Jeżeli interesuję Cię rejestracja spółki Kraków lub Rzeszów to dobry wybór. Oferujemy także wirtualne biuro, księgowość, pomoc w zakładaniu firm i zakup gotowych spółek.

Zapraszamy do naszych Oddziałów. 


Oddział w Krakowie

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 299 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.

Oddział w Rzeszowie

Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Wirtualne Biuro, a obsługa rachunkowa

Redukcja obowiązków związanych z prowadzeniem firmy 

Wirtualne Biuro pozwala na redukcję formalności związanych z prowadzeniem własnego biznesu. Jedną z tych formalności jest obsługa faktur firmy. Obsługę rachunkową warto powierzyć księgowemu z wybranego biura rachunkowego. Nawet w przypadku gdy w zakresie obsługi rachunkowej skorzystamy z możliwości outsourcingowym to nadal będziemy musieli dostarczyć faktury do biura rachunkowego. Tego obowiązku możemy uniknąć korzystając z wirtualnego biura. Wszelkie dokumenty księgowe, faktury i deklarację będą wtedy doręczane na adres tego biura i przekazywane Twojemu księgowemu. Jest to bardzo proste i wygodne rozwiązanie pozwalające na uniknięcie stresu związanego z gromadzeniem i przechowywaniem dużej liczby dokumentów.

Jak wybrać biuro rachunkowe? 

Jeżeli chcesz skorzystać z biura rachunkowego najlepiej jest wybrać księgowych będących doradcami podatkowymi. Doradca podatkowy to osoba, której poziom wiedzy specjalistycznej o podatkach jest najwyższy. Doradca podatkowy nie tylko pomoże Ci w wypełnieniu deklaracji składanych do fiskusa, ale zrobi to za Ciebie, w Twoim imieniu. Doradcy podatkowi udzielają również porad podobnie jak radcy prawni i adwokaci z zakresu prawa podatkowego. Jeżeli zajmujesz się importem towarów z poza UE, np. z Chin warto również skorzystać z usług agenta celnego. Co więcej, zawiłość procedur celnych jest na tyle skomplikowana, że osoba nie zajmująca się odprawą celną na co dzień może nie poradzić sobie z prawidłowym wypełnieniem dokumentacji, zwłaszcza jeżeli wymaga to specjalistycznej wiedzy technicznej, np. przy sprowadzaniu wyrobów medycznych.

Korzystanie z pomocy profesjonalistów

Jako przedsiębiorca możesz korzystać z usług innych przedsiębiorców oraz wolnych zawodów, i właśnie w wirtualnym biurze realizować i koordynować współpracę z tymi osobami. W dzisiejszych czasach lepiej zlecić niektóre czynności profesjonalistom, bo co wydaje się zadziwiające  w większości przypadków zajmowanie się branżami bez wystarczających kwalifikacji może generować dodatkowe koszty zamiast planowanych oszczędności. Zlecenie usług akcesoryjnych jest więc przyszłością przedsiębiorców, zwłaszcza tych prowadzących działalność gospodarczą na niewielką skalę.

Lokalizacje naszego biura na Podkarpaciu w trzech miastach

Nasze wirtualne biuro znajduje się w Jarosławiu, Przeworsku oraz Rzeszowie. Jesteśmy dostępni 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Wysoki standard naszych usług  jest obliczony do długotrwałą współpracę z naszymi kontrahentami, a nasze zyski oparte są na niskich prowizjach gwarantujących zyski związane z dużą ilością Klientów, których przyciąga nasz profesjonalizm i indywidualne podejście do każdej usługi.  Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą wirtualnego biura skontaktuj się z nami.

Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Znajdź Nas