Jeżeli interesuję Cię rejestracja spółki Kraków lub Rzeszów to dobry wybór. Oferujemy także wirtualne biuro, księgowość, pomoc w zakładaniu firm i zakup gotowych spółek.

Zapraszamy do naszych Oddziałów. 


Oddział w Krakowie

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 299 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.

Oddział w Rzeszowie

Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Wirtualne biuro dla youtubera

Na czym polega zawód youtubera?

Zawód youtubera jest coraz bardziej popularny. Osoby wykonujące ten zawód bardzo często są cenionymi na rynku medialnym celebrytami. Zawód ten jest stosunkowo nowy dlatego nie każdy wie jego istnieniu. Oglądanie filmików na Youtube jest darmowe dlatego youtuberzy muszą zarobić inaczej aniżeli na płatnych subskrypcjach. Osoby takie swoje dochody otrzymuje za reklamy, które są wyświetlane co do zasady przed każdym filmikiem. Wysokość wynagrodzenia youtubera zależy od wielu czynników. Przede wszystkim czynnikiem takim jest ilość subskrypcji oraz wyświetleń danego filmiku. Filmiki takie są zwykle bardzo krótkie. Tematyka tych filmików jest naprawdę różna. Przeważnie dotyczą one parodii znanych i popularnych piosenek czy ukazują jak youtuber gra w gry komputerowe. Istnieją także filmiki, które mają charakter typowych skeczów kabaretowych.

Pasja, czy prawdziwy zawód

Większość youtuberów traktuje swoją pracę jako pasję, która nie przynosi większych dochodów. Tylko najwybitniejsi przedstawiciele tego zawodu odnoszą sukces na rynku medialnym. W takim przypadku youtuber jest bardzo bogaty i może pozwolić sobie na bardzo dostatnie życie. Nie mniej jednak popularności takiej osoby jest zwykle krótkotrwała. Nie zawsze jednak tak się dzieje, gdyż niektórzy najbardziej charyzmatyczni youtuberzy biją rekordy popularności przez wiele długich lat. W takiej sytuacji z roku na rok osoba taka staje się coraz bardziej ważną ikoną popkultury. Dodatkowo youtuberzy zarabiają na gadżetach związanych ze swoją działalnością artystyczną. Jeżeli osoba taka jest muzykiem może również zarabiać na koncertach, a wtedy jej dochody są naprawdę wysokie, gdyż ceny za bilety wstępu na takie imprezy zwykle są wysokie. Youtuberzy mają również występy na imprezach bezpłatnych takich jak juwenalia. W takiej sytuacji za ich występy artystyczne płaci organizator imprezy.

Działalność gospodarcza youtubera w wirtualnym biurze w Rzeszowie

Youtuberzy zwykle nie prowadzą działalności gospodarczej w formie sformalizowanej, jednak jeżeli działalność ta ma charakter ciągły powinni ją zarejestrować. W takiej sytuacji konieczne jest prowadzenie działalności gospodarczej i opłacanie z tego tytułu stosownych obciążeń publicznoprawnych. W celu ograniczenia kosztów można skorzystać z usług wirtualnego biura w Rzeszowie, Jarosławiu lub Przeworsku. Chętnie współpracujemy z firmami działającymi w branży medialnej. Jeżeli chciałbyś uzyskać więcej informacji zapraszamy do kontaktu. W ramach usługi administracyjnej pracownicy wirtualnego biura pełnia funkcje menadżerów youtuberów. W takim przypadku osoba taka może skupić się na działalności artystycznej, a inne czynności powierzyć fachowcom z danej dziedziny. Takie rozwiązanie jest optymalne pod względem organizacyjnym, a także merytorycznym.

Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Współautorem bloga jest doktor Adam Orłowski - Prezes Zarządu Conventia sp. z o. o., od 8 lat zarządza podmiotami z branży usług coworkingowych, wcześniej prowadził zajęcia na Uniwersytecie Rzeszowskim, posiada tytuł naukowy doktora.  

O Firmie

Conventia Sp. z o.o. to firma działająca w sektorze biurowych usług administracyjnych i księgowych. Spółka została założona 30 lipca 2018 roku i od tego czasu oferuje różnorodne usługi związane z administracyjnym wsparciem biura, przetwarzaniem danych, oraz działalnością wspomagającą ubezpieczenia i fundusze emerytalne (Aleo)​.

Firma wykazała stabilny wzrost przychodów netto ze sprzedaży, który w 2022 roku osiągnął 17,96%, a także znaczący wzrost całkowitych aktywów o 48,87%  (EMISdatalinq). 

Conventia Sp. z o.o. zarządzana jest przez  Adama Orłowskiego. 

Wśród oferowanych przez firmę usług znajduje się też szeroka gama działalności związanych z obsługą biura, które obejmują dostarczanie usług wirtualnego biura, księgowości oraz inne specjalistyczne działania wspomagające prowadzenie biura.

Znajdź Nas