Jeżeli interesuję Cię rejestracja spółki Kraków lub Rzeszów to dobry wybór. Oferujemy także wirtualne biuro, księgowość, pomoc w zakładaniu firm i zakup gotowych spółek.

Zapraszamy do naszych Oddziałów. 


Oddział w Krakowie

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 299 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.

Oddział w Rzeszowie

Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Wirtualne biuro dla analityka danych

Podstawowe informacje na temat analizy danych masowych

Analizowanie danych to bardzo istotna i praktyczna dyscyplina wiedzy naukowej. W dzisiejszych czasach większość czynności z zakresu analizy danych wykonują specjalnie do tego przygotowane programy komputerowe. Sztuczna inteligencja jest jednak nadal ograniczona i nie dorównuje umysłowi ludzkiemu. Ponadto nie każdą czynności można wykonać korzystając z programu komputerowego. Wynika to z faktu, że program komputerowy musi być przystosowany do wykonania danej operacji. W przypadku czynności jednorazowej zlecenie napisania specjalnie dedykowanego programu komputerowego na tę okoliczność nie jest opłacalne. W takiej sytuacji prace te musi wykonywać człowiek. Nawet sformatowanie dokumentu, chociaż teoretycznie może być wykonane przez program komputerowy jest zadaniem tak skomplikowanych i wymagających zrealizowania tak indywidualnych preferencji, że maszyna nie będzie w stanie wywiązać się z tego zadania.

Powierzenie analizy danych profesjonalnej firmie 

Działalność gospodarcza może polegać na wykonywania czynności wspomagających inne firmy. Analiza danych to typowe zajęcie dla firmy świadczącej typowe usługi autsourcingowe. W takiej sytuacji nie jest konieczne wynajmowanie rzeczywistej przestrzeni biurowej, chyba oczywiście, że analityk danych nie chce wykonywać swojej pracy w domu. Praca analityka danych wbrew pozorom nie jest nieszkodliwa dla zdrowia, gdyż wymaga ciągłego przesiadywania przed monitorem komputera, który emituje niekorzystne promieniowanie. Dodatkowo siedzący tryb życia również niekorzystnie wpływa na samopoczucie oraz poziom zdrowia. Dlatego osoby takie powinny po pracy korzystać z aktywnych form wypoczynku. Do takich form wypoczynku należy przede wszystkim sport zwłaszcza ten wymagający dużego nakładu siły lub wysiłku fizycznego o charakterze wytrzymałościowym,  w szczególności pływanie, czy bieganie. 

Praktyczne zastosowanie analizy danych w firmie 

Analizowanie danych służy rożnego rodzaju działalnościom gospodarczym, najczęściej w celu określenia sytuacji gospodarczej spółki lub też oceny jaki jest popyt na rynku na określone towary. Posiadanie wiedzy w istotny sposób ogranicza ryzyko niepowodzenia przy prowadzeniu działalności gospodarczej. Dlatego właśnie warto zainwestować w pomoc zawodowego analityka danych w zakresie sytuacji rynkowej. Czasami konieczny i celowy wydatek ulega zwróceniu.

Pomoc wirtualnego biura

Nasze wirtualne biuro jest otwarte na wszelkiego rodzaju współpracę z osobami wykonującymi zawód freelancera. Do takich osób należy również analityk danych, który bez wątpienia jest zawodem przyszłości. Posiadamy biura w takich miastach jak Przeworsk, Jarosław oraz Rzeszów

Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Współautorem bloga jest doktor Adam Orłowski - Prezes Zarządu Conventia sp. z o. o., od 8 lat zarządza podmiotami z branży usług coworkingowych, wcześniej prowadził zajęcia na Uniwersytecie Rzeszowskim, posiada tytuł naukowy doktora.  

O Firmie

Conventia Sp. z o.o. to firma działająca w sektorze biurowych usług administracyjnych i księgowych. Spółka została założona 30 lipca 2018 roku i od tego czasu oferuje różnorodne usługi związane z administracyjnym wsparciem biura, przetwarzaniem danych, oraz działalnością wspomagającą ubezpieczenia i fundusze emerytalne (Aleo)​.

Firma wykazała stabilny wzrost przychodów netto ze sprzedaży, który w 2022 roku osiągnął 17,96%, a także znaczący wzrost całkowitych aktywów o 48,87%  (EMISdatalinq). 

Conventia Sp. z o.o. zarządzana jest przez  Adama Orłowskiego. 

Wśród oferowanych przez firmę usług znajduje się też szeroka gama działalności związanych z obsługą biura, które obejmują dostarczanie usług wirtualnego biura, księgowości oraz inne specjalistyczne działania wspomagające prowadzenie biura.

Znajdź Nas