Jeżeli interesuję Cię rejestracja spółki Kraków lub Rzeszów to dobry wybór. Oferujemy także wirtualne biuro, księgowość, pomoc w zakładaniu firm i zakup gotowych spółek.

Zapraszamy do naszych Oddziałów. 


Oddział w Krakowie

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 299 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.

Oddział w Rzeszowie

Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Co powinna zawierać strona internetowa?

Strona internetowa, a serwis internetowy 

W zasadzie często mylone są strony internetowe z serwisami internetowymi. Strona internetowa to w zasadzie wizytówka, na której mogą znaleźć się wszelkie potrzebne informacje. Strona taka może być podzielona na sektory, ale strona taka nie zawiera podstron. W przypadku gdy mamy do czynienia z podstronami mówimy o serwisie internetowym. Podobnie ma się rzecz zarówno w przypadku podstron pierwszego stopnia jak i podstron drugiego i następnego stopnia, w tym artykułów na blogu, które są podstronami drugiego stopnia oczywiście jeżeli blog nie stanowi odrębnej subdomeny. W przypadku rozwiązań komercyjnych wizytówka czy inaczej pojedyncza strona nie spełni naszych oczekiwań dlatego powinniśmy zbudować serwis internetowy, który ponadto o wiele łatwiej wypozycjonować niż stronę internetową. Wiąże to się oczywiście jednak ze znacznie większymi kosztami związanymi z opłaceniem serwera, a także zakupem gotowego szablonu jeżeli korzystamy z systemu cms.

Moduły na stronie 

Niezależnie od tego na naszej stronie powinny się znaleźć określone moduły. Przede wszystkim będzie to formularz kontaktowy, który umożliwi Klientom czy innym zainteresowanym kontakt z właścicielem serwisu lub strony bez korzystania z programu do obsługi poczty elektronicznej czy to w formie offline czy też online. W takim formularzu należy również umożliwić osobom, które się kontaktują wysyłanie plików. Rozwiązaniem wpierającym takie przedsięwzięcie jest również zainstalowanie na witrynie okienka czatu online. Niektórzy Klienci chcą się skontaktować elektronicznie z usługodawcą również w czasie rzeczywistym nie chcąc czekać na odpowiedź mailową. Takie rozwiązanie jest bardzo skuteczne i pozwala pozyskać nowych Klientów oraz Kontrahentów.

Funkcje blogu na stronie internetowej 

Kolejnym ważnym modułem, który powinien się znaleźć blog, który będzie dostarczał wartościowych informacji użytkownikom witryny. Blog nie może pełnić wyłącznie formy marketingowej zachwalając oferowane produkty, ale musi pomagać Klientów w rozwiązywaniu ich problemów co sprawi, że będzie cieszył się popularnością. Popularność bloga z pewnością przełoży się na liczbę wyświetleń strony oraz sprawi, że inne serwisy internetowe będą zamieszczać do niej link. Takie działania są korzystne z punktu widzenia właściciela firmy prowadzącego działalność gospodarczą wpływają bowiem korzystnie na podwyższenie pozycji jego serwisu internetowego w wynikach wyszukiwania.

Chcesz uzyskać więcej informacji? 

Jeżeli masz jakieś pytania konieczne skontaktuj się z nami, udzielimy Ci wszystkich niezbędnych informacji elektronicznie lub w naszych biurach w Przeworsku, Jarosławiu oraz Rzeszowie.  

Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Znajdź Nas