Jeżeli interesuję Cię rejestracja spółki Kraków lub Rzeszów to dobry wybór. Oferujemy także wirtualne biuro, księgowość, pomoc w zakładaniu firm i zakup gotowych spółek.

Zapraszamy do naszych Oddziałów. 


Oddział w Krakowie

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 299 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.

Oddział w Rzeszowie

Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Wirtualne biuro dla fototechnika

Na czym polega zawód fototechnika?

Fotechnik to osoba, która zajmuje się technicznym opracowaniem zdjęć. Najczęściej sam fotograf wykonuje czynności należące do obowiązków fototechnika. W większych pracownikach natomiast występuje odpowiedni poziom specjalizacji, co gwarantuje zwiększoną efektywność. Technik ds. fotografii musi posiadać wiedzę na temat grafiki. W tym celu ta osoba musi się honorować znajomością najpopularniejszych programów służących do obrabianiania zdjęć. Praca fototechnika nie zawsze jest ciekawa, gdyż taka osoba większość czasu spędza przed komputerem. Zarobki takich osób są stosunkowo niskie, gdyż w dzisiejszych czasach robienie zdjęć lub ich obróbka nie należy do skomplikowanych zadań. Fototechnik nie musi posiadać żadnych specjalnych kwalifikacji, podobnie jak fotograf. Istnieje oczywiście możliwość ukończenia szkoły policealnej o takim profilu. Ze względu na prosty zakres czynności kształcenie to nie jest prowadzone natomiast na poziomie szkoły wyższej. Najpopularniejsze w tym zakresie są kursy.

Technik fotografii teraz, a kiedyś

W dawnych czasach praca fototechnika była znacznie trudniejsza dlatego też bardziej opłacalna. Przed wynalezieniem fotografii cyfrowej nie każdy mógł pozwolić sobie na aparat, a nawet jeżeli tak było to należało udać się do pracowni fototechnicznej w celu wywołania zdjęć. Wiązało to się z dużymi opłatami, dlatego ludzie nie wykonywali tyle zdjęć co obecnie. Dzisiaj aparat jest rzeczą powszechną i stanowi dodatek do każdego nawet bardzo mało zaawansowanego i ekonomicznego telefonu komórkowego. Rewolucja cyfrowa całkowicie zmieniła oblicze fotografii upowszechniając ją w zasadzie dla każdego. Aktualnie nie ma ograniczeń co do ilości zrobionych zdjęć, a ich jakość jest bardzo wysoka. Bardzo popularne stało się również kręcenie filmów, dlatego ludzie mają wiele pamiątek na całe życie. Takie materiały pozwalają przypomnieć sobie swoje dzieciństwo. Dawniej nie było takiej możliwości. Dawniej jednak zdjęcia przechowywano w albumie, teraz jest ich tak dużo że są przechowywane wyłącznie na nośnikach informatycznych. Nośniki te bywają bardzo zawodne dlatego większość zdjęć przepada. W tym przypadku istnieje co prawda możliwość wykonania bardzo dużej ilości kopii zapasowych jednak nie zawsze ludzie o tym pamiętają. Zazwyczaj zachowują się wyłącznie zdjęcia, które były przechowywane na różnego rodzaju portalach społecznościowych, z których najpopularniejszym jest Facebook. Warto jednak i w takim przypadku sporządzić kopie zdjęć.

Pomoc wirtualnego biura

Nasze wirtualne biuro w Rzeszowie, Jarosławiu oraz Przeworsku zapewnia kompleksową obsługę administracyjną podmiotów działających w branży fotograficznej. Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą zapraszamy do kontaktu z naszymi biurami.

Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Znajdź Nas