Jeżeli interesuję Cię rejestracja spółki Kraków lub Rzeszów to dobry wybór. Oferujemy także wirtualne biuro, księgowość, pomoc w zakładaniu firm i zakup gotowych spółek.

Zapraszamy do naszych Oddziałów. 


Oddział w Krakowie

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 299 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.

Oddział w Rzeszowie

Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Wirtualne biuro Warszawa - Praga-Północ

Dzielnica Warszawa Praga-Północ składa się z następujących obszarów administracyjnych:

  1. Pelcowizna
  2. Nowa Praga
  3. Stara Praga
  4. Szmulowizna

Dla dzielnicy tej właściwy jest Urząd Skarbowy w Warszawa-Praga oraz ZUS Warszawa Inspektorat Praga-Północ

Zapraszamy na stronę naszego wirtualnego biura w Warszawie.

Warszawa-Praga Północ to jedna z najbardziej charakterystycznych dzielnic stolicy Polski, znana z unikatowej atmosfery, bogatej historii oraz kulturowego i społecznego zróżnicowania. Dzielnica ta, położona na prawym brzegu Wisły, jest domem dla około 65 tysięcy mieszkańców, co czyni ją jedną z gęściej zaludnionych części miasta. Praga Północ zajmuje powierzchnię około 11,4 km², prezentując zarówno zabytkową, jak i nowoczesną zabudowę.

Zabytki i kultura są nieodłącznymi elementami tej dzielnicy. Jednym z najbardziej znanych miejsc w Pradze Północ jest Katedra Świętego Michała Archanioła i Świętego Floriana Męczennika, potocznie nazywana Katedrą Praską, która jest doskonałym przykładem neogotyckiej architektury. Innym ważnym zabytkiem jest Kościół Matki Bożej Loretańskiej, znany ze swojej barokowej fasady i bogatego wnętrza.

Praga Północ znana jest również z Rynku Wileńskiego, który jest sercem handlowym dzielnicy, oraz z ulicy Targowej, która pełni funkcję głównej arterii komunikacyjnej i miejsca spotkań społeczności lokalnej. Warto wspomnieć o Zoo Warszawa, które również znajduje się na terenie Pragi Północ i jest jedną z głównych atrakcji turystycznych miasta.

Zabudowa dzielnicy jest mieszanką starych, przedwojennych kamienic, często zdobionych oryginalnymi, historycznymi detalami, oraz nowoczesnych budynków mieszkalnych i biurowych. To kontrast między starym a nowym nadaje Pradze Północ niepowtarzalny charakter. Wiele z przedwojennych budynków zostało odrestaurowanych, zachowując historyczny klimat, jednocześnie adaptując je do współczesnych potrzeb mieszkańców.

Dzielnica ta słynie również z licznych galerii sztuki, teatrów i klubów, co czyni ją ważnym centrum kultury i sztuki w Warszawie. Praga Północ jest także miejscem, gdzie odbywają się festiwale, targi uliczne oraz inne wydarzenia kulturalne, przyciągając mieszkańców z całego miasta.

Podsumowując, Warszawa-Praga Północ to dzielnica pełna kontrastów, łącząca w sobie bogatą historię z dynamicznym rozwojem współczesnym. Jej zabytki, kultura oraz unikatowa atmosfera sprawiają, że jest to jedno z najciekawszych miejsc na mapie Warszawy.

Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Znajdź Nas