Jeżeli interesuję Cię rejestracja spółki Kraków lub Rzeszów to dobry wybór. Oferujemy także wirtualne biuro, księgowość, pomoc w zakładaniu firm i zakup gotowych spółek.

Zapraszamy do naszych Oddziałów. 


Oddział w Krakowie

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 299 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.

Oddział w Rzeszowie

Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Obsługa prawna firm

Profesjonalna pomoc prawnika 

Wiele firm, również tych które korzystają z oferty wirtualnego biura w Jarosławiu, Przeworsku oraz Rzeszowie korzysta z profesjonalnej pomocy prawnej świadczonej przez adwokatów, radców prawnych, doradców podatkowych lub też innych prawników. W dzisiejszych czasach, gdy przepisy ciągle się zmieniają, a procedura cywilna jest bardzo skomplikowana korzystanie z usługi Prawnik dla firm jest dla przedsiębiorców bardzo korzystne. Sami korzystamy z usług Kancelarii Radcy Prawnego, którą polecamy. Jednak nasi klienci korzystają z różnych Kancelarii Prawnych, czy też Kancelarii adwokackich bowiem to do nich należy wybór w tym zakresie. Ważne jest jednak to, aby korzystać z profesjonalnych usług prawnych, bowiem może to nas uchronić od wyjątkowo ciężkich następstw związanych z nieznajomości prawa.

Stawki prawników 

Radcowie Prawni i Adwokaci mają z góry określone stawki minimalne za świadczenie usług w ramach obsługi prawnej. Opłaty te dotyczą zarówno osób fizycznych jak i podmiotów gospodarczych. Wiele firm prawniczych proponuje również obsługę firm w ramach abonamentu, co jest korzystne bowiem pozwala z góry określić ile będzie nas kosztować pomoc prawna. W przypadku gdy nasz adwokat lub radca prawny (prawnicy, którzy mogą bez ograniczeń reprezentować w sądach) wygra dla nas sprawę, wtedy możemy liczyć na to, że przeciwnik zwróci nam wszystkie koszty w tym wynagrodzenie naszego pełnomocnika.

Umowa z prawnikiem 

Wybór Kancelarii nie prosty dlatego warto korzystać z doświadczenia osób, które takiego wyboru też dokonały. Ważna jest również sama umowa z Kancelarią adwokacką czy radcowską, w której należy określić czy będą pobierane dodatkowe opłaty, w szczególności za reprezentację w Sądzie. Jeżeli chodzi o poziom merytoryczny usług istotne jest czy Prawnik posiada jakieś doświadczenie zawodowe, czy prowadził podobne sprawy. Najlepiej wybrać kogoś kto już jakiś czas funkcjonuje w branży, a dzięki czemu posiada wiedzę praktyczną. Można to zweryfikować między innym podczas bezpośredniej rozmowy z Prawnikiem. Jak w każdej branży liczy się bowiem wiedza praktyczna.

Zalety stałej obsługi prawnej 

Reasumując warto korzystać z pomocy prawnej, jeżeli oczywiście przedsiębiorca sam nie jest Prawnikiem, a i wtedy może się poradzić specjalisty z określonej dziedziny prawa. Należy brać pod uwagę zarówno cenę świadczonych usług jak i jakość, szczególnie doświadczenie Prawnika. Warto zatrudnić radcę prawnego, bowiem ten prawnik może reprezentować klientów przed sądami bez ograniczeń. Podobnie adwokat może być zastępcą procesowym, jednak w tym przypadku nie ma możliwości zatrudnienia go na podstawie umowy o pracę, lecz trzeba to zrobić na podstawie umowy zlecenia lub umowy o świadczenie usług. Więcej informacji znajdziesz tutaj. Ciekawy artykuł na ten temat  znajduje się również na tej stronie.

Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Znajdź Nas