Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 450 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.


Wirtualne biuro dla firmy budowlanej

Czym zajmują się firmy budowlane? 

Firmy budowlane zajmują się zarówno budową domów i innych budynków od początku, jak i usługami remontowymi oraz wykończeniowymi. W pierwszym przypadku takie firmy muszą zatrudniać projektantów lub kupić gotowy projekt budynku. Konieczne jest również zaangażowanie kierownika budowy, który zajmuje się sprawowaniem nadzoru nad budową jako inspektor nadzoru budowlanego. Polacy budują coraz więcej domów i mieszkań dlatego zwykle takie firmy nie narzekają na brak zleceń, ale nie zawsze.

Czego potrzebują firmy budowlane? 

Firmy budowlane działają w terenie dlatego zwykle nie potrzebują wynajmu powierzchni biurowej. Znacznie potrzebniejszy jest w takim przypadku wynajem powierzchni magazynowej. Jednak, aby założyć firmę, bez względu czy to będzie spółka, czy też indywidualna działalność gospodarcza należy wskazać adres siedziby firmy. W takim przypadku, aby znacznie zredukować koszty działalności można skorzystać z usługi wirtualnego biura w Jarosławiu, Rzeszowie, bądź też Przeworsku.

Pomoc prawna 

Prowadzenie działalności budowlanej wymaga posiadania zarówno wiedzy w zakresie technicznych aspektów budownictwa, jak i też informacji dotyczących stosowania prawa budowlanego. W takim przypadkach można również zasięgnąć opinii radcy prawnego lub adwokata specjalizującego w prawie budowlanym. Coraz więcej Kancelarii zajmuje się sprawami z tego zakresu prawa.

Kapitał na założenie firmy 

Bardzo często przy założeniu firmy budowlanej koniecznym jest wyłożenie pewnego kapitału, jeżeli kapitału tego nie posiadamy istnieje możliwość zaciągnięcia stosownej pożyczki, bądź kredytu na rozwój firmy. W tym celu najlepiej udać się do doradcy finansowego, który dokona za nas oceny ofert banków oraz instytucji para bankowych.

Czym się zajmujemy? 

Zajmujemy się również reklamą w Internecie co w przypadku firmy budowlanej jest bardzo ważne. Coraz więcej osób poszukuje usług z tej dziedziny właśnie w wyszukiwarce internetowej, dzięki czemu obecność w sieci może przynieść duży przychód dla firmy zwłaszcza w początkowej fazie trwania biznesu z uwagi na brak Klientów z polecenia. Oczywiście dobrze wykonana praca budowlana jest najlepszą reklamą firmy, dlatego na stronach internetowych czy też na ulotkach reklamowych można umieść zdjęcia oddanych do użytku inwestycji, które zostały zrealizowane przez państwa firmę, co niewątpliwie podniesie prestiż działalności w oczach potencjalnych Klientów. Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą prosimy o kontakt na numery telefonów wskazane na naszej stronie internetowej lub drogą elektroniczną poprzez wiadomość e-mail.


Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Poznaj doktora Adama Orłowskiego – eksperta w branży coworkingowej i współautora naszego Bloga

Doktor Adam Orłowski, pełniący rolę Prezesa Zarządu w Conventia sp. z o.o., jest doświadczonym liderem w sektorze usług coworkingowych. Jego bogata, ośmioletnia praktyka w zarządzaniu podmiotami branżowymi zdobyła uznanie na rynku, czego dowodem są liczne innowacyjne projekty i inicjatywy, które miały miejsce pod jego kierownictwem. 

Przed objęciem roli prezesa spółki  Adam Orłowski zdobywał doświadczenie akademickie, prowadząc zajęcia na Uniwersytecie Rzeszowskim. Jego głębokie zrozumienie teorii zarządzania oraz praktyczne podejście do biznesu przyczyniły się do rozwijania kreatywnych i efektywnych przestrzeni pracy wspólnej, które odpowiadają na potrzeby współczesnych przedsiębiorców i freelancerów.


O Firmie

Conventia Sp. z o.o. to firma działająca w sektorze biurowych usług administracyjnych i księgowych. Spółka została założona 30 lipca 2018 roku i od tego czasu oferuje różnorodne usługi związane z administracyjnym wsparciem biura, przetwarzaniem danych, oraz działalnością wspomagającą ubezpieczenia i fundusze emerytalne (Aleo)​.
Conventia jest wpisana na listę Działalności na rzecz spółek i trustów prowadzoną przez Dyrektora Izby Skarbowej pod numer RDST-243 (slaskie.kas.gov.pl).

Firma wykazała stabilny wzrost przychodów netto ze sprzedaży, który w 2022 roku osiągnął 17,96%, a także znaczący wzrost całkowitych aktywów o 48,87%  (EMISdatalinq). 

Conventia Sp. z o.o. zarządzana jest przez  Adama Orłowskiego. 

Wśród oferowanych przez firmę usług znajduje się też szeroka gama działalności związanych z obsługą biura, które obejmują dostarczanie usług wirtualnego biura, księgowości oraz inne specjalistyczne działania wspomagające prowadzenie biura.

Znajdź Nas