Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 450 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.


Wirtualne biuro dla castingu

Produkcja filmowa 

 W przypadku realizacji produkcji filmowej konieczne jest zaangażowanie określonej liczby aktorów, którzy posiadają charakterystyczne, potrzebne do filmu cechy. W sprawie zatrudnienia aktorów na planie zwykle kontaktują się ich agencji. Dotyczy to jednak wyłącznie aktorów, którzy mają już wyrobioną markę i co do zasady mogą wybierać w jakim filmie zagrają. Ci mniej znani artyści muszą ubiegać się o rolę w trakcie castingu. Casting ma na celu sprawdzenie predyspozycji danego aktora do określonej roli filmowej lub telewizyjnej. W toku takiego castingu aktor musi najczęściej wypowiedzieć określoną kwestię lub też odegrać pokazową scenkę. Bardzo często to właśnie casting odgrywa decydującą rolę przy wyborze aktora do filmu. Z uwagi na ten fakt aktor powinien w trakcie tego wydarzenia zrobić jak najlepsze wrażenie na komisji kastingowej.

Komisja castingowa

  Komisja kartingowa składa się najczęściej z reżyserów i producentów filmu. Warto zauważyć, że przy dużej produkcji konieczne jest współdziałanie kilku reżyserów, gdyż jeden nie byłby w stanie wykonać wszelkich czynności organizacyjnych w związku z nagraniem filmu. W takim przypadku reżyser dysponuje pomocnikami lub asystentami, a oprócz tego działa wspólnie z niezależnymi reżyserami. W takiej sytuacji możliwe jest kręcenie kilku scen jednocześnie co w istotny sposób ułatwia i przyspiesza kręcenie filmu. Ma to kolosalne znaczenie zwłaszcza przy produkcjach serialowych.

Informacja o castingu 

  Najczęściej informacja o castingu do nowego filmu i serialu jest zamieszczane w fachowej prasie filmowej. Informację takie można znaleźć również w Internecie, w tym na portalach społecznościowych. W przypadku gdy casting ma na celu wyłonienie statystów, czy osoby odgrywające marginalne rolę producent stara się dotrzeć do jak największej liczby aktorów. Przy castingu brany jest również pod uwagę wygląd. Do określonej roli potrzebne są określone cechy, dotyczące wieku, wzrostu, karnacji, czy też budowy ciała. Oczywiście w pewnym zakresie może tutaj pomóc charakteryzacja jednak nie ma ona decydującego znaczenia.

Wynagrodzenie aktora 

  Wynagrodzenie aktora jest uzależnione od jego stażu prac oraz rozpoznawalności. Wbrew obiegowej opinii większość aktorów nie jest dobrze opłacana, a jedynie Ci najbogatsi mogą liczyć na wysoki standard życia. Nie mniej jednak ta praca wiąże się z dużym prestiżem i popularnością dlatego wydaje się dla większości ludzi atrakcyjna. Nasze wirtualne biuro ma swoje siedziby w Przeworsku, Jarosławiu oraz Rzeszowie. Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji wystarczy zadzwonić. Współpracujemy także z niezależnymi artystami w celu zaproponowania im najkorzystniejszej oferty.


Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Poznaj doktora Adama Orłowskiego – eksperta w branży coworkingowej i współautora naszego Bloga

Doktor Adam Orłowski, pełniący rolę Prezesa Zarządu w Conventia sp. z o.o., jest doświadczonym liderem w sektorze usług coworkingowych. Jego bogata, ośmioletnia praktyka w zarządzaniu podmiotami branżowymi zdobyła uznanie na rynku, czego dowodem są liczne innowacyjne projekty i inicjatywy, które miały miejsce pod jego kierownictwem. 

Przed objęciem roli prezesa spółki  Adam Orłowski zdobywał doświadczenie akademickie, prowadząc zajęcia na Uniwersytecie Rzeszowskim. Jego głębokie zrozumienie teorii zarządzania oraz praktyczne podejście do biznesu przyczyniły się do rozwijania kreatywnych i efektywnych przestrzeni pracy wspólnej, które odpowiadają na potrzeby współczesnych przedsiębiorców i freelancerów.


O Firmie

Conventia Sp. z o.o. to firma działająca w sektorze biurowych usług administracyjnych i księgowych. Spółka została założona 30 lipca 2018 roku i od tego czasu oferuje różnorodne usługi związane z administracyjnym wsparciem biura, przetwarzaniem danych, oraz działalnością wspomagającą ubezpieczenia i fundusze emerytalne (Aleo)​.
Conventia jest wpisana na listę Działalności na rzecz spółek i trustów prowadzoną przez Dyrektora Izby Skarbowej pod numer RDST-243 (slaskie.kas.gov.pl).

Firma wykazała stabilny wzrost przychodów netto ze sprzedaży, który w 2022 roku osiągnął 17,96%, a także znaczący wzrost całkowitych aktywów o 48,87%  (EMISdatalinq). 

Conventia Sp. z o.o. zarządzana jest przez  Adama Orłowskiego. 

Wśród oferowanych przez firmę usług znajduje się też szeroka gama działalności związanych z obsługą biura, które obejmują dostarczanie usług wirtualnego biura, księgowości oraz inne specjalistyczne działania wspomagające prowadzenie biura.

Znajdź Nas