Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 450 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.


Wirtualne biuro dla sprzedawcy perfum

Rynek perfum w Polsce

 Perfumy są w dzisiejszych czasach bardzo popularnym produktem. Używanie perfum stało się normą. Ładny zapach korzystnie wpływa na samopoczucie. Na rynku oferowanych są różnego rodzaju perfumy. Niektóre perfumy nie kosztują dużą. Dotyczy to zwłaszcza tych towarów, które zawierają małą ilość substancji zapachowych. Nie jest to jednak zasadą. Bardzo często o wysokości ceny, którą musimy uiścić za perfumy decyduje jej marka. Najważniejsze jest jednak to, aby podobał się zapach tej perfumy. Każdy ma indywidualne preferencje zapachowe. Najczęściej jest tak, że po dłuższym używaniu zapachu nas zmysł zapachu przyzwyczaja się do niego i wydaje się on dla nas coraz mniej intensywny.

Zalety używania perfum 

  Perfumy zawierają też zwykle feromony, które stanowią substancję oddziaływać na naszą podświadomość. Skuteczność tego zjawiska zależy od stężenia tych substancji. Substancje te są wytwarzane w drodze syntezy chemicznej. Feromony są też produkowane naturalnie przez człowieka. Badania naukowe udowodniły, że ilość wytwarzanych feromonów i ich jakość wpływa na postrzeganie naszej osoby przez innych ludzi. Oczywiście nie jest to wpływ decydujący, jednak istotny z punktu widzenia relacji międzyludzkiej. Feromony są substancjami bezzapachowymi, dlatego ich obecność nie jest zauważalna dla naszej świadomości. Feromony są również wytwarzane przez zwierzęta oraz rośliny. Substancje te czasami mają przyciągnąć osobnika płci przeciwnej, a czasem odstraszyć potencjalne zagrożenie. Rola feromonów nie została jest w pełni zbadana. Większość tez w tym zakresie opiera się na domysłach oraz fragmentarycznych badaniach naukowych.

Gdzie kupić najlepsze perfumy?

  Perfumy można kupić przez Internet jednak w takim przypadku nie ma możliwość przetestowania ich zapachu. Po otworzeniu perfum nie ma możliwości ich zwrotu, gdyż są one zwykle zafoliowane. Dlatego właśnie nowe perfumy warto kupić w drogerii. Ponowny zakup jest już możliwy w Internecie, gdyż wówczas znamy zapach określonej marki. Cena perfum jest istotna, lecz nie zawsze wysoki koszt zakupu równa się wysokiej jakości. Tę okoliczność należy weryfikować w danym konkretnym przypadku.

Skąd perfumy są importowane? 

  Bardzo duża ilość perfum jest importowana z innych krajów. Szczególnie cenione są perfumy z Francji, gdyż kraj ten ma bardzo bogate tradycje w zakresie ich wytwarzania. W Internecie perfumy takie można zamówić bezpośrednio z kraju pochodzenia. Takie rozwiązanie jest tańsze, niż zakup perfum w tradycyjnie sklepie.

Nasza pomoc

  Nasze wirtualne biuro znajduje się w Przeworsku, Jarosławiu oraz Rzeszowie. Pomagamy przedsiębiorcom zajmującym się produkcją i sprzedażą perfum.


Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Poznaj doktora Adama Orłowskiego – eksperta w branży coworkingowej i współautora naszego Bloga

Doktor Adam Orłowski, pełniący rolę Prezesa Zarządu w Conventia sp. z o.o., jest doświadczonym liderem w sektorze usług coworkingowych. Jego bogata, ośmioletnia praktyka w zarządzaniu podmiotami branżowymi zdobyła uznanie na rynku, czego dowodem są liczne innowacyjne projekty i inicjatywy, które miały miejsce pod jego kierownictwem. 

Przed objęciem roli prezesa spółki  Adam Orłowski zdobywał doświadczenie akademickie, prowadząc zajęcia na Uniwersytecie Rzeszowskim. Jego głębokie zrozumienie teorii zarządzania oraz praktyczne podejście do biznesu przyczyniły się do rozwijania kreatywnych i efektywnych przestrzeni pracy wspólnej, które odpowiadają na potrzeby współczesnych przedsiębiorców i freelancerów.


O Firmie

Conventia Sp. z o.o. to firma działająca w sektorze biurowych usług administracyjnych i księgowych. Spółka została założona 30 lipca 2018 roku i od tego czasu oferuje różnorodne usługi związane z administracyjnym wsparciem biura, przetwarzaniem danych, oraz działalnością wspomagającą ubezpieczenia i fundusze emerytalne (Aleo)​.
Conventia jest wpisana na listę Działalności na rzecz spółek i trustów prowadzoną przez Dyrektora Izby Skarbowej pod numer RDST-243 (slaskie.kas.gov.pl).

Firma wykazała stabilny wzrost przychodów netto ze sprzedaży, który w 2022 roku osiągnął 17,96%, a także znaczący wzrost całkowitych aktywów o 48,87%  (EMISdatalinq). 

Conventia Sp. z o.o. zarządzana jest przez  Adama Orłowskiego. 

Wśród oferowanych przez firmę usług znajduje się też szeroka gama działalności związanych z obsługą biura, które obejmują dostarczanie usług wirtualnego biura, księgowości oraz inne specjalistyczne działania wspomagające prowadzenie biura.

Znajdź Nas