Jeżeli interesuję Cię rejestracja spółki Kraków lub Rzeszów to dobry wybór. Oferujemy także wirtualne biuro, księgowość, pomoc w zakładaniu firm i zakup gotowych spółek.

Zapraszamy do naszych Oddziałów. 


Oddział w Krakowie

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 299 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.

Oddział w Rzeszowie

Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Wirtualne biuro Warszawa cennik

Od czego zależy cena wirtualnego biura?

Cena ta zależna jest od wielu czynników. Przede wszystkim:

  1. Lokalizacji,
  2. Wyposażenia biura,
  3. Zakresu usług,
  4. Czasu trwania umowy lub okresu rozliczeniowego.
wirtualne-biuro-warszawa-lokalizacjajpg

Lokalizacja wirtualnego biura w Warszawie

W przypadku skorzystania z usług wirtualnego biura w Warszawie położonego w centrum miasta cena powinna być teoretycznie znacznie wyższa niż w przypadku skorzystania z oferty biura położonego na obrzeżach miasta. W rzeczywistości jednak tak nie jest. Wirtualne biura położone w centrum Warszawy mogą zaoferować bardzo atrakcyjne ceny usług, gdyż posiadają wielu Klientów, a tym samym koszty wynajmu fizycznego lokalu mogą znacznie szybciej się zwrócić. Nasze wirtualne biuro w Warszawie znajduje się w centrum miasta. Taka lokalizacja jest najkorzystniejsza dla Klientów, gdyż nie tylko mają ułatwiony dojazd do biura z każdej dzielnicy miasta, ale przede wszystkim mogą korzystać z najbardziej prestiżowego adresu w Polsce. Konkludując, lokalizacja wirtualnego biura nie ma aż tak kluczowego wpływu na cenę usługi. Można mieć wirtualne biuro w Warszawie w takiej samej cenie jak wirtualne biuro na obrzeżach miasta. Z uwagi na ten fakt najlepiej zdecydować się na zarejestrowanie firmy w wirtualnym biurze, które dysponuje lokalami użytkowymi w centrum stolicy, a nie na jej obrzeżach.

wyposazenie-biura-warszawajpg

Wyposażenie biura

Wyposażenie biura może mieć wpływ na cenę usługi wirtualnego biura w Warszawie. Usługi adresowe i administracyjne oferowane przez duże międzynarodowe korporacje cechują się bardzo wysokim standardem, ale cena jest zniechęcająca. Oczywiście, wirtualne biuro powinno mieć zapewnione podstawowe wyposażenie, takie jak komputery, urządzenie wielofunkcyjne, stoły konferencyjne i wygodne krzesła, jednak nie musi reprezentować luksusowego standardu. Osobom, które korzystają z wirtualnego biura w Warszawie zależy przede wszystkim na niskich kosztach prowadzenia działalności gospodarczej i nie chcą płacić kilkuset złotych tylko za to, że biuro jest wyposażone na poziomie wyższym niż standardowy.

zakres-uslug-wirtualne-biurojpg

Zakres usług

Przy wyborze wirtualnego biura w Warszawie warto zwrócić uwagę na zakres oferowanych usług. Bardzo często jest tak, że najtańsze pakiety nie tylko nie gwarantują dostępu do usług dodatkowych, ale nawet nie zezwalają na zarejestrowanie firmy. W naszym wirtualnym biurze w Warszawie pakiet standardowy gwarantuje nie tylko adres do korespondencji, ale także do rejestracji firmy i spółki na potrzeby adresu prowadzenia działalności gospodarczej. W tym pakiecie można też za dodatkową opłatą fizycznie korzystać z lokalu. Pakiet mini natomiast nie zapewnia tych usług, gdyż jest przeznaczony wyłącznie dla osób prywatnych. Niemniej jednak informujemy o tym, w sposób rzetelny. Wiele wirtualnych biur nie informuje o ograniczeniach pakietu. U nas wszystko jest jasne i przejrzyste, a cennik prosty i zrozumiały.

