Jeżeli interesuję Cię rejestracja spółki Kraków lub Rzeszów to dobry wybór. Oferujemy także wirtualne biuro, księgowość, pomoc w zakładaniu firm i zakup gotowych spółek.

Zapraszamy do naszych Oddziałów. 


Oddział w Krakowie

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 299 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.

Oddział w Rzeszowie

Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Wirtualne biuro dla pilota wycieczek

Rodzaje wycieczek

 W dzisiejszych czasach ludzie coraz częściej mogą sobie pozwolić na różnego rodzaju wycieczki. W trakcie wycieczek ludzie wypoczywają, a także zwiedzają rożnego rodzaju zabytki. Zabytki i te są pamiątkami historycznymi, dlatego też warto je odwiedzić. Jest to ciekawa rozrywka nie tylko dla osób, które interesują się historią. W takim jednak przypadku wskazany jest fachowy komentarz specjalisty. Osoba taka może opisać historię danego obiektu zabytkowego. W takim przypadku zwiedzanie ww. obiektu jest znacznie bardziej interesujące. Najczęściej z usług przewodnika turystycznego korzystają wycieczki szkolne, istnieje również możliwość wynajęcia pilota wycieczek dla osób prywatnych.

Kwalifikację niezbędne do wykonywania zawodu

  Pilot wycieczek nie musi posiadać określonych kwalifikacji czy uprawnień. Najczęściej osoby takie honorują się ukończeniem studiów wyższych o kierunku turystyka i rekreacja jednak nie jest to obligatoryjny wymóg. Studia na tym kierunki prowadzi wiele uczelni wyższych. Studia te nie należą do najtrudniejszych. Na studiach tych realizowane są takie przedmioty jak geografia, czy historia. Pilot wycieczek powinien również znać języki obce, z uwag na fakt, że bardzo często zachodzi potrzeba oprowadzenia wycieczki zagranicznej. Pilot wycieczek obligatoryjnie musi posługiwać się w mowie językiem angielskim. Umiejętność pisania w tym języku w tym przypadku nie jest już taka ważna. Zagraniczne wycieczki zwykle są bardziej dochodowe, gdyż od takich Klientów są pobierane wyższe opłaty najczęściej nie w polskiej walucie, ale w euro lub dolarach.

Dokumenty potwierdzające kwalifikacje pilota wycieczek krajowych i zagranicznych  

  W niektórych sytuacjach Klienci zwracają uwagę na to czy pilot wycieczek posiada stosowne certyfikaty. Certyfikat to dokument wydany przez stosowną instytucję szkoleniową, który stanowi potwierdzenie, że pilot wycieczek ukończył określone szkolenie i posiada wiedzę na temat obszaru turystycznego, po którym oprowadza. W takiej sytuacji Klient ma gwarancję jakości świadczonych przez pilota wycieczek usług. Polacy są również pilotami wycieczek za granicą. Wynika to z faktu, że osoby te znają biegle język Polski co umożliwia im oprowadzanie polskich turystów. W takim przypadku co oczywiste pilot wycieczek zamieszkuje na terenie innego niż Polska kraju. Polacy coraz częściej wybierają wycieczki zagraniczne, z uwagi na wzrost poziomu zamożności.

Oferta wirtualnego biura 

  Nasze wirtualne biuro posiada siedziby w Przeworsku, Jarosławiu oraz Rzeszowie. Jeżeli jesteś zainteresowany szeroką paletą świadczonych przez nas usług serdecznie zapraszamy do kontaktu z jednym z naszych biur. Jeżeli nie możesz przyjechać osobiście istnieje także możliwość uzgodnienia wszelkich kwestii związanych z umową telefonicznie lub przy wykorzystaniu poczty elektronicznej.

Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Współautorem bloga jest doktor Adam Orłowski - Prezes Zarządu Conventia sp. z o. o., od 8 lat zarządza podmiotami z branży usług coworkingowych, wcześniej prowadził zajęcia na Uniwersytecie Rzeszowskim, posiada tytuł naukowy doktora.  

O Firmie

Conventia Sp. z o.o. to firma działająca w sektorze biurowych usług administracyjnych i księgowych. Spółka została założona 30 lipca 2018 roku i od tego czasu oferuje różnorodne usługi związane z administracyjnym wsparciem biura, przetwarzaniem danych, oraz działalnością wspomagającą ubezpieczenia i fundusze emerytalne (Aleo)​.

Firma wykazała stabilny wzrost przychodów netto ze sprzedaży, który w 2022 roku osiągnął 17,96%, a także znaczący wzrost całkowitych aktywów o 48,87%  (EMISdatalinq). 

Conventia Sp. z o.o. zarządzana jest przez  Adama Orłowskiego. 

Wśród oferowanych przez firmę usług znajduje się też szeroka gama działalności związanych z obsługą biura, które obejmują dostarczanie usług wirtualnego biura, księgowości oraz inne specjalistyczne działania wspomagające prowadzenie biura.

Znajdź Nas