Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 450 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.


Sala konferencyjna

Na czym polega usługa udostępnienia sali konferencyjnej?

Usługa ta polega nie tylko na udostępnieniu przestrzeni do organizacji spotkania lub szkolenia, ale także zorganizowania całego wydarzenia. W tym zakresie istnieje również możliwość zorganizowania cateringu, czy niezbędnych materiałów biurowych lub szkoleniowych, a także weryfikację tożsamości uczestników wydarzenia.

Kto oferuje usługę sali konferencyjnej?

Najczęściej salę konferencyjną udostępniają wirtualne biura, w tym wirtualne biura w Rzeszowie, a także hotele oraz firmy specjalizujące się w organizowaniu szkoleń oraz innych eventów.

Jaki jest koszt wynajęcia sali konferencyjnej?

Koszt wynajęcia sali konferencyjnej jest uzależniony od szeregu czynników. Przede wszystkim istotna jest powierzchnia sali konferencyjnej oraz liczba stanowisk, a także lokalizacja. Ceny wynajęcia małej sali konferencyjnej zaczynają się od kwoty 20 zł netto za godzinę oraz 100 zł netto za dzień. Chodzi tutaj o sale konferencyjne, które pomieszczą od 6 do 10 osób. W przypadku nieco większych sal konferencyjnych, które mogą pomieścić od 10 do 20 osób najczęściej istnieje możliwość ich wynajęcia wyłącznie na cały dzień lub kilka godzin, a koszt ich wynajęcia za 1 dzień oscyluje wokół 200-300 zł za dzień. Znacznie większe sale konferencyjne, które mogą pomieścić nawet do 100 -200 osób najczęściej udostępniane są przez hotele na organizację większych wydarzeń takich jak koncerty, egzaminy, duże konferencje. W tym przypadku ceny są znacznie bardziej zróżnicowane, gdyż w znacznej mierze zależą od lokalizacji i standardu wykończenia, wyposażenie oraz funkcjonalności sali konferencyjnej. Usługi dodatkowe, takie jak catering są zawsze dodatkowo płatne, a ich cena zależy od wybranego zakresu usług.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze sali konferencyjnej?

Przy wyborze sali konferencyjnej warto brać pod uwagę na jej lokalizację. Najlepszym rozwiązaniem jest sytuacja gdy sala konferencyjna znajduje się w centrum miasta, dzięki czemu ułatwiony jest dojazd. Ważna jest również dostępność parkingów, gdyż brak miejsc parkingowych stanowi istotne utrudnienie dla uczestników wydarzenia. Bardzo niekorzystna jest sytuacja, gdy co prawda zostaje udostępniany parking lecz jest on płatny. W takiej sytuacji uczestnicy wydarzenia muszą liczyć się z dodatkowym obowiązkiem uczynienia zadość formalnościom wynikającym z koniecznością wniesienia opłaty parkingowej.

Udostępnieniem sali konferencyjnej przez wirtualne biura

Wirtualne biura udostępniają sale konferencyjna na różnych zasadach. Najczęściej przedsiębiorca w ramach podpisanej umowy ma prawo do bezpłatnego korzystania z sali konferencyjnej po jej wcześniejszym zarezerwowaniu przez kilka godzin w miesiącu, a powyżej tego limitu konieczne jest wniesienie dodatkowej  opłaty.

Jak zarezerwować salę konferencyjną?

Najczęściej wirtualne biura oferują rezerwację sali konferencyjnej za pośrednictwem dedykowanej aplikacji. Bardzo często istnieje też możliwość rezerwacji sali telefonicznie lub mailowo, jednak jest to coraz mniej popularne rozwiązanie.

Jakie wyposażenie powinno znajdować się znajdować w sali konferencyjnej?

W sali konferencyjnej powinny znajdować się krzesła, najlepiej wyposażone w stoliki, rzutnik oraz komputer, a także system nagłośnieniowy i mikrofon. Standardem każdej sali konferencyjnej jest także dostęp do bezprzewodowego Internetu. Istotne jest także funkcjonalne rozmieszczenie kontaktów elektrycznych oraz ich odpowiednią ilość. W sali konferencyjnej powinny znajdować się również rolety w oknach, które mogą być uruchamiane w sposób ręczny lub automatyczny. W dzisiejszych czasach sale konferencyjne najczęściej pomalowane są na szaro, dobrze jeżeli w tym celu używa się farby ceramicznej, która posiada znacznie lepsze właściwości, niż tradycyjna farba budowlana.

Chcesz skorzystać z naszych usług?

Napisz lub zadzwoń. Jesteśmy dostępni pod numerem +48 724 046 783.


Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Poznaj doktora Adama Orłowskiego – eksperta w branży coworkingowej i współautora naszego Bloga

Doktor Adam Orłowski, pełniący rolę Prezesa Zarządu w Conventia sp. z o.o., jest doświadczonym liderem w sektorze usług coworkingowych. Jego bogata, ośmioletnia praktyka w zarządzaniu podmiotami branżowymi zdobyła uznanie na rynku, czego dowodem są liczne innowacyjne projekty i inicjatywy, które miały miejsce pod jego kierownictwem. 

Przed objęciem roli prezesa spółki  Adam Orłowski zdobywał doświadczenie akademickie, prowadząc zajęcia na Uniwersytecie Rzeszowskim. Jego głębokie zrozumienie teorii zarządzania oraz praktyczne podejście do biznesu przyczyniły się do rozwijania kreatywnych i efektywnych przestrzeni pracy wspólnej, które odpowiadają na potrzeby współczesnych przedsiębiorców i freelancerów.


O Firmie

Conventia Sp. z o.o. to firma działająca w sektorze biurowych usług administracyjnych i księgowych. Spółka została założona 30 lipca 2018 roku i od tego czasu oferuje różnorodne usługi związane z administracyjnym wsparciem biura, przetwarzaniem danych, oraz działalnością wspomagającą ubezpieczenia i fundusze emerytalne (Aleo)​.
Conventia jest wpisana na listę Działalności na rzecz spółek i trustów prowadzoną przez Dyrektora Izby Skarbowej pod numer RDST-243 (slaskie.kas.gov.pl).

Firma wykazała stabilny wzrost przychodów netto ze sprzedaży, który w 2022 roku osiągnął 17,96%, a także znaczący wzrost całkowitych aktywów o 48,87%  (EMISdatalinq). 

Conventia Sp. z o.o. zarządzana jest przez  Adama Orłowskiego. 

Wśród oferowanych przez firmę usług znajduje się też szeroka gama działalności związanych z obsługą biura, które obejmują dostarczanie usług wirtualnego biura, księgowości oraz inne specjalistyczne działania wspomagające prowadzenie biura.

Znajdź Nas