Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 450 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.


Wirtualne Biuro dla Stowarzyszenia

Definicja ustawowa Stowarzyszenia

Stowarzyszenie to dobrowolna, samorządna organizacja obywateli powołana do realizacji określonych celów. Stowarzyszenie podlega wpisowi do Krajowego Rejestru Sądowego. Stowarzyszenie musi mieć również siedzibę. Istnieje możliwość, aby stowarzyszenie miało siedzibę właśnie w wirtualnym biurze. Dzięki czemu to organizacja zaoszczędzi pieniądze, które będzie mogła przeznaczyć na działalność statutową. Takie wirtualne biuro można wynająć w ramach usługi co-workingowej. W ramach tej usługi organy stowarzyszania mogą odbywać swoje posiedzenia właśnie w wirtualnym biurze i płacić tylko za godziny użytkowania powierzchni biurowej, a nie za cały miesiąc.

Siedziba Stowarzyszenia w centrum miasta 

Jednocześnie ważnym jest, aby stowarzyszenie miało swoją siedzibę w centrum miasta, dzięki czemu członkowie stowarzyszenia nie będą mieli problemu z dojazdem, problemu tego nie będą mieli również beneficjenci stowarzyszenia czyli osoby, którym to stowarzyszenie pomaga. Kancelaria Prawna, z którą współpracujemy świadczy również usługi w zakresie rejestracji stowarzyszenia, w szczególności przygotowuje wszystkie niezbędne dokumenty, w tym protokoły z walnego zgromadzenia członków, projekty uchwał, czy też sam wniosek do KRS oraz komplet wymaganych do rejestracji dokumentów.

Pomoc w założeniu Stowarzyszenia

Jeżeli chciałbyś zarejestrować stowarzyszenie i nie wiesz od czego zacząć podpowiemy Ci, że pierwszym krokiem obok znalezienia członków stowarzyszenia powinno być znalezienie siedziby stowarzyszenia. Nowe stowarzyszenie nie dysponuje dużą ilością środków finansowych dlatego wskazane są rozwiązania oszczędnościowe, takie jak wynajem biura na godziny czy usługa wirtualnego biura w Jarosławiu, Przeworsku, czy też Rzeszowie. Jest to związane również z tym, że początkujące stowarzyszenia starają się redukować koszty prowadzonej działalności gospodarczej. Warto pamiętać, że stowarzyszenie może prowadzić działalność gospodarczą, ale nie musi. Istnieją stowarzyszenia zarówno, które maja charakter instytucji pożytku publicznego, jak i te których celem jest realizacja określonych celów członków stowarzyszenia oraz reprezentowanie ich na zewnątrz.

Nasza oferta 

Świadczymy kompleksowe usługi, a współpraca z adwokatami oraz radcami prawnymi oraz innym wolnymi zawodami, taki jak zawód księgowego czy doradcy podatkowego zapewnia naszym Klientom szeroki zakres oferty dopasowany ściśle do ich potrzeb. Jeżeli szukasz miejsca dla swojego stowarzyszenia skontaktuj się z nami, a zapewnimy Ci siedzibę dla Twojej organizacji w bardzo przestępnej cenie odbiegającej od kosztów wynajęcia tradycyjnej powierzchni biurowej, dzięki czemu założenie stowarzyszenia nie będzie wiązało się z poniesieniem dużych kosztów na samym starcie działalności.


Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Poznaj doktora Adama Orłowskiego – eksperta w branży coworkingowej i współautora naszego Bloga

Doktor Adam Orłowski, pełniący rolę Prezesa Zarządu w Conventia sp. z o.o., jest doświadczonym liderem w sektorze usług coworkingowych. Jego bogata, ośmioletnia praktyka w zarządzaniu podmiotami branżowymi zdobyła uznanie na rynku, czego dowodem są liczne innowacyjne projekty i inicjatywy, które miały miejsce pod jego kierownictwem. 

Przed objęciem roli prezesa spółki  Adam Orłowski zdobywał doświadczenie akademickie, prowadząc zajęcia na Uniwersytecie Rzeszowskim. Jego głębokie zrozumienie teorii zarządzania oraz praktyczne podejście do biznesu przyczyniły się do rozwijania kreatywnych i efektywnych przestrzeni pracy wspólnej, które odpowiadają na potrzeby współczesnych przedsiębiorców i freelancerów.


O Firmie

Conventia Sp. z o.o. to firma działająca w sektorze biurowych usług administracyjnych i księgowych. Spółka została założona 30 lipca 2018 roku i od tego czasu oferuje różnorodne usługi związane z administracyjnym wsparciem biura, przetwarzaniem danych, oraz działalnością wspomagającą ubezpieczenia i fundusze emerytalne (Aleo)​.
Conventia jest wpisana na listę Działalności na rzecz spółek i trustów prowadzoną przez Dyrektora Izby Skarbowej pod numer RDST-243 (slaskie.kas.gov.pl).

Firma wykazała stabilny wzrost przychodów netto ze sprzedaży, który w 2022 roku osiągnął 17,96%, a także znaczący wzrost całkowitych aktywów o 48,87%  (EMISdatalinq). 

Conventia Sp. z o.o. zarządzana jest przez  Adama Orłowskiego. 

Wśród oferowanych przez firmę usług znajduje się też szeroka gama działalności związanych z obsługą biura, które obejmują dostarczanie usług wirtualnego biura, księgowości oraz inne specjalistyczne działania wspomagające prowadzenie biura.

Znajdź Nas