Jeżeli interesuję Cię rejestracja spółki Kraków lub Rzeszów to dobry wybór. Oferujemy także wirtualne biuro, księgowość, pomoc w zakładaniu firm i zakup gotowych spółek.

Zapraszamy do naszych Oddziałów. 


Oddział w Krakowie

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 299 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.

Oddział w Rzeszowie

Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Uważaj na Kancelarię bez uprawnień

Gdzie szukać pomocy prawnej?

Każdy przedsiębiorca powinien być świadomy, że pomocy prawnej może szukać tylko u adwokatów i radców prawnych. Osoby wykonujące te zawody zaufania publicznego nie tylko mogą reprezentować przedsiębiorców w Sądach, ale także posiadają wysokie kwalifikacje potwierdzone ukończeniem studiów i aplikacji. Osoba taka musi również ciągle podnosić swoje kwalifikacje biorąc udział w szkoleniach.

Na jakie Kancelarie warto uważać?

Przedsiębiorcy bardzo często korzystają z usług różnego rodzaju Kancelarii windykacyjnych. Bardzo często przedsiębiorcy są przekonani, że mają do czynienia z firmą prowadzona przez adwokatów lub radców prawnych, chociaż tak naprawdę nie jest. Firmy takie nie mają uprawnień i może je prowadzić praktycznie każdy.

Jak wybrać prawnika lub Kancelarię?

Nasze wirtualne biuro może bezpłatne pomóc Ci w wyborze Kancelarii, jeżeli szukasz pomocy prawnej. Oczywiście dotyczy to wyłącznie naszych Klientów. W ramach pomocy przede wszystkim sprawdzimy czy masz do czynienia z podmiotem wpisanym na właściwe listy samorządu zawodowego. Możemy też zaproponować Ci kilka Kancelarii, a Ty wybierzesz tę, która spełni Twoje oczekiwania.  

Czy biuro rachunkowe i wirtualne biuro w Rzeszowie korzysta z pomocy Kancelarii?

Tak. Korzystamy ze stałej obsługi prawnej prowadzonej przez Kancelarię Radców Prawnych. Stała obsługa prawna to dobre rozwiązanie dla przedsiębiorców. Pamiętaj jednak, że to do Ciebie należy wybór Kancelarii, nasza pomoc ogranicza się do sprawdzenia czy Kancelaria posiada uprawnienia.

Co mogą zrobić jeżeli zostałem wprowadzony w błąd co do uprawnień Kancelarii?

W takim przypadku musisz zwrócić się do adwokata lub radcy prawnego. Pamiętaj jednak, aby tym razem sprawdzić z kim masz do czynienia. Prawnik podpowie Ci jakie kroki musisz podjąć i czy uda Ci się odzyskać pieniądze.

Ile kosztuje pomoc prawnika?

Pomoc adwokata lub radcy prawnego jest odpłatna, ale zwykle znacznie mniej kosztowna niż moc podmiotów, które nie posiadają uprawnień. Minimalne stawki adwokatów i radców prawnych reguluje rozporządzenia. Kwoty te kształtują się na bardzo niskim poziomie, co oczywiście nie oznacza, że adwokat lub radca prawny nie może ustalić kwoty wynagrodzenia na wyższym poziomie. Czasem lepiej skorzystać z pomocy prawnej i ponieść jej koszty, aby uniknąć szkody majątkowej.

Czy mogę skonsultować umowę o wirtualne biuro w Rzeszowie z prawnikiem?

Tak. Wyślemy Ci projekt umowy, który możesz skonsultować ze swoim adwokatem lub radcą prawnym. Możliwe jest także wprowadzenie zmian do umowy jeśli Ty lub Twój prawnik będziecie sobie tego życzyli.

Czy mogą zawrzeć umowę przez pełnomocnika?

Tak. Pełnomocnikiem może być w zasadzie każdy. Oczywiście możesz w tym celu ustanowić pełnomocnikiem również adwokata lub radcę prawnego. Pełnomocnictwo musi być udzielonego w takiej samej formie jak zawierana jest umowa. Pełnomocnik będzie musiał okazać dokument tożsamości lub posłużyć się profilem zaufanym w celu weryfikacji tożsamości. Potrzebujemy oryginału pełnomocnictwa lub kopii poświadczonej za zgodność z oryginałem przez adwokata, radcę prawnego lub notariusza. W przypadku adwokata lub radcy prawnego pełnomocnik zamiast dowodu osobistego może okazać legitymację służbową.

Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Znajdź Nas