Jeżeli interesuję Cię rejestracja spółki Kraków lub Rzeszów to dobry wybór. Oferujemy także wirtualne biuro, księgowość, pomoc w zakładaniu firm i zakup gotowych spółek.

Zapraszamy do naszych Oddziałów. 


Oddział w Krakowie

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 299 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.

Oddział w Rzeszowie

Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Wirtualne biuro Warszawa - Śródmieście

Dzielnica Warszawa Śródmieście składa się z następujących obszarów administracyjnych:

  1. Muranów
  2. Nowe Miasto
  3. Powiśle
  4. Solec
  5. Stare Miasto
  6. Śródmieście Północne
  7. Śródmieście Południowe
  8. Ujazdów

Dla dzielnicy tej właściwy jest Urząd Skarbowy Warszawa-Mokotów III Oddział Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Warszawie

Zapraszamy na stronę naszego wirtualnego biura w Warszawie.

Warszawa Śródmieście to serce polskiej stolicy, pulsujące życiem dzielnica, która łączy w sobie bogatą historię, kulturę oraz nowoczesność. Znajdująca się w centrum Warszawy, Śródmieście jest miejscem, gdzie przeszłość spotyka się z przyszłością, a tradycja z innowacyjnością.

Powierzchnia Warszawy Śródmieście wynosi około 15,57 km², co czyni ją jedną z mniejszych dzielnic miasta pod względem powierzchni, ale jednocześnie jedną z najgęściej zaludnionych i dynamicznie rozwijających się.

Liczba ludności w Śródmieściu Warszawy to około 100 000 mieszkańców. Ta gęsto zaludniona dzielnica tętni życiem przez całą dobę, dzięki czemu jest atrakcyjnym miejscem zarówno do życia, jak i odwiedzin.

Wśród ciekawych miejsc warto wymienić:

Pałac Kultury i Nauki – nie tylko ikona architektury socrealistycznej, ale także dom dla wielu instytucji kultury, kin, teatrów i biur.

Stare Miasto – z jego malowniczymi uliczkami, placem Zamkowym, kolumną Zygmunta oraz Zamkiem Królewskim, jest wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO.

Nowe Miasto – z bogatą ofertą kulturalną, w tym Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN czy Muzeum Powstania Warszawskiego.

Łazienki Królewskie – park i pałac, idealne miejsce na spacery i wypoczynek na łonie natury, pełne historycznych pomników i pięknych ogrodów.

Gospodarka dzielnicy Śródmieście jest niezwykle zróżnicowana. To tutaj znajdują się siedziby wielu firm krajowych i międzynarodowych, instytucji finansowych, jak również rządowych i samorządowych. Śródmieście jest również ważnym centrum handlowym, kulturalnym i edukacyjnym Warszawy. Dynamiczny rozwój sektora usług, turystyki oraz nowoczesnych technologii sprawia, że gospodarka tej dzielnicy jest jedną z najbardziej dynamicznych w całym kraju.

Dzielnica ta jest także ważnym węzłem komunikacyjnym, z łatwym dostępem do środków transportu publicznego, w tym metra, tramwajów i autobusów, co ułatwia mieszkańcom i turystom przemieszczanie się po całej Warszawie.

Podsumowując, Warszawa Śródmieście to miejsce, gdzie historia spotyka nowoczesność. Z jego bogatą ofertą kulturalną, edukacyjną i biznesową przyciąga zarówno mieszkańców, jak i turystów z całego świata. Dzielnica ta, z jej dynamiczną gospodarką i licznymi atrakcjami, stanowi serce stolicy Polski.

Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Znajdź Nas