Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 450 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.


Wirtualne biuro dla fotoreportera

Na czym polega zawód fotoreportera? 

 Zawód fotoreportera wymaga bardzo wielu odpowiednich cech charakteru. Osoba ta zajmuje się dokumentowaniem różnych zdarzeń za pomocą zdjęć. Oczywiście czasami taka praca może być ryzykowna. Dzieje się tak zwłaszcza, gdy fotoreporter pracuje na terenie objętym konfliktem wojskowym. W takiej sytuacji reporter powinien dysponować ochroną, gdyż grozi mu niebezpieczeństwo. Jest to jednak praca bardzo ciekawa, która daje wiele satysfakcji. Wiele, zbrodni wojennych zostało właśnie ujawnionych i udokumentowanych przez działania fotoreporterów. Fotoreporterzy zatrudniani są przez znane czasopisma lub prowadzą działalność na własną rękę. W tym drugim przypadku uzyskują wynagrodzenie za wykonane dzieło. Taka firma rozliczeń nie jest jednak korzystna dla fotoreportera gdyż nie zapewnia my stałego źródła utrzymania. Dodatkowo fotoreporter powinien dysponować odpowiednią infrastrukturą zwłócz gdy oprócz fotografii wykonuje filmy. W niektórych krajach fotografowanie jest zabronione dlatego też przed przystąpieniem do wykonywania swojej pracy osoba ta powinna uzyskać wszelkie wymagane przepisami pozwolenia oraz zgody. W szczególności nie możliwe jest fotografowanie obiektów wojskowych. Jest to zrozumiałe, gdyż obiekty te służą obronności państwa i opublikowanie ich dokładnych planów mogłoby zagrać temu państwu jeżeli dostało by się w ręce w wroga obcego państwa.

Co musi posiadać obowiązkowo fotoreporter? 

  Fotoreporter powinien zawsze posiadać dostęp do szerokopasmowego  Internetu satelitarnego, tak aby w każdym miejscu na ziemi mógł zapisywać wynik swoich prac najlepiej w chmurze. W takiej sytuacji nawet gdy wykazuje przez pomyłkę lub gdy będzie zmuszony do wykasowanie zgromadzonych materiałów nadal będzie posiadał do nich dostęp. Ważne jest również posiadanie power banku gdyż w warunkach wojennych bardzo często trudno jest uzyskać dostęp do energii elektrycznej. Fotoreporter powinien również poinformować stosowne władze o tym, że udaje się na obszar wojenny, dzięki temu w razie powstania problemów władze te mogą udzielić mu pomocy. Niezależnie od tego fotoreporter nie powinien wyruszać sam.

Obiektywizm fotoreportera jak dziennikarza 

  Fotoreporter powinien być obiektywny i nie powinien sprzyjać żadnej ze stron konfliktu. Właśnie apolityczni fotoreporterzy są najbardziej cenieni na rynku czasopism. Fotoreporter może także prowadzić działalność  gospodarczą. Taka osoba zwykle wykonuje swoją pracę w terenie też może skorzystać z usług wirtualnego biura.  

Kontakt z Nami 

  Nasze wirtualne biura znajduje się w Przeworsku, Jarosławiu oraz Rzeszowie. Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą wystarczy się z nami skontaktować. Na pewno zaproponujemy Ci umowę, która spełni Twoje oczekiwania biznesowe.


Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Poznaj doktora Adama Orłowskiego – eksperta w branży coworkingowej i współautora naszego Bloga

Doktor Adam Orłowski, pełniący rolę Prezesa Zarządu w Conventia sp. z o.o., jest doświadczonym liderem w sektorze usług coworkingowych. Jego bogata, ośmioletnia praktyka w zarządzaniu podmiotami branżowymi zdobyła uznanie na rynku, czego dowodem są liczne innowacyjne projekty i inicjatywy, które miały miejsce pod jego kierownictwem. 

Przed objęciem roli prezesa spółki  Adam Orłowski zdobywał doświadczenie akademickie, prowadząc zajęcia na Uniwersytecie Rzeszowskim. Jego głębokie zrozumienie teorii zarządzania oraz praktyczne podejście do biznesu przyczyniły się do rozwijania kreatywnych i efektywnych przestrzeni pracy wspólnej, które odpowiadają na potrzeby współczesnych przedsiębiorców i freelancerów.


O Firmie

Conventia Sp. z o.o. to firma działająca w sektorze biurowych usług administracyjnych i księgowych. Spółka została założona 30 lipca 2018 roku i od tego czasu oferuje różnorodne usługi związane z administracyjnym wsparciem biura, przetwarzaniem danych, oraz działalnością wspomagającą ubezpieczenia i fundusze emerytalne (Aleo)​.
Conventia jest wpisana na listę Działalności na rzecz spółek i trustów prowadzoną przez Dyrektora Izby Skarbowej pod numer RDST-243 (slaskie.kas.gov.pl).

Firma wykazała stabilny wzrost przychodów netto ze sprzedaży, który w 2022 roku osiągnął 17,96%, a także znaczący wzrost całkowitych aktywów o 48,87%  (EMISdatalinq). 

Conventia Sp. z o.o. zarządzana jest przez  Adama Orłowskiego. 

Wśród oferowanych przez firmę usług znajduje się też szeroka gama działalności związanych z obsługą biura, które obejmują dostarczanie usług wirtualnego biura, księgowości oraz inne specjalistyczne działania wspomagające prowadzenie biura.

Znajdź Nas