Jeżeli interesuję Cię rejestracja spółki Kraków lub Rzeszów to dobry wybór. Oferujemy także wirtualne biuro, księgowość, pomoc w zakładaniu firm i zakup gotowych spółek.

Zapraszamy do naszych Oddziałów. 


Oddział w Krakowie

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 299 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.

Oddział w Rzeszowie

Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Wirtualne biuro dla przedstawiciela handlowego

Czym zajmuje się przedstawiciel handlowy? 

Przedstawiciel handlowy najczęściej zajmuje się sprzedażą towarów i usług określonego przedsiębiorcy. Zawód ten wymaga dużej kreatywności oraz mobilności. Przedstawiciel handlowy zwykle jeździ do potencjalnych Klientów proponując im określone towary. Zwykle adresatami jego reklamy są podmioty gospodarcze, niekiedy natomiast Klienci indywidualni. Z usług przedstawiciela handlowego nie mogą korzystać adwokaci i radcy prawni z uwagi na obowiązujące te zawody zasady etyki zawodowej. Z oferty przedstawicieli handlowych korzystają natomiast firmy odszkodowawcze, które często nawet w sposób nieetyczny pozyskują Klientów.

Dynamika rozwoju branży 

Przedstawicielstwo handlowe to branża, która dynamicznie się rozwija w związku z rozwojem reklamy i marketingu. Przedstawiciel handlowy musi posiadać również duże umiejętności w zakresie perswazji oraz przekonywania. Osoba ta musi bowiem przekonać Klientów do zakupu towarów i usług. Jest to praca, w której wynagrodzenie jest uzależnione od osiąganych efektów, czyli jest wynagrodzeniem prowizyjnym. Niekiedy jednak Zleceniodawcy zapewniają swoim przedstawiciela handlowym stałe wynagrodzenie w ramach umowy cywilno-prawnej lub umowy o prace. Praca przedstawiciela handlowego może przynieść bardzo duże dochody, jednak może być również tak, że na początku będzie brakować na poniesienie kosztów związanych z założeniem działalności gospodarczej, dlatego warto je w jak największym stopniu ograniczyć, nie powinniśmy jednak oszczędzać na reklamie, bowiem to kluczowy aspekt firmy.  

Oferta wirtualnego biura dla przedstawicieli handlowych

Oferujemy usługę wirtualnego dla przedstawicieli handlowych zajmujących się pozyskiwaniem nowych zamówień dla podmiotów gospodarczych. Przedstawicielstwo handlowe dynamicznie się rozwija, co dzięki współpracy z naszą firmą ten rozwój może nabrać jeszcze dynamiczniejszego charakteru. Tym bardziej, że w naszych biurach zapewniamy pełen asortyment konieczny do pracy biurowej taki jak stoliki, komputery dzięki czemu usługobiorca nie musi martwić się we własnym zakresie o wyposażenie konieczne do wykonywania pracy.

Kontakt z Nami

Zapraszamy do naszych biur w Jarosławiu, Przeworsku i Rzeszowie. Już dziś możesz wybrać miejsce dla swojej firmy korzystając z usług profesjonalistów. Jeżeli tylko jesteś osobą kreatywną i lubisz spotykać na swojej stronie wyzwania załóż firmę i skorzystaj z naszej pomocy. Zapraszamy do kontaktu osobistego lub za pośrednictwem środków komunikowania na odległość, postaramy się rozwiązać Twoje problemy w oparciu o szeroki zakres usług oraz firm współpracujących.

Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Współautorem bloga jest doktor Adam Orłowski - Prezes Zarządu Conventia sp. z o. o., od 8 lat zarządza podmiotami z branży usług coworkingowych, wcześniej prowadził zajęcia na Uniwersytecie Rzeszowskim, posiada tytuł naukowy doktora.  

O Firmie

Conventia Sp. z o.o. to firma działająca w sektorze biurowych usług administracyjnych i księgowych. Spółka została założona 30 lipca 2018 roku i od tego czasu oferuje różnorodne usługi związane z administracyjnym wsparciem biura, przetwarzaniem danych, oraz działalnością wspomagającą ubezpieczenia i fundusze emerytalne (Aleo)​.

Firma wykazała stabilny wzrost przychodów netto ze sprzedaży, który w 2022 roku osiągnął 17,96%, a także znaczący wzrost całkowitych aktywów o 48,87%  (EMISdatalinq). 

Conventia Sp. z o.o. zarządzana jest przez  Adama Orłowskiego. 

Wśród oferowanych przez firmę usług znajduje się też szeroka gama działalności związanych z obsługą biura, które obejmują dostarczanie usług wirtualnego biura, księgowości oraz inne specjalistyczne działania wspomagające prowadzenie biura.

Znajdź Nas