Jeżeli interesuję Cię rejestracja spółki Kraków lub Rzeszów to dobry wybór. Oferujemy także wirtualne biuro, księgowość, pomoc w zakładaniu firm i zakup gotowych spółek.

Zapraszamy do naszych Oddziałów. 


Oddział w Krakowie

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 299 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.

Oddział w Rzeszowie

Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Wirtualne biuro w Warszawie

Zalety wirtualnego biura w Warszawie

Posiadanie wirtualnego biura w Warszawie to z pewnością prestiż, ale także większe koszty. Wiele firm oferująca wirtualne biuro zapewnia usługę wirtualnego biura w Warszawie dla firm z całej Polski. Niewątpliwie takie rozwiązane zapewnia prestiż, ale nie jest dobre dla firm działających na rynku lokalnym. Warto pamiętać, że w wirtualnym biurze musi rzeczywiście znajdować się centrum interesów zawodowych przedsiębiorcy. Jeżeli firma działa na rynku lokalnym i na tym obszarze świadczy usługi w terenie wirtualne biuro powinno znajdować się właśnie na tym terenie, a nie gdzieś bardzo daleko w stolicy naszego kraju. 

Nasza oferta 

Nasza firma oferuje wirtualne biura w Rzeszowie, Jarosławiu oraz Przeworsku. Jak widać są to usługi skierowane do firm działających lokalnie. Wirtualne biuro może również posiadać firma działająca na terenie całej Polski

Oferta biura rachunkowego

Podobnie sytuacja ma się z biurem rachunkowym. Pomimo faktu, że firmy oferujące tak zwaną księgowość mobilną oferują obsługę rachunkową oraz kadrowo-płacową podmiotów z całej Polski to należy zauważyć, że takie rozwiązanie ma wiele minusów. Przede wszystkim w przypadku kontroli taki księgowy nie ma z nami osobistego kontaktu co jest bardzo potrzebne. Dlatego właśnie w naszej opinii lepiej korzystać z lokalnych biur rachunkowych, ewentualnie dużych sieciowych firm zajmujących się księgowością, ale posiadających oddziału lub chociażby wirtualne biura na terenie, w którym dany przedsiębiorca korzystający z ich usług posiada siedzibę. Takim właśnie lokalnym biurem rachunkowych jest nasza firma, dlatego właśnie warto skorzystać z naszej oferty obsługi rachunkowej i księgowej. Współpracujemy z doświadczonymi księgowymi, którzy swoje doświadczenie nabywali w innych biurach rachunkowych i przedsiębiorstwach, a także w toku kontroli skarbowej. Nasza dewiza to prowadzić obsługę księgową tak jak chcą tego organy skarbowej i patrzeć na zjawiska gospodarcze niejako oczami urzędników skarbowych. Dzięki tym zasadom nasi księgowi zapewniają najwyższy standard usług.

Nasze wsparcie

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą zapraszamy do kontaktu. Preferujemy uprzedni kontakt telefoniczny, bądź mailowy. Umowę o wirtualne biuro podpisuje właściciel firmy, natomiast umowę w zakresie obsługi księgowej i kadrowej właściciel po konsultacji z głównym księgowym, który będzie obsługiwać dany podmiot gospodarczy. zapraszamy także do lektury innych artykułów znajdujących się na naszej stronie

Nasz serwis internetowy 

W naszym serwisie internetowym znajdziesz również szczegółowe informację na temat specyfikacji innych usług, które świadczymy dla podmiotów prowadzących działalność gospodarczą, zwłaszcza tych, które zaczynają swoją przygodę z biznesem.

Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Współautorem bloga jest doktor Adam Orłowski - Prezes Zarządu Conventia sp. z o. o., od 8 lat zarządza podmiotami z branży usług coworkingowych, wcześniej prowadził zajęcia na Uniwersytecie Rzeszowskim, posiada tytuł naukowy doktora.  

O Firmie

Conventia Sp. z o.o. to firma działająca w sektorze biurowych usług administracyjnych i księgowych. Spółka została założona 30 lipca 2018 roku i od tego czasu oferuje różnorodne usługi związane z administracyjnym wsparciem biura, przetwarzaniem danych, oraz działalnością wspomagającą ubezpieczenia i fundusze emerytalne (Aleo)​.

Firma wykazała stabilny wzrost przychodów netto ze sprzedaży, który w 2022 roku osiągnął 17,96%, a także znaczący wzrost całkowitych aktywów o 48,87%  (EMISdatalinq). 

Conventia Sp. z o.o. zarządzana jest przez  Adama Orłowskiego. 

Wśród oferowanych przez firmę usług znajduje się też szeroka gama działalności związanych z obsługą biura, które obejmują dostarczanie usług wirtualnego biura, księgowości oraz inne specjalistyczne działania wspomagające prowadzenie biura.

Znajdź Nas