Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 450 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.


Wirtualne biuro dla agenta

Czym zajmuje się agent firmy? 

Agent co do zasady zajmuje się pozyskiwaniem Klientów dla swojego Zleceniodawcy. Praca ta wymaga dużych umiejętności w zakresie marketingu  reklamy oraz zdolności negocjacyjnych. Swoich agentów mają miedzy innymi artyści, którzy chcą skupić się na działalności estradowej, a kwestie swoich finansów związanych z kontaktami i tantiemami powierzają specjalistom. Agenci muszą często spotykać się ze współpracownikami, co może znacznie ułatwić skorzystanie z usługo co-workingowej oferowanej w ramach wirtualnego biura.

Działalność agencyjna w poszczególnych branżach

Działalność agencyjna dotyczy innych branż, w szczególności działalności ubezpieczeniowej czy kredytowej. Niektóre procesie nie mogą natomiast korzystać z usług agencyjnych ze względu na zasady etyki zawodowej, takim zawodem jest między innymi profesja adwokata lub radcy prawnego. To obostrzenie nie dotyczy natomiast prawników niezrzeszonych w korporacjach prawniczych, którzy mogą w swobodny  sposób, oczywiście w granicach prawa pozyskiwać Klientów dla swojej firmy.

Agencje kredytowe

Wirtualne biuro dla agenta jest świetnym rozwiązaniem dla agencji kredytowych, czy też ubezpieczeniowych, które nie potrzebują wynajmu tradycyjnego pomieszczenia w budynku biurowym. Pozwala na zmniejszeniu wydatków z tytułu oprowadzenia firmy, dzięki temu środki dodatkowe mogą zostać przeznaczone na reklamę usług agenta, czy też firmy dla której pozyskuje Klientów. Dla agenta ważne jest posiadanie biura w centrum miasta, bowiem znajduje się tam dużo firm z którymi istnieje możliwość nawiązania współpracy, a także przechodzi lub przejeżdża dużo ludzi zainteresowanych różnymi usługami.

Popularność usług agencyjnych

W Przeworsku, Jarosławiu oraz Rzeszowie znajduje się dużo firmy pośredniczących w świadczeniu usług, podmioty takie zwane są agencjami, mogą to być agencje pracy, czy też agencje zatrudnienia. Niezależnie od zakresu świadczonych usług działalność w formie usług agencyjnych staje się coraz bardziej popularna w związku ze wzrostem znaczenia pośrednictwa handlowego. W dzisiejszych czasach pozyskanie Klientów nie jest zadaniem łatwym dlatego przedsiębiorcy zlecają to fachowcom, którzy w zamian za pewną prowizję, z tytułu przychodu Zleceniodawcy. Niekiedy Zleceniodawcy oferują agentom również pewną kwotę stałego wynagrodzenia, tak zwykle jest w przypadku przedstawicieli handlowych.

Usługi agenta redukują koszty 

Podsumowując należy podnieść, że działalności takie jak agencje pośrednictwa pracy, czy też agencje ubezpieczeniowe mogą stanowić bardzo dochodowy biznes zwłaszcza w przypadku maksymalnej redukcji kosztów. Rynek usług pośrednictwa gospodarczego w ostatnich dekadach podlega dynamicznemu rozwojowi, co zdaje się jest wynikiem wzrostu wiedzy ekonomicznej społeczeństwa oraz powstaniem dużej ilości konkurencyjnych podmiotów gospodarczych na rynku.


Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Poznaj doktora Adama Orłowskiego – eksperta w branży coworkingowej i współautora naszego Bloga

Doktor Adam Orłowski, pełniący rolę Prezesa Zarządu w Conventia sp. z o.o., jest doświadczonym liderem w sektorze usług coworkingowych. Jego bogata, ośmioletnia praktyka w zarządzaniu podmiotami branżowymi zdobyła uznanie na rynku, czego dowodem są liczne innowacyjne projekty i inicjatywy, które miały miejsce pod jego kierownictwem. 

Przed objęciem roli prezesa spółki  Adam Orłowski zdobywał doświadczenie akademickie, prowadząc zajęcia na Uniwersytecie Rzeszowskim. Jego głębokie zrozumienie teorii zarządzania oraz praktyczne podejście do biznesu przyczyniły się do rozwijania kreatywnych i efektywnych przestrzeni pracy wspólnej, które odpowiadają na potrzeby współczesnych przedsiębiorców i freelancerów.


O Firmie

Conventia Sp. z o.o. to firma działająca w sektorze biurowych usług administracyjnych i księgowych. Spółka została założona 30 lipca 2018 roku i od tego czasu oferuje różnorodne usługi związane z administracyjnym wsparciem biura, przetwarzaniem danych, oraz działalnością wspomagającą ubezpieczenia i fundusze emerytalne (Aleo)​.
Conventia jest wpisana na listę Działalności na rzecz spółek i trustów prowadzoną przez Dyrektora Izby Skarbowej pod numer RDST-243 (slaskie.kas.gov.pl).

Firma wykazała stabilny wzrost przychodów netto ze sprzedaży, który w 2022 roku osiągnął 17,96%, a także znaczący wzrost całkowitych aktywów o 48,87%  (EMISdatalinq). 

Conventia Sp. z o.o. zarządzana jest przez  Adama Orłowskiego. 

Wśród oferowanych przez firmę usług znajduje się też szeroka gama działalności związanych z obsługą biura, które obejmują dostarczanie usług wirtualnego biura, księgowości oraz inne specjalistyczne działania wspomagające prowadzenie biura.

Znajdź Nas