Jeżeli interesuję Cię rejestracja spółki Kraków lub Rzeszów to dobry wybór. Oferujemy także wirtualne biuro, księgowość, pomoc w zakładaniu firm i zakup gotowych spółek.

Zapraszamy do naszych Oddziałów. 


Oddział w Krakowie

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 299 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.

Oddział w Rzeszowie

Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Obsługa telefoniczna firmy

Komunikacja telefoniczna przy prowadzeniu firmy

Prawie każda działalność gospodarcza łączy się z koniecznością odbierania telefonów. Klienci dzwonią najczęściej, aby zapoznać się z ofertą i otrzymać wszelkie niezbędne informacje dotyczące naszej oferty handlowej, a także aby dokonać zamówienia. Po dokonaniu zakupu towaru i usługi dzwonią w sprawie jej dostawy czy realizacji usługi. Czasem konieczne jest również podanie przez Klienta wielu niezbędnych informacji. Ciągle zajęty lub z innych przyczyn niedostępny numer telefonu robi złe wrażenie na Klientach, a tym samym ma negatywny wpływ na ilość zamówień wpływających do firmy. Jeżeli chcesz zapobiec sytuacji, w której Klient, który nie może dodzwonić się do twojej firmy wykonuje połączenie do konkurencji skontaktuj się z nami.

Powierzenie odbierania telefonów sekretarce 

Przedsiębiorca nie zawsze ma czas na odbieranie telefonów, dlatego obowiązki te powinno się powierzyć się sekretarce. Niestety jednak zatrudnienie sekretarki wiąże się z dużymi kosztami, w związku z tym w przypadku firm, które dopiero startują na rynku biznesowym może to okazać się nieopłacalne. Aby uniknąć dodatkowych kosztów warto skorzystać z usług wirtualnego biura w Jarosławiu, Przeworsku oraz Rzeszowie. W naszej ofercie mamy również dedykowany numer telefonu. Dysponujemy zarówno numerami stacjonarnymi jak i komórkowymi. Tutaj warto zaznaczyć, że posiadanie stacjonarnego numeru telefonu podnosi prestiż firmy. W przypadku dedykowanego numeru telefonu pracownik wirtualnego biura będzie odbierał połączenia telefoniczne udzielając zainteresowanym państwa ofertą niezbędnych wyjaśnień i informacji. Treść ww. informacji ustalą państwo, mogą one dotyczyć cennika usług czy zakresu prowadzonej działalności gospodarczej. Konsultant telefoniczny może też udostępniać adres państwa poczty elektronicznej i strony internetowej, czy inne numery telefonu do konkretnych pracowników firmy. Jest to znacznie lepsze rozwiązanie niż automat telefoniczny, gdyż nagrane wcześniej informację skutecznie zniechęcają Klientów do kontaktu z infolinią. Posiadanie własnej infolinii stanowi o prestiżu firmy i budzi zaufanie. Potencjalny Klient czuje wtedy, że przedsiębiorca dba o jego potrzeby i służy pomocą. Natomiast brak dostępnej infolinii pogłębia frustrację niezadowolonych Klientów i może stwarzać wrażenie, że są oni lekceważeni.

Nasza oferta 

Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą dedykowanego numeru stacjonarnego w Jarosławiu, Przeworsku lub też Rzeszowie serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Nasza oferta zapewni, że potencjalni Klienci będą mogli codziennie skontaktować się z Twoją firmą, a co za tym idzie pozytywnie ocenią obsługę Klientów. Jednocześnie oferta wirtualnego biura jest znacznie tańsza niż zatrudnienie etatowej sekretarki.

Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Znajdź Nas