Jeżeli interesuję Cię rejestracja spółki Kraków lub Rzeszów to dobry wybór. Oferujemy także wirtualne biuro, księgowość, pomoc w zakładaniu firm i zakup gotowych spółek.

Zapraszamy do naszych Oddziałów. 


Oddział w Krakowie

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 299 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.

Oddział w Rzeszowie

Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Wirtualne biuro dla handlarza aut

Rynek serwisów samochodowych

 W dzisiejszych czasach na runku oferowanych jest bardzo wiele samochodów z rynku wtórnego. Samochody te są najczęściej sprowadzane z krajów europy zachodniej. W Polsce większość zakupowanych aut należy do sektora aut używanych. W bogatszych krajach Europy  Zachodniej popularne jest natomiast kupowanie samochodów nowych. Praca handlarza używanymi samochodami ma zazwyczaj charakter niestacjonarny. Taka osoba większość swoich obowiązków wykonuje w terenie. Najczęściej jest to przemysł dochodowy. Na rynku działa wielu uczciwych sprzedawców, są jednak i tacy, którzy oszukują swoich Klientów. Oszustwa w tym zakresie polegają najczęściej na wprowadzeniu pracownika w błąd lub wykorzystania jego niewiedzy. Jest to działanie sprzeczne z zasadami etycznymi dlatego należy je ocenić negatywnie.

Porada fachowca 

  Przy zakupie auta warto skorzystać z porady fachowca w postaci mechanika. Osoba taka może doradzić zakup jakiego modelu auta wydaje się najbardziej opłacalny. Dodatkowo specjalista taki może asystować przy samej transakcji dokonując sprawdzanie czy pojazd nie posiada wady ukrytej. W przypadku wykrycia takiej wady w późniejszym okresie kupującemu pozostaje dochodzenie swoich roszczeń na drodze polubownej lub cywilnej. Takie rozwiązanie łączy się jednak zwykle z obowiązkiem poniesienia kosztów pomocy prawnej świadczonej przez adwokata lub radcę prawnego. Koszty te będą co prawda zwrócone, ale tylko w przypadku wygrania sprawy. Dodatkowo dotyczy to wyłącznie etapu sądowego.

Siedziba w wirtualnym biurze

  Handlarz używanych samochodów może prowadzić firmę. W taki przypadku może podjąć współpracę w zakresie usługi wirtualnego biura. Wirtualne biuro w tym przypadku zapewnia nie tylko adres do rejestracji, ale także inne usługi administracyjne. W szczególności pracownik wirtualnego biura może udzielać informacji o oferowanych przez handlarza samochodów oraz umawiać go na spotkania z potencjalnymi Klientami. Takie rozwiązanie pozwala przedsiębiorcy na doskonałą organizację czasu pracy oraz jego oszczędność. W wirtualnym biurze istnieje także możliwość prowadzenia księgowości takiego podmiotu. Handlarz samochodów odpowiada za sprzedawane samochody na zasadzie ryzyka dlatego też wskazane jest ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej jego działalności gospodarczej.

Nasza pomoc

  Nasze wirtualne biuro znajduje się w Przeworsku, Jarosławiu oraz Rzeszowie. W celu uzgodnienia szczegółowych warunków umowy zapraszamy do kontaktu z naszą firmą drogą mailową, osobistą lub telefoniczną.

Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Znajdź Nas