Jeżeli interesuję Cię rejestracja spółki Kraków lub Rzeszów to dobry wybór. Oferujemy także wirtualne biuro, księgowość, pomoc w zakładaniu firm i zakup gotowych spółek.

Zapraszamy do naszych Oddziałów. 


Oddział w Krakowie

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 299 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.

Oddział w Rzeszowie

Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Współpraca z wirtualnym biurem w Warszawie

Wirtualne biuro w Warszawie 

 Na rynku funkcjonuje wiele firm oferujących usługę wirtualnego biura zlokalizowanego na terenie miasta Warszawy. To właśnie w tym miejscu jest najbardziej rozwinięta oferta wirtualnych biur. Wynika to z faktu, że firmy działające na terenie całej Polski najczęściej chcą mieć biuro w stolicy naszego kraju. Dotyczy to zwłaszcza zagranicznych podmiotów gospodarczych. W Warszawie panuje bardzo duża konkurencja w prawie każdym sektorze gospodarki pomimo tego miasto to daje dobre perspektywy na rozwój. Zarobki w Warszawie są znacznie wyższe niż w innych rejonach Polski, ale również koszty utrzymania są wyższe. Dotyczy to zwłaszcza cen zakupu oraz wynajmu mieszkań. Najczęściej ze względu na wysokie koszty Warszawiacy wynajmują bardzo małe mieszkania lub wspólnie ze znajomymi lub rodziną. Trudności na rynku mieszkaniowym wpływają jednak co oczywiste na poziom życia.

Zasady współpracy

  Nasza firma nie oferuje usługi polegającej na udostępnieniu warszawskiego adresu bezpośrednio, lecz w tym zakresie współpracujemy z wirtualnym biurem w Warszawie. Dzięki takiej współpracy istnieje możliwość połączenia prestiżu związanego z posiadaniem biura w stolicy Polski oraz funkcjonalnością, którą gwarantują nasze biura położone w miastach Wojewódzkich lub Powiatowych. Pośrednictwo w zakresie świadczenia usług wirtualnego biura jest coraz bardziej popularne, gdyż pozwala na ograniczenie formalności związanych z utrzymaniem wirtualnych biura zlokalizowanych w różnych miejscach Polski. Nasze firma planuje również podjęcie współpracy w celu zapewniania usługi wirtualnego biura poza granicami kraju. Takie rozwiązanie jest znacznie bardziej kosztowne, ale w niektórych sytuacjach opłacalne. Wirtualne biuro to usługa, która nie wywodzi się z polskiego systemu gospodarczego dlatego też jest znacznie bardziej popularna na zachodzie Europy i w stanach Zjednoczonych niż w Polsce. Tam firmy oferujące wirtualne biuro posiadają wieloletnie doświadczenie i markę budowaną przez lata w oparciu o przyjazny wizerunek i zaufanie Klientów. W Polsce usługa ta jeszcze nie jest wystarczająco rozpropagowana, ale powoli ulega to zmianie. Co oczywiste umowy o wirtualne biuro są również akceptowane przez Urząd Skarbowy. Jest to ważne dla przedsiębiorców dla których wirtualne biuro jest jedynym miejscem wykonywania działalności.

Chcesz uzyskać ofertę? 

  Jeżeli chcesz poznać więcej informacji na temat wirtualnego biura w Rzeszowie, Jarosławiu, Przeworsku lub poznać szczegółowa ofertę naszych partnerów zapraszamy do kontaktu. Prześlemy drogą elektroniczną wszelkie niezbędne informację oraz ofertę dopasowaną do zapytania ofertowego.

Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Znajdź Nas