Jeżeli interesuję Cię rejestracja spółki Kraków lub Rzeszów to dobry wybór. Oferujemy także wirtualne biuro, księgowość, pomoc w zakładaniu firm i zakup gotowych spółek.

Zapraszamy do naszych Oddziałów. 


Oddział w Krakowie

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 299 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.

Oddział w Rzeszowie

Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Wirtualne biuro - Warszawa Ursynów

Dzielnica Warszawa Ursynów składa się z następujących obszarów administracyjnych:

 1. Dąbrówka
 2. Grabów
 3. Jeziorki Północne
 4. Jeziorki Południowe
 5. Kabaty
 6. Natolin
 7. Pyry
 8. Skarpa Powsińska
 9. Stary Służew
 10. Stary Imielin
 11. Ursynów-Centrum
 12. Ursynów Północny
 13. Wyczółki

Dla dzielnicy tej właściwy jest Urząd Skarbowy Warszawa-Ursynów oraz ZUS Biuro Terenowe Warszawa-Ursynów.

Zapraszamy na stronę naszego wirtualnego biura w Warszawie.
Warszawa Ursynów to jedna z największych i najbardziej zielonych dzielnic stolicy Polski, położona w południowej części miasta. Charakteryzuje się wysoką jakością życia, dobrze rozwiniętą infrastrukturą miejską oraz bogatą ofertą edukacyjną, co czyni ją atrakcyjnym miejscem do życia dla rodzin oraz studentów.

Powierzchnia Ursynowa wynosi około 44,6 km², co sprawia, że jest to jedna z największych dzielnic Warszawy. Dzielnica ta jest domem dla ponad 145 000 mieszkańców, co podkreśla jej popularność i ciągły rozwój.

Ursynów oferuje liczne ciekawe miejsca i atrakcje. Jednym z najbardziej znanych jest Las Kabacki, rozległy teren zielony, idealny do spacerów, joggingu czy jazdy na rowerze, stanowiący "zielone płuca" tej części miasta. Warto również wspomnieć o Ogrodzie Botanicznym Uniwersytetu Warszawskiego, który jest pięknym miejscem pełnym rzadkich roślin i kwiatów, oferującym odskocznię od miejskiego zgiełku. Dla miłośników historii interesującym miejscem będzie Kopiec Powstania Warszawskiego, z którego rozpościera się piękny widok na miasto. Ursynów przyciąga także różnorodnymi wydarzeniami kulturalnymi, takimi jak festiwale, koncerty i wystawy, które odbywają się w Centrum Kultury Ursynów.

Gospodarka Ursynowa jest zróżnicowana i obejmuje zarówno sektor usług, jak i edukacji. Dzielnica ta jest znana z licznych placówek edukacyjnych, w tym renomowanych szkół i przedszkoli, co czyni ją atrakcyjnym miejscem dla rodzin z dziećmi. Ursynów posiada również rozwiniętą infrastrukturę handlową i usługową, z wieloma centrami handlowymi, sklepami oraz punktami usługowymi, co zapewnia mieszkańcom dostęp do szerokiej gamy towarów i usług. 

Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Współautorem bloga jest doktor Adam Orłowski - Prezes Zarządu Conventia sp. z o. o., od 8 lat zarządza podmiotami z branży usług coworkingowych, wcześniej prowadził zajęcia na Uniwersytecie Rzeszowskim, posiada tytuł naukowy doktora.  

O Firmie

Conventia Sp. z o.o. to firma działająca w sektorze biurowych usług administracyjnych i księgowych. Spółka została założona 30 lipca 2018 roku i od tego czasu oferuje różnorodne usługi związane z administracyjnym wsparciem biura, przetwarzaniem danych, oraz działalnością wspomagającą ubezpieczenia i fundusze emerytalne (Aleo)​.

Firma wykazała stabilny wzrost przychodów netto ze sprzedaży, który w 2022 roku osiągnął 17,96%, a także znaczący wzrost całkowitych aktywów o 48,87%  (EMISdatalinq). 

Conventia Sp. z o.o. zarządzana jest przez  Adama Orłowskiego. 

Wśród oferowanych przez firmę usług znajduje się też szeroka gama działalności związanych z obsługą biura, które obejmują dostarczanie usług wirtualnego biura, księgowości oraz inne specjalistyczne działania wspomagające prowadzenie biura.

Znajdź Nas