Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 450 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.


Kompleksowa obsługa firm

Jakich usług potrzebują zawodowi przedsiębiorcy? 

Zakładając firmę potrzebujemy pomocy także innych przedsiębiorców funkcjonujących na rynku zajmujących się obsługą firm. Przede wszystkim najpierw powinniśmy się udać do prawnika, który określi jakie wymagania musimy spełnić przy wykonywaniu działalności danego rodzaju. Kancelarię Radcy Prawnego znajdziesz, w szczególności w Jarosławiu, Przeworsku oraz Rzeszowie. Adwokat lub radca prawny poinformuje nas jakie musimy posiadać kwalifikację (np. do prowadzenia Kancelarii doradztwa podatkowego musimy tytułować się tytułem doradcy podatkowego), czy musimy obowiązkowo ubezpieczyć się od odpowiedzialności cywilnej oraz inne spełnić inne wymagania (np. te, które wynikają z przepisów o ochronie danych osobowych, przepisów sanitarnych, czy przepisów weterynaryjnych). Wymogów tych jest bardzo dużo, a biznesplan powinien zawierać proces pozytywnego przejście wszelkich procedur.

Wybór biura rachunkowego 

Kolejnym krokiem jest wybór biura rachunkowego i dopełnienie wszelkich formalności związanych z podatkami i innymi należnościami publicznoprawnymi. Obowiązki te można powierzyć księgowemu lub spełnić je samemu, jednak to pierwsze rozwiązania pozwoli nam zaoszczędzić sporo cennego czasu oraz nerwów. Na tym etapie księgowy lub prawnik określi jaką formę prowadzenia księgowości możemy wybrać. W niektórych przypadkach wystarczające jest prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów w innych ze względu na formę prowadzenia działalności gospodarczej lub jej zakres koniecznym jest prowadzenie ksiąg rachunkowych. Warto również pamiętać o tym, aby zgłosić się jako przedsiębiorca do ubezpieczenia społecznego na odpowiednim formularzu ZUS. W przypadku gdy od razu chcesz zatrudnić pracowników musisz spełnić formalności względem ZUS dotyczące pracowników. Należy również zastanowić się nad wynajęciem lokalu, ewentualnie skorzystaniu z usług wirtualnego biura.

Kwestie marketingowe 

Obok wymogów formalnoprawnych oraz księgowych nie można bagatelizować kwestii związanych z marketingiem. Dla nowo powstałej firmy powinniśmy utworzyć stronę internetową oraz zacząć ją pozycjonować. Zadanie takie można powierzyć agencji interaktywnej, w tym naszej firmie. Warto także rozważyć możliwość zakupu ulotek lub plakatów. W dzisiejszych czasach nieodzownym jest również istnienie firmy na portalach społecznościowych takich jak facebook, instagram, czy twitter. Dobrze jest również skorzystanie z usługi wizytówki w mapach Google, co zwiększy widoczność naszej firmy w Internecie. Jeżeli chcesz założyć firmę i nie wiesz od czego zacząć koniecznie zgłoś się do nas. Zapewniamy kompleksową obsługę firmy, a dzięki temu zaoszczędzisz niezbędny czas.


Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Poznaj doktora Adama Orłowskiego – eksperta w branży coworkingowej i współautora naszego Bloga

Doktor Adam Orłowski, pełniący rolę Prezesa Zarządu w Conventia sp. z o.o., jest doświadczonym liderem w sektorze usług coworkingowych. Jego bogata, ośmioletnia praktyka w zarządzaniu podmiotami branżowymi zdobyła uznanie na rynku, czego dowodem są liczne innowacyjne projekty i inicjatywy, które miały miejsce pod jego kierownictwem. 

Przed objęciem roli prezesa spółki  Adam Orłowski zdobywał doświadczenie akademickie, prowadząc zajęcia na Uniwersytecie Rzeszowskim. Jego głębokie zrozumienie teorii zarządzania oraz praktyczne podejście do biznesu przyczyniły się do rozwijania kreatywnych i efektywnych przestrzeni pracy wspólnej, które odpowiadają na potrzeby współczesnych przedsiębiorców i freelancerów.


O Firmie

Conventia Sp. z o.o. to firma działająca w sektorze biurowych usług administracyjnych i księgowych. Spółka została założona 30 lipca 2018 roku i od tego czasu oferuje różnorodne usługi związane z administracyjnym wsparciem biura, przetwarzaniem danych, oraz działalnością wspomagającą ubezpieczenia i fundusze emerytalne (Aleo)​.
Conventia jest wpisana na listę Działalności na rzecz spółek i trustów prowadzoną przez Dyrektora Izby Skarbowej pod numer RDST-243 (slaskie.kas.gov.pl).

Firma wykazała stabilny wzrost przychodów netto ze sprzedaży, który w 2022 roku osiągnął 17,96%, a także znaczący wzrost całkowitych aktywów o 48,87%  (EMISdatalinq). 

Conventia Sp. z o.o. zarządzana jest przez  Adama Orłowskiego. 

Wśród oferowanych przez firmę usług znajduje się też szeroka gama działalności związanych z obsługą biura, które obejmują dostarczanie usług wirtualnego biura, księgowości oraz inne specjalistyczne działania wspomagające prowadzenie biura.

Znajdź Nas