Jeżeli interesuję Cię rejestracja spółki Kraków lub Rzeszów to dobry wybór. Oferujemy także wirtualne biuro, księgowość, pomoc w zakładaniu firm i zakup gotowych spółek.

Zapraszamy do naszych Oddziałów. 


Oddział w Krakowie

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 299 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.

Oddział w Rzeszowie

Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Organizacja czasu

Znaczenie dobrej organizacji czasu

Dobra organizacja czasu pracy jest bardzo ważna zwłaszcza w przypadku prowadzenia własnej firmy. Zazwyczaj zdarza się tak, że na brak czasu narzekają osoby, które mają go pod dostatkiem. Natomiast  w przypadku gdy dana osoba ma dużo obowiązków musi w sposób właściwy organizować swój czas. W przypadku zatrudnienia na podstawie umowy o pracę określony jest czas pracownika. Inaczej jest w przypadku przedsiębiorców, którzy mają nieregulowany czas pracy. Zaletami takiej organizacji czasu pracy jest to, że można określić w jakich godzinach będzie się pracować. Czasami jednak osoba prowadząca firmę musi pracować również także w dni ustawowo wolne od pracy, popołudniu oraz wieczorem. Jest to bardzo uciążliwe, gdyż stanowi problem w życiu osobistym i rodzinnym. Niestety prowadząc działalność gospodarczą trzeba się liczyć z bardzo częstym brakiem czasu. Oczywiście gdy prowadzimy dużą formę, np. w formie spółki kapitałowej możemy powierzyć większość czynności pracownikom, a nawet zatrudnić prezesa firmy, który będzie w naszym imieniu ją zarządzał. Co do zasady jest to możliwe w przypadku podmiotów gospodarczych będących osobami prawnymi. W sytuacji natomiast gdy osoba fizyczna prowadzi indywidualną działalność gospodarczą to ponosi ona całym swoim majątkiem odpowiedzialność za zobowiązania. W związku z tym osoba taka powinna sprawować nadzór nad swoimi interesami biznesowymi.

Narzędzia przydatne przy organizacji czasu

Przy właściwej organizacji czasu i planowaniu zadań bardzo przydatny jest organizer, w którym znajdować się będą plany poszczególnych dni. W takiej sytuacji przedsiębiorca czy osoba pracująca zawsze będzie pamiętać o tym co musi zrobić danego dnia. Takie rozwiązanie jest stosowany zwłaszcza przez prawników, takich jak adwokaci i radcy prawni, gdyż osoby takie notują w jakich terminach mają odbyć się rozprawy. Jest to bardzo ważne, gdyż w przypadku nie stawienia się zawodowego pełnomocnika na rozprawę reprezentowaną przez niego stronę mogą spotkać wyjątkowo ciężkie skutki procesowe. Oczywiście pomocy w tym zakresie może udzielić również sekretarka, która będzie przypominać swojemu pracodawcy o codziennych obowiązkach. Nie jest to jednak rozwiązanie korzystne z finansowego punktu widzenia. Leniej w tym celu skorzystać z usług wirtualnego biura. Pracownik wirtualnego biura może prowadzić kalendarz spotkań przedsiębiorcy.

Nasza pomoc

Wirtualne biuro na stron którego się znajdujesz dysponuje w pełni wyposażonymi lokalami na terenie województwa podkarpackiego w miastach takich jak Przeworsk, Jarosław oraz Rzeszowie. Zapraszamy do kontraktu w celu uzyskania informacji na temat naszej oferty handlowej.


Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Współautorem bloga jest doktor Adam Orłowski - Prezes Zarządu Conventia sp. z o. o., od 8 lat zarządza podmiotami z branży usług coworkingowych, wcześniej prowadził zajęcia na Uniwersytecie Rzeszowskim, posiada tytuł naukowy doktora.  

O Firmie

Conventia Sp. z o.o. to firma działająca w sektorze biurowych usług administracyjnych i księgowych. Spółka została założona 30 lipca 2018 roku i od tego czasu oferuje różnorodne usługi związane z administracyjnym wsparciem biura, przetwarzaniem danych, oraz działalnością wspomagającą ubezpieczenia i fundusze emerytalne (Aleo)​.

Firma wykazała stabilny wzrost przychodów netto ze sprzedaży, który w 2022 roku osiągnął 17,96%, a także znaczący wzrost całkowitych aktywów o 48,87%  (EMISdatalinq). 

Conventia Sp. z o.o. zarządzana jest przez  Adama Orłowskiego. 

Wśród oferowanych przez firmę usług znajduje się też szeroka gama działalności związanych z obsługą biura, które obejmują dostarczanie usług wirtualnego biura, księgowości oraz inne specjalistyczne działania wspomagające prowadzenie biura.

Znajdź Nas