynności organizacyjnych w związku z nagraniem filmu. W takim przypadku reżyser dysponuje pomocnikami lub asystentami, a oprócz tego działa wspólnie z niezależnymi reżyserami. W takiej sytuacji możliwe jest kręcenie kilku scen jednocześnie co w istotny sposób ułatwia i przyspiesza kręcenie filmu. Ma to kolosalne znaczenie zwłaszcza przy produkcjach serialowych.

Informacja o castingu 

  Najczęściej informacja o castingu do nowego filmu i serialu jest zamieszczane w fachowej prasie filmowej. Informację takie można znaleźć również w Internecie, w tym na portalach społecznościowych. W przypadku gdy casting ma na celu wyłonienie statystów, czy osoby odgrywające marginalne rolę producent stara się dotrzeć do jak największej liczby aktorów. Przy castingu brany jest również pod uwagę wygląd. Do określonej roli potrzebne są określone cechy, dotyczące wieku, wzrostu, karnacji, czy też budowy ciała. Oczywiście w pewnym zakresie może tutaj pomóc charakteryzacja jednak nie ma ona decydującego znaczenia.

Wynagrodzenie aktora 

  Wynagrodzenie aktora jest uzależnione od jego stażu prac oraz rozpoznawalności. Wbrew obiegowej opinii większość aktorów nie jest dobrze opłacana, a jedynie Ci najbogatsi mogą liczyć na wysoki standard życia. Nie mniej jednak ta praca wiąże się z dużym prestiżem i popularnością dlatego wydaje się dla większości ludzi atrakcyjna. Nasze wirtualne biuro ma swoje siedziby w Przeworsku, Jarosławiu oraz Rzeszowie. Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji wystarczy zadzwonić. Współpracujemy także z niezależnymi artystami w celu zaproponowania im najkorzystniejszej oferty.

Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Znajdź Nas