czas-trwania-umowyjpg

Czas trwania umowy i okres rozliczeniowy

Prawie każde wirtualne biuro uzależnia wysokość opłat za wirtualne biuro od przyjętego okresu rozliczeniowego lub czasu, na który zawarta jest umowa. Nasze wirtualne biuro w Warszawie oferuje umowę na czas określony z możliwością wypowiedzenia. W związku z tym faktem, nie musisz zawierać umowy na czas określony, ale możesz wybrać okres rozliczeniowy. W przypadku miesięcznego okresu rozliczeniowego zapłacisz najwięcej, ale nie musisz płacić z góry za dłuższy okres. W przypadku zapłaty za rok lub dwa lata cena wirtualnego biura w Warszawie jest znacznie niższa, ale musisz liczyć się z obowiązkiem zapłaty za cały okres rozliczeniowy z góry. Większość Klientów płaci za rok z góry, dzięki czemu mogą korzystać z wirtualnego biura w Warszawie w obniżonej cenie.

kaucja-wirtualne-biuro-warszawajpg

Wirtualne biuro, a kaucja

Niektóre wirtualne biura wymagają opłacenia kaucji przy zawarciu umowy. U nas nie spotkasz się z czymś takim. Nie ma u nas kaucji albo opłaty startowej. Płacisz tylko tyle, ile jest w cenniku. Nie mamy ukrytych opłat. Nawet jeżeli chcesz korzystać z biura wirtualnego przez jeden miesiąc, to jest taka opcja. Wirtualne biuro to usługa elastyczna, dlatego zawieranie umowy nie powinno być uzależnione od wniesienia dodatkowych opłat startowych.

zwrost-cen-wirtualne-biurojpg

Podwyżka ceny usług wirtualnego biura w Warszawie

Raz na kilka lub nawet kilkanaście lat podmiot oferujący usługę wirtualnego biura ma prawo podwyższyć ceny. Wartość pieniądza z roku na rok spada. Koszty wynajmu tradycyjnej przestrzeni biurowej rosną, dlatego też ceny usług wirtualnego biura także muszą rosnąć. Niemniej jednak wzrost ten nie jest tak radykalny jak w przypadku innych usług.

wirtualne-biuro-warszawa-cennikjpg

Cennik wirtualnego biura w Warszawie – pakiet standardowy

W pakiecie standardowym wirtualne biuro w Warszawie kosztuje 60 zł przy płatności za 24 miesiące z góry, 80 zł przy płatności za rok z góry i 100 zł przy płatności za miesiąc z góry. Oznacza to, że w przypadku płatności miesięcznych zapłacisz 1 200 zł za rok korzystania z wirtualnego biura, jeżeli zaś zapłacisz za rok z góry kwota ta spadnie do poziomu 960 zł, a w przypadku wyboru płatności za 24 miesiące z góry zapłacisz za dwa lata 1 440 zł, a więc za rok jedynie 720 zł. Jeżeli wiesz, że będziesz korzystał z wirtualnego biura w Warszawie przez dłuższy okres, to warto wybrać roczny lub dwuletni okres rozliczeniowy. Oczywiście do podanych cen należy doliczyć podatek VAT.

Cennik wirtualnego biura w Warszawie – pakiet premium

W pakiecie premium koszt wirtualnego biura także jest zależny od tego, za jaki okres płacisz z góry. Jeżeli zapłacisz tylko za miesiąc z góry to opłata za korzystanie z wirtualnego biura wynosi 150 zł netto miesięcznie (1800 zł netto rocznie). Jeżeli zaś zdecydujesz się zapłacić za rok z góry to opłata miesięczna wyniesie już tylko 125 zł miesięcznie, a zatem 1500 zł netto rocznie. Możesz też zapłacić za dwa lata z góry i wówczas cena wirtualnego biura wynosi 100 zł miesięcznie, odpowiednio 1200 zł za rok i 2400 zł za dwa lata. Najczęściej, podobnie jak w przypadku pakietu standardowego, wybierany jest roczny okres rozliczeniowy.

