Jeżeli interesuję Cię rejestracja spółki Kraków lub Rzeszów to dobry wybór. Oferujemy także wirtualne biuro, księgowość, pomoc w zakładaniu firm i zakup gotowych spółek.

Zapraszamy do naszych Oddziałów. 


Oddział w Krakowie

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 299 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.

Oddział w Rzeszowie

Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Wirtualne biuro dla firmy budowlanej

Czym zajmują się firmy budowlane? 

Firmy budowlane zajmują się zarówno budową domów i innych budynków od początku, jak i usługami remontowymi oraz wykończeniowymi. W pierwszym przypadku takie firmy muszą zatrudniać projektantów lub kupić gotowy projekt budynku. Konieczne jest również zaangażowanie kierownika budowy, który zajmuje się sprawowaniem nadzoru nad budową jako inspektor nadzoru budowlanego. Polacy budują coraz więcej domów i mieszkań dlatego zwykle takie firmy nie narzekają na brak zleceń, ale nie zawsze.

Czego potrzebują firmy budowlane? 

Firmy budowlane działają w terenie dlatego zwykle nie potrzebują wynajmu powierzchni biurowej. Znacznie potrzebniejszy jest w takim przypadku wynajem powierzchni magazynowej. Jednak, aby założyć firmę, bez względu czy to będzie spółka, czy też indywidualna działalność gospodarcza należy wskazać adres siedziby firmy. W takim przypadku, aby znacznie zredukować koszty działalności można skorzystać z usługi wirtualnego biura w Jarosławiu, Rzeszowie, bądź też Przeworsku.

Pomoc prawna 

Prowadzenie działalności budowlanej wymaga posiadania zarówno wiedzy w zakresie technicznych aspektów budownictwa, jak i też informacji dotyczących stosowania prawa budowlanego. W takim przypadkach można również zasięgnąć opinii radcy prawnego lub adwokata specjalizującego w prawie budowlanym. Coraz więcej Kancelarii zajmuje się sprawami z tego zakresu prawa.

Kapitał na założenie firmy 

Bardzo często przy założeniu firmy budowlanej koniecznym jest wyłożenie pewnego kapitału, jeżeli kapitału tego nie posiadamy istnieje możliwość zaciągnięcia stosownej pożyczki, bądź kredytu na rozwój firmy. W tym celu najlepiej udać się do doradcy finansowego, który dokona za nas oceny ofert banków oraz instytucji para bankowych.

Czym się zajmujemy? 

Zajmujemy się również reklamą w Internecie co w przypadku firmy budowlanej jest bardzo ważne. Coraz więcej osób poszukuje usług z tej dziedziny właśnie w wyszukiwarce internetowej, dzięki czemu obecność w sieci może przynieść duży przychód dla firmy zwłaszcza w początkowej fazie trwania biznesu z uwagi na brak Klientów z polecenia. Oczywiście dobrze wykonana praca budowlana jest najlepszą reklamą firmy, dlatego na stronach internetowych czy też na ulotkach reklamowych można umieść zdjęcia oddanych do użytku inwestycji, które zostały zrealizowane przez państwa firmę, co niewątpliwie podniesie prestiż działalności w oczach potencjalnych Klientów. Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą prosimy o kontakt na numery telefonów wskazane na naszej stronie internetowej lub drogą elektroniczną poprzez wiadomość e-mail.

Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Znajdź Nas