Jeżeli interesuję Cię rejestracja spółki Kraków lub Rzeszów to dobry wybór. Oferujemy także wirtualne biuro, księgowość, pomoc w zakładaniu firm i zakup gotowych spółek.

Zapraszamy do naszych Oddziałów. 


Oddział w Krakowie

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 299 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.

Oddział w Rzeszowie

Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Wirtualne biuro dla przedstawiciela handlowego

Czym zajmuje się przedstawiciel handlowy? 

Przedstawiciel handlowy najczęściej zajmuje się sprzedażą towarów i usług określonego przedsiębiorcy. Zawód ten wymaga dużej kreatywności oraz mobilności. Przedstawiciel handlowy zwykle jeździ do potencjalnych Klientów proponując im określone towary. Zwykle adresatami jego reklamy są podmioty gospodarcze, niekiedy natomiast Klienci indywidualni. Z usług przedstawiciela handlowego nie mogą korzystać adwokaci i radcy prawni z uwagi na obowiązujące te zawody zasady etyki zawodowej. Z oferty przedstawicieli handlowych korzystają natomiast firmy odszkodowawcze, które często nawet w sposób nieetyczny pozyskują Klientów.

Dynamika rozwoju branży 

Przedstawicielstwo handlowe to branża, która dynamicznie się rozwija w związku z rozwojem reklamy i marketingu. Przedstawiciel handlowy musi posiadać również duże umiejętności w zakresie perswazji oraz przekonywania. Osoba ta musi bowiem przekonać Klientów do zakupu towarów i usług. Jest to praca, w której wynagrodzenie jest uzależnione od osiąganych efektów, czyli jest wynagrodzeniem prowizyjnym. Niekiedy jednak Zleceniodawcy zapewniają swoim przedstawiciela handlowym stałe wynagrodzenie w ramach umowy cywilno-prawnej lub umowy o prace. Praca przedstawiciela handlowego może przynieść bardzo duże dochody, jednak może być również tak, że na początku będzie brakować na poniesienie kosztów związanych z założeniem działalności gospodarczej, dlatego warto je w jak największym stopniu ograniczyć, nie powinniśmy jednak oszczędzać na reklamie, bowiem to kluczowy aspekt firmy.  

Oferta wirtualnego biura dla przedstawicieli handlowych

Oferujemy usługę wirtualnego dla przedstawicieli handlowych zajmujących się pozyskiwaniem nowych zamówień dla podmiotów gospodarczych. Przedstawicielstwo handlowe dynamicznie się rozwija, co dzięki współpracy z naszą firmą ten rozwój może nabrać jeszcze dynamiczniejszego charakteru. Tym bardziej, że w naszych biurach zapewniamy pełen asortyment konieczny do pracy biurowej taki jak stoliki, komputery dzięki czemu usługobiorca nie musi martwić się we własnym zakresie o wyposażenie konieczne do wykonywania pracy.

Kontakt z Nami

Zapraszamy do naszych biur w Jarosławiu, Przeworsku i Rzeszowie. Już dziś możesz wybrać miejsce dla swojej firmy korzystając z usług profesjonalistów. Jeżeli tylko jesteś osobą kreatywną i lubisz spotykać na swojej stronie wyzwania załóż firmę i skorzystaj z naszej pomocy. Zapraszamy do kontaktu osobistego lub za pośrednictwem środków komunikowania na odległość, postaramy się rozwiązać Twoje problemy w oparciu o szeroki zakres usług oraz firm współpracujących.

Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Znajdź Nas