Cennik wirtualnego biura w Warszawie – pakiet mini

Pakiet ten jest przeznaczony wyłącznie dla osób prywatnych i nie gwarantuje adresu do rejestracji. W pakiecie tym można mieć wirtualne biuro w Warszawie w cenie 39 zł plus VAT przy zapłacie z góry za dwa lata. Jeżeli płacimy za rok z góry opłata ta wynosi 49 zł plus VAT miesięcznie. Można też płacić z wykorzystaniem miesięcznego okresu rozliczeniowego, ale wówczas opłata za korzystanie z wirtualnego biura w Warszawie rośnie do kwoty 59 zł plus VAT miesięcznie. Im dłuższy okres rozliczeniowy, tym więcej korzystasz.

porownanie-cen-wirtualne-biurojpg

Wirtualne biuro w Warszawie – porównanie cen

Jeżeli chcesz porównać oferty kilku wirtualnych biur w Warszawie warto stworzyć tabelę i wpisać tam dane znalezione na stronach poszczególnych dostawców. Warto jednak zważyć, że takie porównanie nie zawsze będzie możliwe, z uwagi na różny oferowany zakres usług. Może być tak, że pozornie najtańsze wirtualne biuro okaże się najdroższe, gdyż najtańszy pakiet nie gwarantuje podstawowych usług np. udostępnienia adresu do rejestracji. Z uwagi na ten fakt warto dokładnie przeanalizować oferty, a nawet zapoznać się z umową. W tym celu można przesłać zapytanie ofertowe do kilku lub kilkunastu podmiotów oferujących usługę wirtualnego biura wskazując, jaki zakres usług nas interesuje. Nasze wirtualne biuro jeszcze tego samego dnia przedstawi ofertę.

listyjpg

Koszt skanowania korespondencji w wirtualnym biurze w Warszawie

W przypadku wyboru pakietu premium skanowanie korespondencji jest bezpłatne do 100 stron miesięcznie. Pakiet ten jest wystarczający dla nawet większych firm i spółek. W pakiecie standard i mini skanowanie korespondencji jest dodatkowo płatne, w cenie 2 zł od strony. W przypadku małej ilości korespondencji możemy nie naliczać nawet tej drobnej opłaty. Skanowanie oczywiście nie jest obowiązkowe, to Klient decyduje, czy pracownik wirtualnego biura w Warszawie ma zeskanować korespondencję.

Koszt odbioru korespondencji w wirtualnym biurze w Warszawie

Taka usługa jest wliczona w cenę. Możesz odebrać korespondencję zupełnie za darmo. Podobnie możemy bezpłatnie przesłać raz w miesiącu korespondencję na wskazany przez Klienta fizyczny adres. Klient musi wówczas pokryć wyłącznie koszty pocztowe, ewentualnie kurierskie.

wirtualna-asystentkajpg

Wynajem pracownika wirtualnego biura

Można też skorzystać z wynajęcia pracownika wirtualnego biura, który może wykonywać czynności administracyjne i biurowe. Koszt takiej usługi wynosi 100 zł za godzinę pracy pracownika. Istnieje też możliwość indywidualnego określenia wynagrodzenia za zrealizowane zadanie, czym bardzo są zainteresowani nasi Klienci.

tanie-biuro-warszawa-cennikjpg

Koszt wynajmu sali konferencyjnej

Istnieje możliwość korzystania w sposób fizyczny z lokalu wirtualnego biura w przynależnej do niego sali konferencyjnej. Koszt takiej usługi wynosi 40 zł netto za godzinę. Priorytet przy rezerwacji sali konferencyjnej mają osoby korzystające z pakietu premium usługi wirtualnego biura.

Indywidualne rabaty na usługę wirtualnego biura w Warszawie

Oczywiście istnieje możliwość naliczenia indywidualnych rabatów, aczkolwiek staramy się traktować klientów sprawiedliwie. Nie może być tak, że jedna firma płaci więcej, a druga mniej, to byłoby niesprawiedliwe. Udzielamy rabatów, ale na podstawie obiektywnych i równych dla każdego kryteriów. Rabaty te są naliczane, na przykład w sytuacji, gdy przedsiębiorca zawiera kilka umów o wirtualne biuro. Możemy rozważyć wtedy udzielenie indywidualnego rabatu. Podobnie sytuacja wygląda w przypadku zakupu dodatkowych usług, np. księgowości. W takim przypadku, w ramach indywidualnych negocjacji, możemy zaproponować rabat. Istnieje też możliwość łączenia przyznanych rabatów.

