Jeżeli interesuję Cię rejestracja spółki Kraków lub Rzeszów to dobry wybór. Oferujemy także wirtualne biuro, księgowość, pomoc w zakładaniu firm i zakup gotowych spółek.

Zapraszamy do naszych Oddziałów. 


Oddział w Krakowie

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 299 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.

Oddział w Rzeszowie

Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Wirtualne biuro dla fototechnika

Na czym polega zawód fototechnika?

Fotechnik to osoba, która zajmuje się technicznym opracowaniem zdjęć. Najczęściej sam fotograf wykonuje czynności należące do obowiązków fototechnika. W większych pracownikach natomiast występuje odpowiedni poziom specjalizacji, co gwarantuje zwiększoną efektywność. Technik ds. fotografii musi posiadać wiedzę na temat grafiki. W tym celu ta osoba musi się honorować znajomością najpopularniejszych programów służących do obrabianiania zdjęć. Praca fototechnika nie zawsze jest ciekawa, gdyż taka osoba większość czasu spędza przed komputerem. Zarobki takich osób są stosunkowo niskie, gdyż w dzisiejszych czasach robienie zdjęć lub ich obróbka nie należy do skomplikowanych zadań. Fototechnik nie musi posiadać żadnych specjalnych kwalifikacji, podobnie jak fotograf. Istnieje oczywiście możliwość ukończenia szkoły policealnej o takim profilu. Ze względu na prosty zakres czynności kształcenie to nie jest prowadzone natomiast na poziomie szkoły wyższej. Najpopularniejsze w tym zakresie są kursy.

Technik fotografii teraz, a kiedyś

W dawnych czasach praca fototechnika była znacznie trudniejsza dlatego też bardziej opłacalna. Przed wynalezieniem fotografii cyfrowej nie każdy mógł pozwolić sobie na aparat, a nawet jeżeli tak było to należało udać się do pracowni fototechnicznej w celu wywołania zdjęć. Wiązało to się z dużymi opłatami, dlatego ludzie nie wykonywali tyle zdjęć co obecnie. Dzisiaj aparat jest rzeczą powszechną i stanowi dodatek do każdego nawet bardzo mało zaawansowanego i ekonomicznego telefonu komórkowego. Rewolucja cyfrowa całkowicie zmieniła oblicze fotografii upowszechniając ją w zasadzie dla każdego. Aktualnie nie ma ograniczeń co do ilości zrobionych zdjęć, a ich jakość jest bardzo wysoka. Bardzo popularne stało się również kręcenie filmów, dlatego ludzie mają wiele pamiątek na całe życie. Takie materiały pozwalają przypomnieć sobie swoje dzieciństwo. Dawniej nie było takiej możliwości. Dawniej jednak zdjęcia przechowywano w albumie, teraz jest ich tak dużo że są przechowywane wyłącznie na nośnikach informatycznych. Nośniki te bywają bardzo zawodne dlatego większość zdjęć przepada. W tym przypadku istnieje co prawda możliwość wykonania bardzo dużej ilości kopii zapasowych jednak nie zawsze ludzie o tym pamiętają. Zazwyczaj zachowują się wyłącznie zdjęcia, które były przechowywane na różnego rodzaju portalach społecznościowych, z których najpopularniejszym jest Facebook. Warto jednak i w takim przypadku sporządzić kopie zdjęć.

Pomoc wirtualnego biura

Nasze wirtualne biuro w Rzeszowie, Jarosławiu oraz Przeworsku zapewnia kompleksową obsługę administracyjną podmiotów działających w branży fotograficznej. Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą zapraszamy do kontaktu z naszymi biurami.

Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Współautorem bloga jest doktor Adam Orłowski - Prezes Zarządu Conventia sp. z o. o., od 8 lat zarządza podmiotami z branży usług coworkingowych, wcześniej prowadził zajęcia na Uniwersytecie Rzeszowskim, posiada tytuł naukowy doktora.  

O Firmie

Conventia Sp. z o.o. to firma działająca w sektorze biurowych usług administracyjnych i księgowych. Spółka została założona 30 lipca 2018 roku i od tego czasu oferuje różnorodne usługi związane z administracyjnym wsparciem biura, przetwarzaniem danych, oraz działalnością wspomagającą ubezpieczenia i fundusze emerytalne (Aleo)​.

Firma wykazała stabilny wzrost przychodów netto ze sprzedaży, który w 2022 roku osiągnął 17,96%, a także znaczący wzrost całkowitych aktywów o 48,87%  (EMISdatalinq). 

Conventia Sp. z o.o. zarządzana jest przez  Adama Orłowskiego. 

Wśród oferowanych przez firmę usług znajduje się też szeroka gama działalności związanych z obsługą biura, które obejmują dostarczanie usług wirtualnego biura, księgowości oraz inne specjalistyczne działania wspomagające prowadzenie biura.

Znajdź Nas