Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 450 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.


Wirtualne biuro dla fizjoterapeuty

Na czym polega zawód fizjoterapeuty

Zawód fizjoterapeuty jest coraz bardziej popularny. Podstawowym zadaniem takiej osoby jest rehabilitacja osoby niepełnosprawnej. Fizjoterapeuta w zakresie wykonywanych zadań współpracuje z lekarzem prowadzącym danego pacjenta. Należy odróżnić fizjoterapeutę od masażysty. Masażystą można zostać już po ukończeniu szkoły policealnej lub technikum o odpowiednim profilu. Aby natomiast wykonywać zawód fizjoterapeuty należy honorować się ukończeniem studiów wyższych o kierunku fizjoterapia. Kierunek ten jest prowadzony zarówno na poziomie studiów licencjackich, jak i magisterskich. Zawód ten wymaga dużej wiedzy medycznej oraz znajomości anatomii, zwłaszcza funkcjonowania mięśni, ścięgien oraz stawów. Na wizytę u fizjoterapeuty finansowanego na podstawie kontraktu zawartego z Narodowym Funduszem Zdrowia należy trzeba bardzo długo czekać. Dla osób które nie mogą oczekiwać w kolejce rozwiązaniem jest prywatna wizyta. Fizjoterapeuci najczęściej pracują w przychodniach, a dodatkowo przyjmują pacjentów prywatnie w swoim gabinecie.

Inne zadania fizjoterapeuty

Fizjoterapeuta może również prowadzić różnego rodzaju szkolenia dla osób które chcą samodzielnie rehabilitować się w domu, a także słuchaczy szkół policealnych na profilu technik masażysta. Fizjoterapeuta w takim przypadku dokonuje stosownego instruktażu jak wykonywa ćwiczenia rehabilitacyjne samemu. Fizjoterapeuta powinien także cechować się dużą siłą fizyczną, gdyż zawód ten wymaga bardzo często użycia takiej siły. Silne ręce są przydatne zwłaszcza przy wykonywaniu masaży. Fizjoterapeuta pracuje w pewnym sensie fizycznie, gdyż jego zawód polega na pomaganiu pacjentowi w wykonywaniu ćwiczeń rehabilitacyjnych. Zawód ten wykonywany jest z takim samym powodzeniem zarówno przez kobiety i mężczyzn. Nie ma przeciwwskazań do tego, aby czynności z zakresu rehabilitacji nie wykonywała również kobieta.

Rynek pracy fizjoterapeutów

Zarobki fizjoterapeutów kształtują się na przyzwoitym poziomie. Wynika to z faktu, że zawód te nie należy do atrakcyjnych, dlatego mało osób kształci się w tym kierunku. W związku z tym również na rynku pracy panuje zbyt mała podaż pracowników wykształconych w tym kierunku. Fizjoterapeuci są poszukiwani również zagranicą, gdzie są traktowani jako cenni fachowcy. W takim jednak przypadku fizjoterapeuta musi wykazać się podstawową znajomością języka urzędowego kraju, w którym pracuje oraz znajomością stosownej terminologii medycznej.

Pomoc wirtualnego biura

Nasze wirtualne biuro znajduje się w Przeworsku, Jarosławiu oraz Rzeszowie. Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą wirtualnego biura dla fizjoterapeuty serdecznie zapraszamy do kontaktu.


Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Poznaj doktora Adama Orłowskiego – eksperta w branży coworkingowej i współautora naszego Bloga

Doktor Adam Orłowski, pełniący rolę Prezesa Zarządu w Conventia sp. z o.o., jest doświadczonym liderem w sektorze usług coworkingowych. Jego bogata, ośmioletnia praktyka w zarządzaniu podmiotami branżowymi zdobyła uznanie na rynku, czego dowodem są liczne innowacyjne projekty i inicjatywy, które miały miejsce pod jego kierownictwem. 

Przed objęciem roli prezesa spółki  Adam Orłowski zdobywał doświadczenie akademickie, prowadząc zajęcia na Uniwersytecie Rzeszowskim. Jego głębokie zrozumienie teorii zarządzania oraz praktyczne podejście do biznesu przyczyniły się do rozwijania kreatywnych i efektywnych przestrzeni pracy wspólnej, które odpowiadają na potrzeby współczesnych przedsiębiorców i freelancerów.


O Firmie

Conventia Sp. z o.o. to firma działająca w sektorze biurowych usług administracyjnych i księgowych. Spółka została założona 30 lipca 2018 roku i od tego czasu oferuje różnorodne usługi związane z administracyjnym wsparciem biura, przetwarzaniem danych, oraz działalnością wspomagającą ubezpieczenia i fundusze emerytalne (Aleo)​.
Conventia jest wpisana na listę Działalności na rzecz spółek i trustów prowadzoną przez Dyrektora Izby Skarbowej pod numer RDST-243 (slaskie.kas.gov.pl).

Firma wykazała stabilny wzrost przychodów netto ze sprzedaży, który w 2022 roku osiągnął 17,96%, a także znaczący wzrost całkowitych aktywów o 48,87%  (EMISdatalinq). 

Conventia Sp. z o.o. zarządzana jest przez  Adama Orłowskiego. 

Wśród oferowanych przez firmę usług znajduje się też szeroka gama działalności związanych z obsługą biura, które obejmują dostarczanie usług wirtualnego biura, księgowości oraz inne specjalistyczne działania wspomagające prowadzenie biura.

Znajdź Nas