Jeżeli interesuję Cię rejestracja spółki Kraków lub Rzeszów to dobry wybór. Oferujemy także wirtualne biuro, księgowość, pomoc w zakładaniu firm i zakup gotowych spółek.

Zapraszamy do naszych Oddziałów. 


Oddział w Krakowie

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 299 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.

Oddział w Rzeszowie

Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Wirtualne biuro dla emeryta

Życie na emeryturze

Emerytura jest okresem w życiu człowieka, kiedy może on odpocząć. Bardzo często jednak emeryci nie rezygnują z życia zawodowego i nadal podejmują pracę lub zakładają działalność gospodarczą. Oczywiście jeżeli emeryt nadal jest sprawny jest to korzystne rozwiązanie. Na emeryturze osoby często tracą chęć do życia i po prostu się nudzą dlatego w tym okresie warto rozwijać swoje pasję lub nadal zarobkować. Niektóre zawody można z powodzeniem wykonywać w podeszłym wieku. Do takich zawodów należy zawód adwokata, czy radcy prawnego. Nie jest natomiast możliwe wykonywanie na emeryturze zawodów, które wymagają pracy fizycznej, gdyż jest to niekorzystne dla zdrowia. Na emeryturze nie pracują zwykle również osoby, które nie posiadają określonego zawodu lub kwalifikacji. Dlatego właśnie pracę na emeryturze podejmują przede wszystkim osoby funkcjonujące w sektorze prywatnym, gdyż tam co do zasady zatrudnieni są wszelkiego rodzaju specjaliści. Takie osoby z powodzeniem mogą zarabiać duże pieniądze również na emeryturze.

Prowadzenie firmy na emeryturze

Zaletą prowadzenia działalności gospodarczej na emeryturze jest to, że w tym okresie przedsiębiorca nie jest zobowiązany do opłacania składek na ubezpieczenie społeczne. W związku z tym koszty prowadzenia takiej dzielności w istotny sposób się zmniejszają. Obowiązkiem jest natomiast opłacanie składki zdrowotnej przynajmniej od minimalnego wymiaru. Składka ta jednak w znacznej części może zostać odliczona od podatku. Emeryt może również zatrudniać pracowników i sam osobiście nie wykonywać działalności gospodarczej. Jest to bardzo popularne w przypadku przedsiębiorstw o szerszym zakresie działania. Emeryt może prowadzić firmę w swoim mieszkaniu lub skorzystać z usług wirtualnego biura. Taka firma udzieli ponadto emerytowi pomocy w zakresie formalności związanych z założeniem i prowadzaniem działalności gospodarczej. Pracownik wirtualnego biura może przypominać takiej osobie o obowiązkach związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej pełniąc funkcje jej asystenta. Jest to korzystne rozwiązanie zwłaszcza dla osób starszych.

Aktywne życie na w okresie emerytury

Polacy coraz dłużej żyją. Dlatego emerytura powinna być przeznaczana na samorozwoju swojej osobowości i zainteresowań. Na emeryturze nie należy siedzieć tylko w domu, ale również podejmować aktywne działania, w tym sport. Takie postawienie problemu wpłynie korzystnie na rozwój psychiczny i emocjonalny emeryta. Jeżeli chcesz poznać więcej informacji na temat wirtualnego biura zapraszamy do kontaktu w siedzibie w Przeworsku, Jarosławiu oraz Rzeszowie. Oferta naszych usług jest bardzo bogata, wiec na pewno znajdziesz coś dla siebie i swojej firmy.

Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Znajdź Nas