Opłaty za media, a wirtualne biuro w Warszawie

Jeśli obawiasz się o rosnące koszty utrzymania tradycyjnego lokalu, w tym ponoszenia opłat za media, to wirtualne biuro w Warszawie jest doskonałym rozwiązaniem. Tutaj nie musisz się martwić o ile zostaną podwyższone opłaty za prąd, czy ogrzewanie. Płacisz stałą opłatę za wirtualne biuro niezależnie od wysokości kosztów jego eksploatacji. To wygodne rozwiązanie, dzięki któremu będziesz mógł efektywnie planować budżet swojej firmy.

Wirtualne biuro w Warszawie – negocjowanie ceny

Oczywiście negocjowanie ceny jest możliwe, jednak w przypadku zawarcia kilku umów o wirtualne biuro. W sytuacji, gdy Klient potrzebuje standardowej oferty, najczęściej obniżenie ceny nie będzie możliwe. Bardzo cenimy sobie uczciwość i transparentność, dlatego nie chcemy, aby nasi Klienci byli traktowani w inny sposób.

Wirtualne biuro w Warszawie – metody płatności

Preferowaną metodą płatności jest przelew bankowy. Udostępniamy także możliwość płatności kartą lub blikiem, jednak z uwagi na fakt, że większość naszych Klientów jest przedsiębiorcami, preferują przelew bankowy jako podstawową formę płatności. Z uwagi na stałe koszty wirtualnego biura dobrą opcją jest ustawienie zlecenia stałego, dzięki czemu nie będziesz musiał się martwić o terminową płatność za wirtualne biuro.

Cena, czy jakość – co wybrać?

W przypadku wirtualnego biura odpowiedź nie jest taka oczywista. Jakość usług wirtualnego biura w Warszawie powinna być na wysokim poziomie, niemniej jednak nie warto też przepłacać za taką usługę. W sytuacji, gdy wirtualne biuro ma kosztować kilkaset złotych miesięcznie, a takie oferty istnieją na rynku, to luksusowe wyposażenie lokalu nie zrekompensuje tych kosztów. Warto wybrać wirtualne biuro, którego koszt nie przekracza 100 zł, gwarantujące dostęp do w pełni wyposażonego lokalu. To w zupełności wystarczy.

Tanie wirtualne biuro w Warszawie

Oferujemy wirtualne biuro w Warszawie już od 39 zł netto miesięcznie dla osób prywatnych i 60 zł netto miesięcznie dla firm, spółek, stowarzyszeń i fundacji. Nasze wirtualne biuro w Warszawie jest tanie. Nie oferujemy lokali w luksusowym standardzie, ale jakość wyposażenia jest wysoka. Jeżeli nie chcesz płacić za wirtualne biuro w Warszawie kilkuset złotych, to warto wybrać naszą ofertę. Możesz zarejestrować firmę w KRS i VAT i za niewielkie pieniądze. Zyskasz też możliwość fizycznego korzystania z lokalu, za niewielką dodatkową opłatą. Jeżeli zakładasz dopiero firmę lub spółkę, to zdecydowanie ten zakres usług będzie wystarczający.

Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Współautorem bloga jest doktor Adam Orłowski - Prezes Zarządu Conventia sp. z o. o., od 8 lat zarządza podmiotami z branży usług coworkingowych, wcześniej prowadził zajęcia na Uniwersytecie Rzeszowskim, posiada tytuł naukowy doktora.  

O Firmie

Conventia Sp. z o.o. to firma działająca w sektorze biurowych usług administracyjnych i księgowych. Spółka została założona 30 lipca 2018 roku i od tego czasu oferuje różnorodne usługi związane z administracyjnym wsparciem biura, przetwarzaniem danych, oraz działalnością wspomagającą ubezpieczenia i fundusze emerytalne (Aleo)​.

Firma wykazała stabilny wzrost przychodów netto ze sprzedaży, który w 2022 roku osiągnął 17,96%, a także znaczący wzrost całkowitych aktywów o 48,87%  (EMISdatalinq). 

Conventia Sp. z o.o. zarządzana jest przez  Adama Orłowskiego. 

Wśród oferowanych przez firmę usług znajduje się też szeroka gama działalności związanych z obsługą biura, które obejmują dostarczanie usług wirtualnego biura, księgowości oraz inne specjalistyczne działania wspomagające prowadzenie biura.

Znajdź Nas