Jeżeli interesuję Cię rejestracja spółki Kraków lub Rzeszów to dobry wybór. Oferujemy także wirtualne biuro, księgowość, pomoc w zakładaniu firm i zakup gotowych spółek.

Zapraszamy do naszych Oddziałów. 


Oddział w Krakowie

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 299 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.

Oddział w Rzeszowie

Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Wirtualne biuro dla fizjoterapeuty

Na czym polega zawód fizjoterapeuty

Zawód fizjoterapeuty jest coraz bardziej popularny. Podstawowym zadaniem takiej osoby jest rehabilitacja osoby niepełnosprawnej. Fizjoterapeuta w zakresie wykonywanych zadań współpracuje z lekarzem prowadzącym danego pacjenta. Należy odróżnić fizjoterapeutę od masażysty. Masażystą można zostać już po ukończeniu szkoły policealnej lub technikum o odpowiednim profilu. Aby natomiast wykonywać zawód fizjoterapeuty należy honorować się ukończeniem studiów wyższych o kierunku fizjoterapia. Kierunek ten jest prowadzony zarówno na poziomie studiów licencjackich, jak i magisterskich. Zawód ten wymaga dużej wiedzy medycznej oraz znajomości anatomii, zwłaszcza funkcjonowania mięśni, ścięgien oraz stawów. Na wizytę u fizjoterapeuty finansowanego na podstawie kontraktu zawartego z Narodowym Funduszem Zdrowia należy trzeba bardzo długo czekać. Dla osób które nie mogą oczekiwać w kolejce rozwiązaniem jest prywatna wizyta. Fizjoterapeuci najczęściej pracują w przychodniach, a dodatkowo przyjmują pacjentów prywatnie w swoim gabinecie.

Inne zadania fizjoterapeuty

Fizjoterapeuta może również prowadzić różnego rodzaju szkolenia dla osób które chcą samodzielnie rehabilitować się w domu, a także słuchaczy szkół policealnych na profilu technik masażysta. Fizjoterapeuta w takim przypadku dokonuje stosownego instruktażu jak wykonywa ćwiczenia rehabilitacyjne samemu. Fizjoterapeuta powinien także cechować się dużą siłą fizyczną, gdyż zawód ten wymaga bardzo często użycia takiej siły. Silne ręce są przydatne zwłaszcza przy wykonywaniu masaży. Fizjoterapeuta pracuje w pewnym sensie fizycznie, gdyż jego zawód polega na pomaganiu pacjentowi w wykonywaniu ćwiczeń rehabilitacyjnych. Zawód ten wykonywany jest z takim samym powodzeniem zarówno przez kobiety i mężczyzn. Nie ma przeciwwskazań do tego, aby czynności z zakresu rehabilitacji nie wykonywała również kobieta.

Rynek pracy fizjoterapeutów

Zarobki fizjoterapeutów kształtują się na przyzwoitym poziomie. Wynika to z faktu, że zawód te nie należy do atrakcyjnych, dlatego mało osób kształci się w tym kierunku. W związku z tym również na rynku pracy panuje zbyt mała podaż pracowników wykształconych w tym kierunku. Fizjoterapeuci są poszukiwani również zagranicą, gdzie są traktowani jako cenni fachowcy. W takim jednak przypadku fizjoterapeuta musi wykazać się podstawową znajomością języka urzędowego kraju, w którym pracuje oraz znajomością stosownej terminologii medycznej.

Pomoc wirtualnego biura

Nasze wirtualne biuro znajduje się w Przeworsku, Jarosławiu oraz Rzeszowie. Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą wirtualnego biura dla fizjoterapeuty serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Znajdź Nas