Jeżeli interesuję Cię rejestracja spółki Kraków lub Rzeszów to dobry wybór. Oferujemy także wirtualne biuro, księgowość, pomoc w zakładaniu firm i zakup gotowych spółek.

Zapraszamy do naszych Oddziałów. 


Oddział w Krakowie

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 299 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.

Oddział w Rzeszowie

Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Komputer w wirtualnym biurze

Komputer jako element wyposażenia biura 

 W dzisiejszych czasach komputer należy do podstawowego wyposażenia biura. W dawnym czasach funkcję taką pełniła maszyna do pisania. Komputer to niezbędne narzędzie pracy, dlatego warto zadbać o to, aby był wystarczająco wydajny, tak aby jego u użytkowanie nie było uciążliwe i czasochłonne. Znacznie bardziej wydajne od komputerów przenośnych są komputery stacjonarne. Komputery takie są również znaczenie tańsze, a przy tym bardziej wydajne. Korzystanie z komputera stacjonarnego wiąże się jednak ze znacznie większym zużyciem energii. Laptop jest zasilany prądem z baterii, a dodatkowo jest tak skonstruowany, aby pobór energii był jak najniższy. W przypadku laptopa istnieje także możliwość jego użytkowania, gdy zabraknie energii elektrycznej. W przypadku zakupu komputera należy także zaopatrzyć się w monitor komputerowy. Ceny monitorów są niewielkie i są to urządzenia, które rzadko ulegają awarii. Inaczej jest w przypadku monitorów zainstalowanych w laptopach, które bardzo często się psują.

Komputer z dostępem do wifi w wirtualnym biurze w Rzeszowie 

  W wirtualnym biurze każdy Klient może skorzystać ze swojego komputera, gdyż biuro jest wyposażone w dostęp do energii elektrycznej oraz Internetu. Istnieje także możliwość skorzystania z komputera znajdującego się w wirtualnym biurze, oczywiście z tego tytułu mogą być pobierane dodatkowe opłaty. Komputer taki jest zabezpieczony, dlatego też zgromadzone tam dane są w największym stopniu bezpieczne. Istnieje także możliwość utworzenia dedykowanego konta użytkownika. W dzisiejszych czasach jednak bardzo rzadko ktokolwiek korzysta z tego rodzaju usług ze względu na powszechną dostępność komputerów oraz laptopów. Nie mniej jednak w przypadku gdy zajdzie taka potrzeba świadczymy usługi tego rodzaju.

W jakie oprogramowanie powinien być wyposażony komputer? 

  Komputer powinien być także wyposażony w pakiet podstawowego oprogramowania. Najbardziej popularnym systemem operacyjnym jest środowisko Windows. System ten jest odpłatny, gdyż aby go użytkować należy posiadać stosowną licencję. Na rynku można też nabyć bezpłatne oprogramowanie jednak zwykle jest ono znaczne ograniczone pod względem funkcjonalności oraz wygody użytkowania. Oprócz systemu na komputerze powinien znajdować się także pakiet aplikacji biurowych służących do redagowania dokumentów lub tworzenia prezentacji multimedialnych. Takie oprogramowanie znacznie ułatwia pracę w wielu branżach gospodarki. Przydatny jest także arkusz kalkulacyjny, który skraca czas opracowywania zestawień o liczbowych.

Kontakt z Nami 

  Nasze wirtualne biuro znajduje się na terenie Przeworska, Jarosławia oraz Rzeszowa. Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą serdecznie zapraszamy do współpracy.

Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Współautorem bloga jest doktor Adam Orłowski - Prezes Zarządu Conventia sp. z o. o., od 8 lat zarządza podmiotami z branży usług coworkingowych, wcześniej prowadził zajęcia na Uniwersytecie Rzeszowskim, posiada tytuł naukowy doktora.  

O Firmie

Conventia Sp. z o.o. to firma działająca w sektorze biurowych usług administracyjnych i księgowych. Spółka została założona 30 lipca 2018 roku i od tego czasu oferuje różnorodne usługi związane z administracyjnym wsparciem biura, przetwarzaniem danych, oraz działalnością wspomagającą ubezpieczenia i fundusze emerytalne (Aleo)​.

Firma wykazała stabilny wzrost przychodów netto ze sprzedaży, który w 2022 roku osiągnął 17,96%, a także znaczący wzrost całkowitych aktywów o 48,87%  (EMISdatalinq). 

Conventia Sp. z o.o. zarządzana jest przez  Adama Orłowskiego. 

Wśród oferowanych przez firmę usług znajduje się też szeroka gama działalności związanych z obsługą biura, które obejmują dostarczanie usług wirtualnego biura, księgowości oraz inne specjalistyczne działania wspomagające prowadzenie biura.

Znajdź Nas